TMA:Kingsbridge

Wejdź tutaj, jeśli utknąłeś w którejś fanmisji, potrzebujesz pomocy, chcesz wyrazić swoją opinię, podzielić się przemyśleniami na temat własnych lub cudzych FMs.

Moderator: Mixthoor

Awatar użytkownika
Paweuek
Gniew-Amon
Posty: 1879
Rejestracja: 12 sierpnia 2002, 12:25
Lokalizacja: Cytadela

TMA:Kingsbridge

Post autor: Paweuek »

Misja naprawdę porządnie wykonana, lecz zanim zaczniecie grać mam ostrzeżenie - co prawda jest to opisane w pewnym notatniku, ale ja oczywiście zapomniałem: gdy zdobędziecie butelki z *czymśtam* możecie zrobić tylko jedną z dwóch rzeczy - albo je rozlać tu, albo wykorzystać tam - ja połowę rozlałem, a połowę wykorzystałem - nie mogę ukończyć misji ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
Zaratul
Młotodzierżca
Posty: 892
Rejestracja: 13 stycznia 2008, 21:42
Lokalizacja: Poznań

Re: TMA:Kingsbridge

Post autor: Zaratul »

Dodajmy że lepiej jest wrzucić mikstury do kominków.W ten sposób upiecze się dwie pieczenie na jednym ogniu. :)
Look at you, hacker. A pathetic creature of meat and bone, panting and sweating as you run through my corridors. How can you challenge a perfect, immortal machine?
Awatar użytkownika
Kurhhan
Kurszok
Posty: 541
Rejestracja: 20 czerwca 2012, 12:43
Lokalizacja: Warszawa

Re: TMA:Kingsbridge

Post autor: Kurhhan »

Można ukończyć, powracając do pokoju w tawernie (mamy wtedy jednak "złe" zakończenie). Zadania z miksturą są opcjonalne, przynajmniej na expercie.
Forgotten Tomb
bari
Paser
Posty: 204
Rejestracja: 21 lutego 2004, 12:05
Lokalizacja: wa-wa

Re: TMA:Kingsbridge

Post autor: bari »

Panowie, gdzie jest druga mikstura "ratman" ?, miałem tylko jedną, ale wykorzystałem ją aby dostać do pewnego pomieszczenia... teraz potrzeba mi drugiej aby rozprawić się z wędrowcem :?
oraz druga zagadka :)
Jest taki obszar obokbramy miasta zagrodzony kratą i wajchą za nią..
nie potrafię rozkminić jak się tam dostać i poddałem się ?
Awatar użytkownika
peter_spy
Złodziej
Posty: 2556
Rejestracja: 14 września 2002, 22:31
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: TMA:Kingsbridge

Post autor: peter_spy »

Jedna jest do znalezienia, dwie do kupienia w sklepie z miksturami, o ile dobrze pamiętam.
Awatar użytkownika
Kurhhan
Kurszok
Posty: 541
Rejestracja: 20 czerwca 2012, 12:43
Lokalizacja: Warszawa

Re: TMA:Kingsbridge

Post autor: Kurhhan »

Dwie mikstury można znaleźć (expert). Nie pamiętam niestety już gdzie jest ta druga. Ogólnie nic ze nie trzeba kupować. Sklep to "koło ratunkowe" dla niecierpliwych lub wyczerpanych szukaniem ; )


Jeśli to ten obszar co myślę, to można tam się dostać dopiero po wyleczeniu zarazy.
Forgotten Tomb
bari
Paser
Posty: 204
Rejestracja: 21 lutego 2004, 12:05
Lokalizacja: wa-wa

Re: TMA:Kingsbridge

Post autor: bari »

No właśnie jak pozbyć się plagi w mieście ? i czy nie trzeba wcześniej "uwolnić" wędrowców" ?. Właśnie brakuje mi mikstury szczura żeby dostać się do ostatniego wędrowca :( . Trochę pokręcona ta FM :)
Awatar użytkownika
Kurhhan
Kurszok
Posty: 541
Rejestracja: 20 czerwca 2012, 12:43
Lokalizacja: Warszawa

Re: TMA:Kingsbridge

Post autor: Kurhhan »

Są dwa "sposoby". Albo "uwolnić" wędrowców, chociaż tego nie próbowałem, albo rozpylić opary , wrzucając fiolki (znalezione w grobowcu) do ognia wybranych kominków.

Jest jeszcze trzecia możliwość. Olać wszystko i wszystkich i położyć się spać w tawernie.
Forgotten Tomb
Awatar użytkownika
Zaratul
Młotodzierżca
Posty: 892
Rejestracja: 13 stycznia 2008, 21:42
Lokalizacja: Poznań

Re: TMA:Kingsbridge

Post autor: Zaratul »

A propo usuwania plagi:jeśli ktoś chce wrzucić do kominka mikstury to dobrze jest wcześniej wykonać opcjonalne zadanie odnalezienia wszystkich części information map.Jak skompletuje się wszystkie do dostaje się mape lokacji kominków.
Look at you, hacker. A pathetic creature of meat and bone, panting and sweating as you run through my corridors. How can you challenge a perfect, immortal machine?
Awatar użytkownika
Kurhhan
Kurszok
Posty: 541
Rejestracja: 20 czerwca 2012, 12:43
Lokalizacja: Warszawa

Re: TMA:Kingsbridge

Post autor: Kurhhan »

Nie wiedziałem, dobre.
Szkoda, że misja ma tak paskudne wystroje wnętrz często o wiele gorsze od tych nawet z oryginalnych misji. Prym wiodą posiadłości hrabiów, jeden fotel potrafi przewijać się przez kilka pomieszczeń a np. piwnice są kompletnie puste. Dziwne, Eternauta pod tym względem cofnął się w rozwoju w porównaniu do takiego "When Still". Spora pustota.
Forgotten Tomb
bari
Paser
Posty: 204
Rejestracja: 21 lutego 2004, 12:05
Lokalizacja: wa-wa

Re: TMA:Kingsbridge

Post autor: bari »

Kurcze , fajnie że są opcje wyboru :) to zachęca do ponownego przejścia FM, skoro więc wykonałem te specjalne strzały to muszę ich użyć i potrzebuję dodatkowej mikstury "ratman".
Co do wystroju FM to sądzę ze autor spieszył się z jej wydaniem przed wigilią :)
Awatar użytkownika
Kurhhan
Kurszok
Posty: 541
Rejestracja: 20 czerwca 2012, 12:43
Lokalizacja: Warszawa

Re: TMA:Kingsbridge

Post autor: Kurhhan »

Tak, jak nie możesz jej znaleźć to kup w sklepie.
Forgotten Tomb
bari
Paser
Posty: 204
Rejestracja: 21 lutego 2004, 12:05
Lokalizacja: wa-wa

Re: TMA:Kingsbridge

Post autor: bari »

No wreszcie zakończyłem, ..dlaczego nie zajrzałem do sklepu za miksturą "sam nie wiem" :oops: , bardzo klimatyczna fm, dzięki za pomoc ;)
Awatar użytkownika
Flavia
Egzekutor
Posty: 1606
Rejestracja: 07 maja 2012, 15:34
Lokalizacja: Dno Piekieł

Re: TMA:Kingsbridge

Post autor: Flavia »

bari pisze:Panowie, gdzie jest druga mikstura "ratman" ?
Jakby ktoś jeszcze potrzebował: jedna jest w pierwszej posiadłości, druga w sekretnym pomieszczeniu, do którego prowadzi klapa w ziemi we wnęce znajdującej się po lewej stronie tunelu prowadzącego z "obszaru handlowego" (tam, gdzie sklep z miksturami i biuro rzeczy znalezionych) do "mostowego".

Mnie z kolei ciekawią alternatywne drogi do posiadłości lordów. Jakby ktoś mógł choćby przybliżyć ich lokacje, byłabym wielce zobowiązana.
Heroes are so annoying.
ODPOWIEDZ