Death's Turbid Veil

Wejdź tutaj, jeśli utknąłeś w którejś fanmisji, potrzebujesz pomocy, chcesz wyrazić swoją opinię, podzielić się przemyśleniami na temat własnych lub cudzych FMs.

Moderator: Mixthoor

Awatar użytkownika
TricksieThiefsie
Mechanista
Posty: 445
Rejestracja: 08 marca 2013, 23:14

Death's Turbid Veil

Post autor: TricksieThiefsie »

Napotkałem taki problem, otóż:

Gdy przeczytam dziennik wampira na najniższym poziomie w kopalni, ten się pojawia i otwiera jednocześnie przejście na dół. Zabieram ciało Marianny i spadam do wody, jednak nie mogę wspiąć się na beczki. Wiem, że się da, ale u mnie to w ogóle nie działa, przez co nie mogę pchnąć gry do przodu.
Awatar użytkownika
Zaratul
Młotodzierżca
Posty: 892
Rejestracja: 13 stycznia 2008, 21:42
Lokalizacja: Poznań

Re: Death's Turbid Veil

Post autor: Zaratul »

Olej na tą chwilę ciało Marianny i skocz bez niej w ten dół.Po nią wrócisz później.
Look at you, hacker. A pathetic creature of meat and bone, panting and sweating as you run through my corridors. How can you challenge a perfect, immortal machine?
Awatar użytkownika
TricksieThiefsie
Mechanista
Posty: 445
Rejestracja: 08 marca 2013, 23:14

Re: Death's Turbid Veil

Post autor: TricksieThiefsie »

Bez niej też nie mogę się wspiąć. Zgaduję, że to jakiś błąd związany z grą, wie ktoś może jak to naprawić? Mam oczywiście NewDark 1.22.
Awatar użytkownika
Kurhhan
Kurszok
Posty: 541
Rejestracja: 20 czerwca 2012, 12:43
Lokalizacja: Warszawa

Re: Death's Turbid Veil

Post autor: Kurhhan »

Otwórz cam_ext.cfg i usuń średnik przed new_mantle. 1.22 wyłącza to automatycznie.
Forgotten Tomb
Awatar użytkownika
TricksieThiefsie
Mechanista
Posty: 445
Rejestracja: 08 marca 2013, 23:14

Re: Death's Turbid Veil

Post autor: TricksieThiefsie »

Pomogło, dziękuję. :)
bari
Paser
Posty: 204
Rejestracja: 21 lutego 2004, 12:05
Lokalizacja: wa-wa

Re: Death's Turbid Veil

Post autor: bari »

Udało mi się znaleźć klucz do crypty (pomysłowo schowany) i wyszedłem na teren posiadłości. Wszędzie chodzą wampiry a ja zupełnie nie wiem co dalej robić ?
Awatar użytkownika
Zaratul
Młotodzierżca
Posty: 892
Rejestracja: 13 stycznia 2008, 21:42
Lokalizacja: Poznań

Re: Death's Turbid Veil

Post autor: Zaratul »

Jak rozumiem rozmawiałeś z duchem i dostałeś od niego klucz\pieczęć? Jeśli tak to wskocz do studni i tam masz otwór na którym używasz klucza.
Look at you, hacker. A pathetic creature of meat and bone, panting and sweating as you run through my corridors. How can you challenge a perfect, immortal machine?
bari
Paser
Posty: 204
Rejestracja: 21 lutego 2004, 12:05
Lokalizacja: wa-wa

Re: Death's Turbid Veil

Post autor: bari »

No teraz widzę że nie mam pieczęci i klucza. Skarbiec jest już zablokowany kratą a jedyna droga z powrotem biegnie poprzez wejście do kopalni do którego klucza nie mam, gdzie jest ten klucz ? i w którym miejscu ukazuje się ten duch ?
Awatar użytkownika
Kurhhan
Kurszok
Posty: 541
Rejestracja: 20 czerwca 2012, 12:43
Lokalizacja: Warszawa

Re: Death's Turbid Veil

Post autor: Kurhhan »

Marianna mi znikła dwa razy. Chyba przelatuje przez podłogę przy loadingach. Słuchajcie Zeratula i wróćcie do niej dopiero na koniec. Nadpisałem save i będę musiał spory kawałek powtarzać.
Forgotten Tomb
bari
Paser
Posty: 204
Rejestracja: 21 lutego 2004, 12:05
Lokalizacja: wa-wa

Re: Death's Turbid Veil

Post autor: bari »

Ja zauważyłem u siebie lewitującego wampira w posiadłości :) (na wysokości I piętra). Kurhhan please :( , jak dostać się do kopalni, gdzie jest klucz do wejścia kopalni ?
Awatar użytkownika
Kurhhan
Kurszok
Posty: 541
Rejestracja: 20 czerwca 2012, 12:43
Lokalizacja: Warszawa

Re: Death's Turbid Veil

Post autor: Kurhhan »

Bari chyba nie otworzyłeś kraty do dalszej części krypty ( tam będzie pieczęć i klucz do kopalni ), w pomieszczeniach z grobami, członków Zakonu Smoka. Właśnie tam przy sarkofagu znalazłeś klucz do krypty ? Jeśli tak to w tym rejonie jest zagadka. U góry, za "mostkiem" jest tabliczka z podpowiedzią o co chodzi dokładniej.

W razie dalszych wątpliwości daj znać. Postaram się jak najszybciej odpisać.
Forgotten Tomb
Awatar użytkownika
Zaratul
Młotodzierżca
Posty: 892
Rejestracja: 13 stycznia 2008, 21:42
Lokalizacja: Poznań

Re: Death's Turbid Veil

Post autor: Zaratul »

Kurhhan pisze:Bari chyba nie otworzyłeś kraty do dalszej części krypty ( tam będzie pieczęć i klucz do kopalni ), w pomieszczeniach z grobami, członków Zakonu Smoka. Właśnie tam przy sarkofagu znalazłeś klucz do krypty ?
Dokładnie jest tak jak mówisz.@Bari Trzeba rozwiązać zagadkę z strzelaniem wodą święconą w sarkofagi i po tym będzie rozmowa z duchem.
Pro tip:jak kończą ci się water arrowy to w jednym miejscu na suficie spawnuje się zawsze jedna strzała jak masz ich brak.Rozpoznasz to miejsce po kałuży wody i spadających kroplach wody.
Look at you, hacker. A pathetic creature of meat and bone, panting and sweating as you run through my corridors. How can you challenge a perfect, immortal machine?
bari
Paser
Posty: 204
Rejestracja: 21 lutego 2004, 12:05
Lokalizacja: wa-wa

Re: Death's Turbid Veil

Post autor: bari »

Pamiętam to miejsce (z kratą) ..., teraz już jest jasne co robić. Bardzo Wam dziękuję za pomoc :-D
ODPOWIEDZ