Prezent, autor Timon

Wejdź tutaj, jeśli utknąłeś w którejś fanmisji, potrzebujesz pomocy, chcesz wyrazić swoją opinię, podzielić się przemyśleniami na temat własnych lub cudzych FMs.

Moderator: Mixthoor

Awatar użytkownika
jericho
Akolita
Posty: 157
Rejestracja: 24 stycznia 2003, 13:43
Kontakt:

Prezent, autor Timon

Post autor: jericho »

Witam,

Czy Timon pojawia się może na tym forum? Jeśli tak, to witam! :)

Chciałbym napisać, iż angielscy fani od dość dawna dopominają się o tłumaczenie FM Prezent. Czytając forum TTLG usiadłem do tego tłumaczenia. Mam praktycznie większość ukończoną.

Nie chciałbym, aby Timon miał mi coś za złe. Chciałbym pomóc. Pamiętasz, dawno dawno temu tłumaczyłem FM Zaginiony Las.

Jeśli tylko ktoś na TTLG pomoże i poukłada pliki, można wydać angielską wersję w ciągu najbliższych dni. To dałoby Timonowi czas, aby dokończyć i dopracować misję i wydać pełną wersję, kiedy będzie gotów (zakładam, że "trochę wody jeszcze upłynie")

W każdym razie dajcie znać. Jak nikt nie pomoże, to sam spróbuję poukładać pliki. Przyznam, że nie mam zainstalowanego Thiefa. Dawno się w to nie bawiłem.

Pozdrowienia Timon!
Awatar użytkownika
peter_spy
Złodziej
Posty: 2556
Rejestracja: 14 września 2002, 22:31
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Prezent, autor Timon

Post autor: peter_spy »

Jericho, nie wiem jak czytałeś to co było napisane na forum, ale powinieneś tam znaleźć informację o tym, że tłumaczenie trwa (a po prawdzie zostało zakończone jakiś czas temu). Aktualnie trwają tzw. prace końcowe ;)
Awatar użytkownika
jericho
Akolita
Posty: 157
Rejestracja: 24 stycznia 2003, 13:43
Kontakt:

Re: Prezent, autor Timon

Post autor: jericho »

Ok. No to powieliłem pracę. :)

Potrzebne to moje tłumaczenie do czegoś w takim razie? Dobra przynajmniej poznałem tą FM od strony tekstów. :)
Awatar użytkownika
timon
Garrett
Posty: 3883
Rejestracja: 12 sierpnia 2002, 19:07

Re: Prezent, autor Timon

Post autor: timon »

Jericho - odbierz pocztę, adres której podałeś na TTLG a dowiesz się więcej :-)
Zezwierzęcony, o zdradzieckiej mordzie, umysłowo niestabilny. Kanalia. Patologiczny element czyli OBYWATEL. Nie należący do ich wspólnoty narodowej. Hołota chamska. "Nie kocha Polski i Pana Boga"
Obcy kulturowo prezesowi
Awatar użytkownika
Juliusz
Złodziej
Posty: 2774
Rejestracja: 04 stycznia 2004, 11:28
Lokalizacja: Dublin
Kontakt:

Re: Prezent, autor Timon

Post autor: Juliusz »

Timon i team - zlitujcie się nad ludźmi z angielskich internetów i wydajcie w końcu to angielskie tłumaczenie...
https://www.ttlg.com/forums/showthread. ... ost2510032
darkonia
Mechanista
Posty: 406
Rejestracja: 04 lipca 2011, 20:57

Re: Prezent, autor Timon

Post autor: darkonia »

Podbijam.
Szkoda, że nie mogę tego oznaczyć świecącymi strzałkami, tak mało się ostatnio dzieje w tym dziale, że można przeoczyć nową wiadomość.
- You think us fools?
- Yes... that is irrelevant.
ODPOWIEDZ