Stronghold

Wejdź tutaj, jeśli utknąłeś w którejś fanmisji, potrzebujesz pomocy, chcesz wyrazić swoją opinię, podzielić się przemyśleniami na temat własnych lub cudzych FMs.

Moderator: Mixthoor

willis
Paser
Posty: 228
Rejestracja: 09 lipca 2003, 16:37
Lokalizacja: Jasło

Stronghold

Post autor: willis »

Może mi ktoś powiedzieć jak przejść tą fanmisje bo ja jeszcze akiej dużej misji nie widziałem wi ększa niż sabotaż mam miecz i nie wiem czo mam dalej zrobić <<<halp>>>
Awatar użytkownika
PiotrS
Złodziej
Posty: 2069
Rejestracja: 11 sierpnia 2002, 22:57
Lokalizacja: Rzeszów
Płeć:

Re: Stronghold

Post autor: PiotrS »

Wllis, błagam, postaraj się to napisać wolniej i dokładniej. Misja jest trudna, grałem dawno i nic nie pamiętam, ale jak opiszesz gdzie utknąłeś, może Ci pomożemy.
Gdzieś w naszym najdłuższym wątku, jak dobrze pamiętam, Faerie napisała, że to, jak ktoś pisze, świadczy o stosunku do czytających, A Ty piszesz tak jakbyś nas olewał. I nie chodzi tylko o błędy, wszyscy je popełniamy a raczej o sens.
Pozdrawiam
PiotrS
willis
Paser
Posty: 228
Rejestracja: 09 lipca 2003, 16:37
Lokalizacja: Jasło

Re: Stronghold

Post autor: willis »

OK sorki przyznaje pisze jak potłuczony więc utknąłem przy mieczu mam go i nie wiem co mam dalej robić jestem w pomieszczeniu gdzie jest dużo kolumn i złote dziecko pomocy
Awatar użytkownika
PiotrS
Złodziej
Posty: 2069
Rejestracja: 11 sierpnia 2002, 22:57
Lokalizacja: Rzeszów
Płeć:

Re: Stronghold

Post autor: PiotrS »

Po zdobyciu miecza, pamiętam była sala, wąska, długa, z kolumnami, patrolowały ją roboty, ale na końcu nie było problemu, było tajemne przejście albo teleporter.
Pozdrawiam
PiotrS
Awatar użytkownika
Flack
Szaman
Posty: 1023
Rejestracja: 19 lutego 2003, 13:44
Lokalizacja: Zyc zostalo: 2

Re: Stronghold

Post autor: Flack »

hyhyhyhyhyhyhy
Willis, jestes super. Jesteś jedyną osobą, która mnie umie rozśmieszyć od dawna (w sympatycznym słowa znaczeniu). Jak czytam Twoje notki to sobie wyobrażam Twój chaotyczny tok myślowy ;)

Ps. Spróbuj kiedyś użyć "magicznych znaczków": ..... ,,,,,,

Pozdrowienia.
F.
willis
Paser
Posty: 228
Rejestracja: 09 lipca 2003, 16:37
Lokalizacja: Jasło

Re: Stronghold

Post autor: willis »

Tak był tam teleport ale po teleportacji są pomieszczenia z mechanistemi, wszystkich wybiłem i tych piętro niżej i jak wchodzę do niektórych pokoików to sie przenoszę się ciągle do tego samego pokoju , pierwszy w kolejność.
ODPOWIEDZ