THE CARTPGRAPHER'S NOTE - poszukuję współpracowników

Wejdź tutaj, jeśli utknąłeś w którejś fanmisji, potrzebujesz pomocy, chcesz wyrazić swoją opinię, podzielić się przemyśleniami na temat własnych lub cudzych FMs.

Moderator: Mixthoor

Awatar użytkownika
Bukary
Homo Rhetoricus
Posty: 5569
Rejestracja: 12 sierpnia 2002, 18:15
Lokalizacja: Gildia Topielników (przy tawernie Pod Rozszalałym Wichrem)

THE CARTPGRAPHER'S NOTE - poszukuję współpracowników

Post autor: Bukary »

Jestem dosyć, niestety, zajętym człowiekiem. Dlatego przystępując do prac nad "The Cartographer's Note" chciałbym mieć już wszystko, co będzie mi potrzebne. Tak, aby prace zajęły jak najmniej czasu. Dlatego też poszukuję wszelkich osób, które miałyby ochotę pomóc mi przy graficznym opracowaniu misji (chodzi o tekstury i skiny). Czy ktoś ma czas i ochotę na wykonanie kilkunastu nowych skór i tekstur (wedle moich wskazówek)? Będę wdzięczny za wszelką pomoc. 8)
Awatar użytkownika
MRYS
Skryba
Posty: 262
Rejestracja: 07 października 2002, 15:28
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Re: THE CARTPGRAPHER'S NOTE - poszukuję współpracowników

Post autor: MRYS »

A może jakieś obiekty?
Też jestem zapracowanym człowiekiem, ale chętnie, w miare swoich możliwości ci pomogę w kwestii tekstur. Skinów, póki co, nie tykam, jako że "przyroda ożywiona" to nie moja specjalność. Ale jak szukasz malarza ściennego, murarza, tynkarza albo slusarza to czemu nie :D. Niestety jako osobnik pozbawiony dostępu do Internetu w domu mogę sie przezeń kontaktować jedynie gdy jestem w pracy :placz1: . Ale może nie będzie to aż taka przeszkoda.
Zapraszam na stronę: http://www.airart3d.xt.pl
-----------------
"Bądź uczynny, pomagaj innym - a wtedy wszyscy wokół pomyślą, że to co dla nich robisz, jest twoim zasranym obowiązkiem."
Awatar użytkownika
Vk
Skryba
Posty: 345
Rejestracja: 16 sierpnia 2002, 19:33
Lokalizacja: Kołobrzeg
Kontakt:

Re: THE CARTPGRAPHER'S NOTE - poszukuję współpracowników

Post autor: Vk »

Ja Ci mogę pomóc w wrzuceniu misji na FirePlanet żeby ludzie mogli ją ściągnąć. Zrobie Ci też stronę na The Master oddzielną... Pasuje? :lol:
Awatar użytkownika
Bukary
Homo Rhetoricus
Posty: 5569
Rejestracja: 12 sierpnia 2002, 18:15
Lokalizacja: Gildia Topielników (przy tawernie Pod Rozszalałym Wichrem)

Re: THE CARTPGRAPHER'S NOTE - poszukuję współpracowników

Post autor: Bukary »

MRYS pisze:A może jakieś obiekty?
Też jestem zapracowanym człowiekiem, ale chętnie, w miare swoich możliwości ci pomogę w kwestii tekstur. Skinów, póki co, nie tykam, jako że "przyroda ożywiona" to nie moja specjalność. Ale jak szukasz malarza ściennego, murarza, tynkarza albo slusarza to czemu nie :D. Niestety jako osobnik pozbawiony dostępu do Internetu w domu mogę sie przezeń kontaktować jedynie gdy jestem w pracy :placz1: . Ale może nie będzie to aż taka przeszkoda.
DZIĘKI! Obiekty będą również potrzebne. Odezwę się do ciebie za jakiś czas (3-4 tygodnie)... :)
Awatar użytkownika
timon
Garrett
Posty: 3883
Rejestracja: 12 sierpnia 2002, 19:07

Re: THE CARTPGRAPHER'S NOTE - poszukuję współpracowników

Post autor: timon »

powtórzę się : ja też się zgłaszam
ODPOWIEDZ