DM: Alberic Curse

Wejdź tutaj, jeśli utknąłeś w którejś fanmisji, potrzebujesz pomocy, chcesz wyrazić swoją opinię, podzielić się przemyśleniami na temat własnych lub cudzych FMs.

Moderator: Mixthoor

Awatar użytkownika
Leming
Złodziej
Posty: 2564
Rejestracja: 17 stycznia 2005, 10:16
Lokalizacja: Statua postępu

DM: Alberic Curse

Post autor: Leming »

1. W jaki sposób wykonać zadanie ze zdjęciem klątwy? Teoretycznie wiem, bo znalazłem pamiętnik. Jednakże, gdy wrzucam jedyną frobowalną czaszkę do basenu ze święconą wodą, to nic się nie dzieje. A może to nie ta czaszka? Ale nie ma innej frobowalnej, a może ja ją źle wrzucam? Poza tym skąd mam wiedzieć czy to ta, skoro sarkofag z frobowalną czaszką nie jest w żaden sposób opisany?

2. Na 2 piętrze są zamknięte drzwi metalowe. Nie da się ich otworzyć ani wytrychami ani kluczami (mam dwa klucze: klucz do biurka i klucz do pomieszczenia za ołtarzem). Czy da się otworzyć te drzwi?

3. W piwnicy, tam gdzie kwatery mieszkalne, są porozrzucane książki. Próba podniesienia jakiejkolwiek kończy się zwisem inventory. Nie mogę zmieniać, wyrzucać ani używać żadnego obiektu. Czy mogę sobie odpuścić te książki? A jeśli nie, to czy jest jakaś niezepsuta, ważna dla fabuły?
Kupię Azjatkę - najlepiej Japonkę (może być używana)

Suma całkowitej ilości Informacji we Wszechświecie jest stała i jest równa 0 (zero)
Awatar użytkownika
Mixthoor
Złodziej
Posty: 2334
Rejestracja: 12 listopada 2007, 13:15
Lokalizacja: Dojczlandia
Płeć:

Re: DM: Alberic Curse

Post autor: Mixthoor »

Leming pisze:1. W jaki sposób wykonać zadanie ze zdjęciem klątwy? Teoretycznie wiem, bo znalazłem pamiętnik. Jednakże, gdy wrzucam jedyną frobowalną czaszkę do basenu ze święconą wodą, to nic się nie dzieje. A może to nie ta czaszka? Ale nie ma innej frobowalnej, a może ja ją źle wrzucam? Poza tym skąd mam wiedzieć czy to ta, skoro sarkofag z frobowalną czaszką nie jest w żaden sposób opisany?
W krypcie w pomieszczeniu z leżącymi zwłokami, do którego wejdziesz przez wyrwę w ścianie jest sarkofag. Otwórz go, znajdziesz w nim poszukiwaną czaszkę. Duch zmarłego krązy wokół świątyni.
2. Na 2 piętrze są zamknięte drzwi metalowe. Nie da się ich otworzyć ani wytrychami ani kluczami (mam dwa klucze: klucz do biurka i klucz do pomieszczenia za ołtarzem). Czy da się otworzyć te drzwi?
Da się otworzyć wszystko, być może potrzebujesz innego klucza.
3. W piwnicy, tam gdzie kwatery mieszkalne, są porozrzucane książki. Próba podniesienia jakiejkolwiek kończy się zwisem inventory. Nie mogę zmieniać, wyrzucać ani używać żadnego obiektu. Czy mogę sobie odpuścić te książki? A jeśli nie, to czy jest jakaś niezepsuta, ważna dla fabuły?
Możesz, jest to błąd misji, który zaliczyłem do minusów w recenzji. W książkach nic nie ma.
Thief Fan Missions - Przewodnik
Mixthoor Mod Pack - Kompendium dodatków
ODPOWIEDZ