DM: Crystal Grave v2

Wejdź tutaj, jeśli utknąłeś w którejś fanmisji, potrzebujesz pomocy, chcesz wyrazić swoją opinię, podzielić się przemyśleniami na temat własnych lub cudzych FMs.

Moderator: Mixthoor

Awatar użytkownika
Mixthoor
Złodziej
Posty: 2334
Rejestracja: 12 listopada 2007, 13:15
Lokalizacja: Dojczlandia
Płeć:

DM: Crystal Grave v2

Post autor: Mixthoor »

Nawiązując do: http://www.thief-forum.pl/viewtopic.php ... ve#p141214

1) Szkieletu w krypcie nie da się ominąć. Z wody po innej stronie nie jestem w stanie wskoczyć na drabinę. Wejście na grobowiec nic nie daje. W pewnym momencie i tak go dotykam. Najlepszą metodą jest ognista na twarz.

2) Byłem w spiżarni, widziałem chleb i spleśniały ser którego nie mogłem podnieść (mimo, że 2 sztuki mam już w ekwipunku). Gdzie znajdę resztę?

3) Za każdym razem, gdy zgaszę światło, z jakiejś części budynku przychodzi... no właśnie kto? Nieumarły? Kapłan? Twarz ma zwykłego człowieka, ręce obdarte ze skóry z drutem kolczastym.

4) Czy spotkam tę kreaturę, która ukąsiła jednego z ludzi? Czy jest to może ten pająk zamknięty w maleńkiej klatce w sekretnym pomieszczeniu?

5) Gdzie znajdę ostatni kryształ?

6) Na nieumarłych znalazłem świetny sposób. Są głupsi niż ustawa przewiduje, niż rycerze z TG. Wystarczy wskoczyć na kilkucentymetrowe łóżko i kłuć ostrzem miesza. NPC nawet nie drgnie (czasem paruje ciosy, można się nadziać). No i dźwięk walki przyciągnie pozostałych.

7) Gdzie znajdę klucz do śluzy? Byłem u kuźni, nie ma.
Thief Fan Missions - Przewodnik
Mixthoor Mod Pack - Kompendium dodatków
Awatar użytkownika
ERH+
Kurszok
Posty: 530
Rejestracja: 14 sierpnia 2009, 04:34
Lokalizacja: Kadath... ...w okolicach poduszki przed trzecią w nocy

Re: TDM: Crystal Grave v2

Post autor: ERH+ »

Mixthoor pisze:Nawiązując do: http://www.thief-forum.pl/viewtopic.php ... ve#p141214
1) Szkieletu w krypcie nie da się ominąć. Z wody po innej stronie nie jestem w stanie wskoczyć na drabinę. Wejście na grobowiec nic nie daje. W pewnym momencie i tak go dotykam. Najlepszą metodą jest ognista na twarz.
No nie wiem, mnie się udało kolejny raz ;) . Z wody nie sięgniesz drabiny jeśli masz włączone "kucanie". Ta druciana ramka wokół klejnotu widoczności opada do połowy wysokości jeśli kucasz, a unosząc się w wodzie możesz nie zauważyć że jesteś skulony.
Mixthoor pisze:2) Byłem w spiżarni, widziałem chleb i spleśniały ser którego nie mogłem podnieść (mimo, że 2 sztuki mam już w ekwipunku). Gdzie znajdę resztę?
Podnieść możesz tylko plastry sera w kształcie klina.
2 są w spiżarni;
1 w pokoju z zegarem;
1 na szczycie południowo- wschodniej wieży (na parapecie);
1 w bawialni (pokój z gramofonem).
Mixthoor pisze:3) Za każdym razem, gdy zgaszę światło, z jakiejś części budynku przychodzi... no właśnie kto? Nieumarły? Kapłan? Twarz ma zwykłego człowieka, ręce obdarte ze skóry z drutem kolczastym.
Tak sobie wymyśliłem żywych zamienionych w nieumarłych za sprawą demonicznego pająka -mają ciała hauntów ale głowy są prawie świeże.
Mixthoor pisze:4) Czy spotkam tę kreaturę, która ukąsiła jednego z ludzi? Czy jest to może ten pająk zamknięty w maleńkiej klatce w sekretnym pomieszczeniu?
Nie, nie spotkasz. Tamta kreatura była "wielkości psa". Pajączek utuczony na ptaku w klatce, nawet jeśli wykluł się z feralnych jaj, jest niegroźny gdyż ani nie wyjdzie, ani nie ma jak urosnąć większy.
Mixthoor pisze:5) Gdzie znajdę ostatni kryształ?
1 pod dźwigiem w wodzie;
1 w łodzi przy wejściu na klatkę schodową;
3 w skrzyni w jednej z nisz windy;
1 w tajnym pokoju po drodze do celi więziennej;
1 w pokoju obróbki kamieni (pokój z czterema martwymi szkieletami);
1 w skrzyni w sali wykładowej;
1 w pokoju z zegarem;
1 w skrzyni na dole północno- zachodniej wieży;
1 w sarkofagu obok stojącego szkieletu.
W sumie 11.
Mixthoor pisze:7) Gdzie znajdę klucz do śluzy? Byłem u kuźni, nie ma.
Klucz do śluzy jest na skarpie za niedokończonym mostem (północny wschód).
Charakter człowieka jest jego przeznaczeniem.
Awatar użytkownika
Mixthoor
Złodziej
Posty: 2334
Rejestracja: 12 listopada 2007, 13:15
Lokalizacja: Dojczlandia
Płeć:

Re: TDM: Crystal Grave v2

Post autor: Mixthoor »

Żarcie już zdobyłem. O widzie zapomniałem (i tam znalazłem brakujące kryształy). I potwierdzam: szkielet można ominąć - trzeba mieć "wyłączony" klawisz kucania podczas pływania. Dzięki!
Thief Fan Missions - Przewodnik
Mixthoor Mod Pack - Kompendium dodatków
ODPOWIEDZ