Zaloguj | Zarejestruj

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 104 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Tymoteusz
PostNapisane: 10 lip 2003 12:08 
Garrett

Witam ( nawet na końcu Polski znaleść kompa w sieci - to nałóg )
Bańan - najlepiej graj w wersje angielska , jest pozbawiona kilku błędów, lepiej wykończona. Zawsze sobie obiecuję,że zrobię wersję 1.1 PL ale brak czasu i ......
W katalogu thiefage9 hasło thiefage jet folder timon a w nim solucjatymoteusz.zip

3. Jak otworzyć skrytkę ukrytą w murze w jednym z pokoi obok windy i czterech skrytek? - szukaj obok biurka
4. Jak noramalnie wchodzi się do biblioteki bo ja mam chyba tylko uniwersalny klucz (to nie jest normalne, jeden klucz o nazwie "klucz" zastępuje klucz komornika, klucz komornik, klucz bibiloteka, klucz bibliotekarza i bóg wie co jeszcze) - błąd, usuniety w wersji angielskiej :oops: - w gabinecie prezesa jest basen, przztaj tabliczkę obok posągu i .... lub [spoiler]strzel strzałą ognistą w posąg[/spoiler]

5. Jak otworzyć zasuwe w pokoju do którego wchodzi się przez okulary (mam na myśli tę póżniej pierwszą otworzyłem uniwersalny kluczem, a następą dźwignią są tam jeszcze trzy ale chyba tylko jedna się odsuwa)- pozostałe młoty-"Gdzie jest sala z jakimiś bramami gdzie chyba się tych młotów używa? " to ta sala 8-)

Zezwierzęcony, o zdradzieckiej mordzie, umysłowo niestabilny, Thiefmaniak najgorszego sortu, do którego trzeba strzelać. Kanalia. Patologiczny element czyli OBYWATEL. Nie jest godny należeć do ich wspólnoty narodowej.

PostNapisane: 03 lut 2010 13:22 
Bełkotliwiec

Odkurzam temat po ponad 6 latach... :sre Moze ktoś z was coś pamięta z tej misji bo mam problem. Znalazłem mnóstwo drzwi do których nie mam klucza. Mam tylko jakiś "deposit key" i nie wiem do czego on :smu Niby istnieje jakiś uniwersalny klucz. Tylko gdzie on jest :?:

PostNapisane: 25 wrz 2016 21:28 
Garrett

Przypomniałem sobie o tej misji i postanowiłem do niej wrócić gdyż nic już nie pamiętam.

Jak poprzednio już z początku utknąłem :)

1. Jestem po rozmowie z Tymoteuszem i mam nowe zadania. Mam dwa klucze komornika, odpowiedź Tymka, notkę złodzieja i jakiś manifest. Wszystko co się dało - pootwierane. Nie wiem co dalej.

2. Z ciekawości.. kominek w kuchni ma dwie wajchy - co otwiera ta ukryta z tyłu od góry?

Aby ruszyć dalej muszę dostać jakiś cynk. Wydaje mi się, że poprzednio miałem podobnie :). Z góry dziękuję za pomoc.

PostNapisane: 26 wrz 2016 06:53 
Garrett

Ale odgrzewasz kotleta :roll:
ad 1) Nie wiem, ale ogólnie musisz dostać się do depozytu i podmienić/zdobyć dowody, jakieś.... nie pamiętam.
ad 2) jedna wajcha otwiera skrytkę, druga wyłącza pułapkę w skrytce

Zezwierzęcony, o zdradzieckiej mordzie, umysłowo niestabilny, Thiefmaniak najgorszego sortu, do którego trzeba strzelać. Kanalia. Patologiczny element czyli OBYWATEL. Nie jest godny należeć do ich wspólnoty narodowej.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 104 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5

Teraz jest 21 maja 2019 16:39