Gerrard's Temple

Wejdź tutaj, jeśli utknąłeś w którejś fanmisji, potrzebujesz pomocy, chcesz wyrazić swoją opinię, podzielić się przemyśleniami na temat własnych lub cudzych FMs.

Moderator: Mixthoor

Awatar użytkownika
Jacek
Strażnik Glifów
Posty: 3200
Rejestracja: 28 sierpnia 2003, 23:05
Lokalizacja: Zwoleń

Gerrard's Temple

Post autor: Jacek »

Ściągnąłem, skończyłem : loot 4675/4700, sekrety 9/9. Misja z gatunku: lekka, łatwa i przyjemna. Nie jest to żaden gigant ale w sumie warto zagrać. Jakby ktos miał problemy to służę pomocą.
tokaj
Skryba
Posty: 311
Rejestracja: 12 sierpnia 2002, 23:24
Lokalizacja: Czaniec

Re: Gerrard's Temple

Post autor: tokaj »

Misja bez fajerwerków, ale gra się przyjemnie. Teraz mozolnie ściągam wersję z intro, może mi się uda do końca roku :).

Duży plus u mnie ma "Gerrard's Temple" za mnogość ciekawowych tekstów, to takie moje spaczenie, lubię czytać :).

Mały minus za trochę monotonny wygląd pomieszczeń.

Ogólnie ok.
Awatar użytkownika
Jacek
Strażnik Glifów
Posty: 3200
Rejestracja: 28 sierpnia 2003, 23:05
Lokalizacja: Zwoleń

Re: Gerrard's Temple

Post autor: Jacek »

Nie wiem czy warto, intro jak intro. Ja ściągnąłem w 5 min bo coś mi sie "zepsuło" w sieci i chodzi jak rakieta - 60Kb/s a mam radiówkę, coś tu nie gra.
tokaj
Skryba
Posty: 311
Rejestracja: 12 sierpnia 2002, 23:24
Lokalizacja: Czaniec

Re: Gerrard's Temple

Post autor: tokaj »

JacekA pisze:Nie wiem czy warto, intro jak intro.
Też jeszcze nie wiem ale ściągam, chociażby przez szacunek dla autora :) (swoją drogą, nie wiedziałem, że Jericho nie miał dotąd żadnej misji na koncie).
JacekA pisze:Ja ściągnąłem w 5 min bo coś mi sie "zepsuło" w sieci i chodzi jak rakieta - 60Kb/s a mam radiówkę, coś tu nie gra.
Ja mam modem, też śmiga. Z prędkością porównywalną z dynamiką rozwoju polskiej gospodarki :twisted: .
Awatar użytkownika
timon
Garrett
Posty: 3883
Rejestracja: 12 sierpnia 2002, 19:07

Re: Gerrard's Temple

Post autor: timon »

JacekA pisze: Ja ściągnąłem w 5 min bo coś mi sie "zepsuło" w sieci i chodzi jak rakieta - 60Kb/s a mam radiówkę, coś tu nie gra.
Zgłoś usterkę, tak nie powinno być. Skandal i za co ty placisz. :wink:
Zezwierzęcony, o zdradzieckiej mordzie, umysłowo niestabilny. Kanalia. Patologiczny element czyli OBYWATEL. Nie należący do ich wspólnoty narodowej. Hołota chamska. "Nie kocha Polski i Pana Boga"
Obcy kulturowo prezesowi
Awatar użytkownika
Jacek
Strażnik Glifów
Posty: 3200
Rejestracja: 28 sierpnia 2003, 23:05
Lokalizacja: Zwoleń

Re: Gerrard's Temple

Post autor: Jacek »

Ja sie tylko modlę, żeby już tak zostało. Z tą szybkością cała CL ściągałaby się ok. godziny, nieźle, co?
Henry
Arcykapłan
Posty: 1420
Rejestracja: 10 października 2003, 22:15
Lokalizacja: Piła

Chyba ślepnę.

Post autor: Henry »

Nie mogę znależć pamiętnika Gerarda i klucza do pomieszczenia w podziemiu, pomóżcie.
Jacek spróbowałem twojego triku z otwieraniem drzwi - to jest straszne!!!
To tak jakby zamordować Garretta.
Awatar użytkownika
Jacek
Strażnik Glifów
Posty: 3200
Rejestracja: 28 sierpnia 2003, 23:05
Lokalizacja: Zwoleń

Re: Gerrard's Temple

Post autor: Jacek »

Ostrzegałem. Klucza poszukaj o ile pamiętam
► Pokaż Spoiler
. Jesli chodzi o pamiętnik to prawdobodobnie jest bug i objective nie odznacza się.
Awatar użytkownika
timon
Garrett
Posty: 3883
Rejestracja: 12 sierpnia 2002, 19:07

Re: Gerrard's Temple

Post autor: timon »

Pamiętnik - w sypialni za obrazem. Wajcha za "sekretarzykiem" przy podłodze.
Zezwierzęcony, o zdradzieckiej mordzie, umysłowo niestabilny. Kanalia. Patologiczny element czyli OBYWATEL. Nie należący do ich wspólnoty narodowej. Hołota chamska. "Nie kocha Polski i Pana Boga"
Obcy kulturowo prezesowi
Henry
Arcykapłan
Posty: 1420
Rejestracja: 10 października 2003, 22:15
Lokalizacja: Piła

Pamiętnik

Post autor: Henry »

Dzięki za pomoc, a z pamiętnikiem to faktycznie bug. :)
Awatar użytkownika
PiotrS
Złodziej
Posty: 2069
Rejestracja: 11 sierpnia 2002, 22:57
Lokalizacja: Rzeszów
Płeć:

Re: Gerrard's Temple

Post autor: PiotrS »

Potrzebuje pomocy, jak otworzyć sejf?
Pozdrawiam
PiotrS
Awatar użytkownika
Jacek
Strażnik Glifów
Posty: 3200
Rejestracja: 28 sierpnia 2003, 23:05
Lokalizacja: Zwoleń

Re: Gerrard's Temple

Post autor: Jacek »

Klucz jest na dole
► Pokaż Spoiler
Awatar użytkownika
jericho
Akolita
Posty: 157
Rejestracja: 24 stycznia 2003, 13:43
Kontakt:

Re: Gerrard's Temple

Post autor: jericho »

Hej wszystkim. Niezbyt czesto zagladam na polskie forum (a szkoda!) i ciesze sie, ze macie frajde grajac w ta misje.

W sumie zgadzam sie z waszymi opiniami, misja jak misja, zagrac mozna, na pewno jest poprawna, nie najgorsza, ale tez nic z "najwyzszej polki".... Moim zalozeniem bylo, aby zrobic cos bardzo szybko, co bedzie w miare przyzwoite, przyjemne w grze i godne pokazania innym. Calosc powstala w 3 tygodnie.

Tak, to moja pierwsza wydana misja, az wstyd ze tak dlugo gram w Thiefa, a nic wczesniej nie wydalem.

W razie problemow ze zbieraniem kosztownosci, to jest dostepny "loot list" na stronie Jason'a.

Moge jedynie powiedziec, ze postaram sie, aby "sequel" byl lepszy, bardziej zlozony, wiekszy itd... A "sequel" bedzie, juz zaczalem budowac w Dromedzie. :D

Pozdro wszystkim i jakby co to zawsze jestem dostepny pod mailem (jericho_data@o2.pl).
Ostatnio zmieniony 04 listopada 2003, 16:03 przez jericho, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
jericho
Akolita
Posty: 157
Rejestracja: 24 stycznia 2003, 13:43
Kontakt:

Re: Gerrard's Temple

Post autor: jericho »

Z pamietnikiem, to nie jest "bug". W czasie beta-testow jeden z testujacych, tez mial ten problem, ze "objective" sie nie zaznaczal. Okazuje sie, ze problem tkwi w pliku gen.osm. Problem wystepuje w przypadku, jesli ktos ma stary plik, datowany 10.03.2000. Podobno z ta starsza wersja pliku gen.osm nie dziala opcja TrapTimedRelay, ktora uzylem w Gerrard's Temple. Stad u niektorych osob "objective" sie nie zaznacza. U mnie wszystko dzialalo poprawnie.
Awatar użytkownika
Jacek
Strażnik Glifów
Posty: 3200
Rejestracja: 28 sierpnia 2003, 23:05
Lokalizacja: Zwoleń

Re: Gerrard's Temple

Post autor: Jacek »

Jesli to było zrobione w trzy tygodnie to tylko podziwiać. Gra się naprawdę przyjemnie. Grafika przypomina mi misje Ch. Schneider, co możesz chyba uznać za komplement.
Awatar użytkownika
jericho
Akolita
Posty: 157
Rejestracja: 24 stycznia 2003, 13:43
Kontakt:

Re: Gerrard's Temple

Post autor: jericho »

Tak, rowno 3 tygodnie. Pierwsze brusze polozylem 7 pazdziernika, po 2 tygodniach bylo wszystko gotowe, tydzien zajal beta-testing, 31 pazdziernika wydalem. Pracowalem kazdego dnia po 8 godzin minimum.

Filmik Avi robilem do 6 rano, jak przysiadlem to juz musialem skonczyc... Wiem, filmik nic nadzwyczajnego, ale wezcie pod uwage, ze to byla moja pierwsza misja i w pewnym sensie czulem "cisnienie", aby cos w koncy wydac po kilku latach obijania sie po katach.

Czasem siedze przed Dromedem i kompletnie nie wiem, jak zaczac... nie mam absolutnie wizji co budowac. A czasem (jak w przypadku Gerrard's Temple) od razu wiedzialem co chce zrobic i polecialo szybko.

Poza tym Gerrard's Temple mogl powstac w tak krotkim okresie czasu, glownie poniewaz zauwazcie, ze tam nie ma praktycznie zadnego "custom stuff". Korzystalem prawie wylacznie z elementow z T2, na koncu dodalem 2 nowe drzwi, ktore notabene mialem zrobione ze 2 lata temu.

Teraz wlasnie siedze i glowie sie co zrobic z "sequel'em". Mam storyline na cala kampanie, niezle storyline, jak twierdza beta-testerzy, mam pomysl na nastepna misje, ale co z tego. Siedze, gapie sie w czarne okienko Dromeda i kompletnie nie wiem, co dalej... :(

W kazdym razie ciesze sie, ze wam sie podobal Gerrard's Temple. Zalozenie, jak mowilem, bylo aby wydac cos w miare szybko, ale tez cos co jest solidne i w miare OK. No i sie rozpisalem w tych wszystkich skrolach, to fakt. :)

Jesli chodzi o podobienstwo do misji Christine, to chyba cos w tym jest... Zawsze bylem pod ogromnym wplywem jej misji i chyba ten styl jest mi najblizszy. Oczywiscie sadze, ze moja misja jest slabszym i brzydszym bratem jej genialnych dziel!
Awatar użytkownika
Jacek
Strażnik Glifów
Posty: 3200
Rejestracja: 28 sierpnia 2003, 23:05
Lokalizacja: Zwoleń

Re: Gerrard's Temple

Post autor: Jacek »

Filmikiem sie nie przejmuj bo to tylko dodatek, ani lepszy ani gorszy od innych (nie licząc KOTP Hallucinations), liczy się misja, a ta jest dobra. Jeśli chodzi o Ch. Schneider to chodzi mi też o to , że Twoja misja jest tak samo przyjemna do grania jak jej, po prostu lubię miłe dla oka lokacje.
Awatar użytkownika
artecki
Paser
Posty: 258
Rejestracja: 11 sierpnia 2003, 19:29
Lokalizacja: Choroszcz

Re: Chyba ślepnę.

Post autor: artecki »

Henry pisze:Nie mogę znależć pamiętnika Gerarda i klucza do pomieszczenia w podziemiu, pomóżcie.
Jacek spróbowałem twojego triku z otwieraniem drzwi - to jest straszne!!!
To tak jakby zamordować Garretta.
A co to za trik ? :wink:

BTW: Ja też nie mogę znaleźć tego klucza (zamknięte drzwi w podziemiach) a ten secret otwiera jedynie drogę z wieży do podziemi.
Pzdr.
Artecki

... World is a dark place ...
Awatar użytkownika
Jacek
Strażnik Glifów
Posty: 3200
Rejestracja: 28 sierpnia 2003, 23:05
Lokalizacja: Zwoleń

Re: Gerrard's Temple

Post autor: Jacek »

Nie pamiętam gdzie jest ten klucz. Może jutro sprawdzę. A tego tricku (otwieranie drzwi) to lepiej nie próbuj, jesli go raz spróbujesz nic juz nie będzie takie samo...
Awatar użytkownika
Jacek
Strażnik Glifów
Posty: 3200
Rejestracja: 28 sierpnia 2003, 23:05
Lokalizacja: Zwoleń

Re: Gerrard's Temple

Post autor: Jacek »

BTW, klucz do krypty jest
► Pokaż Spoiler
.
Awatar użytkownika
artecki
Paser
Posty: 258
Rejestracja: 11 sierpnia 2003, 19:29
Lokalizacja: Choroszcz

Re: Gerrard's Temple

Post autor: artecki »

Brakuje mi loot'u. Mam 4285 g.p.. Oblookałem co się dało i nic więcej nie znalazłem :(.

A propo's, czy coś trzeba zrobić z Willym?

(Ja go zabiłem) :)
Pzdr.
Artecki

... World is a dark place ...
Ackbar
Bełkotliwiec
Posty: 39
Rejestracja: 14 kwietnia 2003, 11:13
Lokalizacja: W-wa

Re: Gerrard's Temple

Post autor: Ackbar »

Czolem.
Mam problem.Zeszłem juz do podziemi wieży, unieszkodliwilem zombie i dwie strassznee dziewczynki, i nie moge sie dostac do drzwi z czeszką , znalazłen sciane na której widac ze jest przejscie, ale nie wiem jak je otworzyć i dostac sie do czesci korytarza za rozpadliną z lawą. :shock: :shock:
Awatar użytkownika
Paweuek
Gniew-Amon
Posty: 1879
Rejestracja: 12 sierpnia 2002, 12:25
Lokalizacja: Cytadela

Re: Gerrard's Temple

Post autor: Paweuek »

Czy chodzi o trik z wpisem w pliku? :twisted: A może jest jakiś inny? Ja jestem bardzo zainteresowany [ choć nie musze już ich używać, mogą się jednak kiedyś przydać ]
Obrazek
Awatar użytkownika
Jacek
Strażnik Glifów
Posty: 3200
Rejestracja: 28 sierpnia 2003, 23:05
Lokalizacja: Zwoleń

Re: Gerrard's Temple

Post autor: Jacek »

Mam problem.Zeszłem juz do podziemi wieży, unieszkodliwilem zombie i dwie strassznee dziewczynki, i nie moge sie dostac do drzwi z czeszką , znalazłen sciane na której widac ze jest przejscie, ale nie wiem jak je otworzyć i dostac sie do czesci korytarza za rozpadliną z lawą.
Czy to nie ten klucz o którym pisałem 3 posty wcześniej?
Ackbar
Bełkotliwiec
Posty: 39
Rejestracja: 14 kwietnia 2003, 11:13
Lokalizacja: W-wa

Re: Gerrard's Temple

Post autor: Ackbar »

Klucze mam , chodzi o to ze nie moge dostac sie do tych drzwi, przejscie jest zabite dechami( mieczem nie moge ich zniszczyć ) . Jest sciana gdzie widac ze jest sekretne przejscie :?: ale nie wiem czym je otworzyc, to ta sciana która widac jak sie patrzy przez rozpadline z lawa :shock:
ODPOWIEDZ