Endless Rain

Wejdź tutaj, jeśli utknąłeś w którejś fanmisji, potrzebujesz pomocy, chcesz wyrazić swoją opinię, podzielić się przemyśleniami na temat własnych lub cudzych FMs.

Moderator: Mixthoor

bari
Paser
Posty: 204
Rejestracja: 21 lutego 2004, 12:05
Lokalizacja: wa-wa

Endless Rain

Post autor: bari »

Zaliczyłem wszystkie zadania w tej FM, jednak nie udało mi się odnaleźć klucza do pomieszczenia w sali z wielkim (powolnym) pająkiem. Strasznie mnie to nurtuje :) bo uwielbiam takie oldskulowe misje. Na ttlg ktoś napisał aby udać się do sklepu z bronią, ja jednak nie kumam o co chodzi :(
Awatar użytkownika
Zaratul
Młotodzierżca
Posty: 892
Rejestracja: 13 stycznia 2008, 21:42
Lokalizacja: Poznań

Re: Endless Rain

Post autor: Zaratul »

Sklep z bronią jest bodajże niedaleko początku misji.Znajdujesz tam dosyć dużo ekwipunku.Na drugim piętrze sklepu masz tajne przejście uruchamiane przez wajchę znajdującą się za regałem z książkami.
Look at you, hacker. A pathetic creature of meat and bone, panting and sweating as you run through my corridors. How can you challenge a perfect, immortal machine?
bari
Paser
Posty: 204
Rejestracja: 21 lutego 2004, 12:05
Lokalizacja: wa-wa

Re: Endless Rain

Post autor: bari »

Hmmm, juz sie pogubiłem :) miejsce w którym ja byłem i uznałem za sklep z bronią raczej nie ma II piętra, a regały z książkami to płaskie tekstury na ścianach :(,przed wejściem wisi emblemat na którym skrzyżowany jest młot z mieczem.
Czy to właśnie jest sklep z bronią ?
Awatar użytkownika
Kurhhan
Kurszok
Posty: 541
Rejestracja: 20 czerwca 2012, 12:43
Lokalizacja: Warszawa

Re: Endless Rain

Post autor: Kurhhan »

Tak to tam. Szukaj malutkiej dźwigni przy podłodze w pomieszczeniu z regałami książek.
Forgotten Tomb
bari
Paser
Posty: 204
Rejestracja: 21 lutego 2004, 12:05
Lokalizacja: wa-wa

Re: Endless Rain

Post autor: bari »

Zadanie zaliczone :), Wielkie dzięki :-D
ODPOWIEDZ