DM: Siege Shop

Wejdź tutaj, jeśli utknąłeś w którejś fanmisji, potrzebujesz pomocy, chcesz wyrazić swoją opinię, podzielić się przemyśleniami na temat własnych lub cudzych FMs.

Moderator: Mixthoor

Awatar użytkownika
Mixthoor
Złodziej
Posty: 2334
Rejestracja: 12 listopada 2007, 13:15
Lokalizacja: Dojczlandia
Płeć:

DM: Siege Shop

Post autor: Mixthoor »

1) W więzieniu jest zamknięte, zakratowane pomieszczenie. Jak je otworzyć? Gdzie znajdę klucz?
2) W pokoju kapitana jest srebrna skrzynia. Gdzie znajdę do niej klucz?
3) Na samej górze w pomieszczeniu z kominkiem siedzi niewidomy muzyk. Za nim znajduje się pomieszczenie z kilkoma łóżkami i windą. Po prawej stronie jest pokój z wieloma szafami. Po wejściu do niego, po prawej stronie jest szafa, do której nie mam klucza. Gdzie go znaleźć?
4) Jedno z zdań polega na odkryciu, co stało się ze złodziejem. Zdobyłem informacje, znalazłem go i nawet uwolniłem. Ciota nie ucieka, tylko w kółko biega. Spałowałem go. Zadanie nadal nie zaliczone. O co chodzi?

PS.
W misji czuję się jak Robin Hood. A strzały nie lądują w kolana, lecz prosto w łeb!
Thief Fan Missions - Przewodnik
Mixthoor Mod Pack - Kompendium dodatków
Awatar użytkownika
Leming
Złodziej
Posty: 2565
Rejestracja: 17 stycznia 2005, 10:16
Lokalizacja: Statua postępu

Re: DM: Siege Shop

Post autor: Leming »

Mixthoor pisze:1) W więzieniu jest zamknięte, zakratowane pomieszczenie. Jak je otworzyć? Gdzie znajdę klucz?
Klucz ma jeden ze strażników patrolujących więzienie. Zdaje się "evidence key". To ten kapitan posiadający imię.
Mixthoor pisze:2) W pokoju kapitana jest srebrna skrzynia. Gdzie znajdę do niej klucz?
Klucz jest na szafie, po prawej stronie łóżka, w tym samym pomieszczeniu co ta skrzynia.
Mixthoor pisze:3) Na samej górze w pomieszczeniu z kominkiem siedzi niewidomy muzyk. Za nim znajduje się pomieszczenie z kilkoma łóżkami i windą. Po prawej stronie jest pokój z wieloma szafami. Po wejściu do niego, po prawej stronie jest szafa, do której nie mam klucza. Gdzie go znaleźć?
Klucz ma jeden z tych kapitanów mających imię.
Mixthoor pisze:4) Jedno z zdań polega na odkryciu, co stało się ze złodziejem. Zdobyłem informacje,znalazłem go i nawet uwolniłem. Ciota nie ucieka, tylko w kółko biega. Spałowałem go. Zadanie nadal nie zaliczone. O co chodzi?
Jak dostaniesz się do pomieszczenia z punktu 1 i przeczytasz tam księgę to dowiesz się co się stało i rozwiążesz zadanie.

Porady do poziomu ekspert. Na innych mogą być inne lokalizacje.

A teraz moje problemy:
1. Mam 2 części planów. Balonu i katapulty. Gdzie jest część trzecia?
2. W pokoju oficera (?), na poziomie 2 dla windy 3-poziomowej, jest małe biurko na dokumenty, którego nie da się otworzyć wytrychami a klucza nie mam. Gdzie jest klucz do niego. Być może zadanie powiązane z punktem 1?
3. Brakuje mi całe 1000 złota do wymaganego 5000. Jest w misji jakiś sejf czy coś, gdzie się znajduje większa ilość kosztowności a miejsce jest trudno dostępne?


Jak widać nasze problemy wynikają głównie z tego, że bez opcji auto-search bodies nijak nie idzie ogarnąć tych kluczy pochowanych na postaciach. A po ogłuszeniu takiego to ciężko się szuka i trafia w sakiewki i klucze przyklejone do ciała. Mam nadzieję, że to zmienią.
Kupię Azjatkę - najlepiej Japonkę (może być używana)

Suma całkowitej ilości Informacji we Wszechświecie jest stała i jest równa 0 (zero)
Awatar użytkownika
Mixthoor
Złodziej
Posty: 2334
Rejestracja: 12 listopada 2007, 13:15
Lokalizacja: Dojczlandia
Płeć:

Re: DM: Siege Shop

Post autor: Mixthoor »

Dzięki, sprawdzę i spróbuję odpowiedzieć na Twoje pytania.
Auto-search przydałby się. I do kluczy i do strzał z kołczanów. Przede wszystkim do tych strzał, które nijak zebrać, gdy NPC na plecach leży.
Thief Fan Missions - Przewodnik
Mixthoor Mod Pack - Kompendium dodatków
Awatar użytkownika
Mixthoor
Złodziej
Posty: 2334
Rejestracja: 12 listopada 2007, 13:15
Lokalizacja: Dojczlandia
Płeć:

Re: DM: Siege Shop

Post autor: Mixthoor »

Leming pisze:1. Mam 2 części planów. Balonu i katapulty. Gdzie jest część trzecia?
2. W pokoju oficera (?), na poziomie 2 dla windy 3-poziomowej, jest małe biurko na dokumenty, którego nie da się otworzyć wytrychami a klucza nie mam. Gdzie jest klucz do niego. Być może zadanie powiązane z punktem 1?
3. Brakuje mi całe 1000 złota do wymaganego 5000. Jest w misji jakiś sejf czy coś, gdzie się znajduje większa ilość kosztowności a miejsce jest trudno dostępne?
1. Jeden w jaskiniach, drugi w metalowej skrzyni u kapitana, 3 (machina oblężnicza) o ile dobrze pamiętam w pokoju kapitana, w ukrytej wnęce w ścianie.
2. Również nie otworzyłem
3. Mi brakuje 2500
Thief Fan Missions - Przewodnik
Mixthoor Mod Pack - Kompendium dodatków
Awatar użytkownika
Leming
Złodziej
Posty: 2565
Rejestracja: 17 stycznia 2005, 10:16
Lokalizacja: Statua postępu

Re: DM: Siege Shop

Post autor: Leming »

Leming pisze:2. W pokoju oficera (?), na poziomie 2 dla windy 3-poziomowej, jest małe biurko na dokumenty, którego nie da się otworzyć wytrychami a klucza nie mam. Gdzie jest klucz do niego. Być może zadanie powiązane z punktem 1?
Znalazłem. Klucz do tego biurka znajduje się w pokoju oficera, tam, gdzie wspomniana wcześniej metalowa skrzynia. Na lewo od owej skrzyni jest szafka na dokumenty. Trzeba odsunąć krzesło bo inaczej trudno podświetlić wybrane miejsca. Da się otworzyć szafki. Jedną z nich należy otworzyć wytrychami, tam znajduje się klucz do omawianego biurka oraz pełno śmieci papierowych, także łatwo klucz przegapić.

4920 z 5000. Nie wiem gdzie szukać więcej.
Kupię Azjatkę - najlepiej Japonkę (może być używana)

Suma całkowitej ilości Informacji we Wszechświecie jest stała i jest równa 0 (zero)
ODPOWIEDZ