Undead Reckoning

Wejdź tutaj, jeśli utknąłeś w którejś fanmisji, potrzebujesz pomocy, chcesz wyrazić swoją opinię, podzielić się przemyśleniami na temat własnych lub cudzych FMs.

Moderator: Mixthoor

Awatar użytkownika
timon
Garrett
Posty: 3883
Rejestracja: 12 sierpnia 2002, 19:07

Re: Undead Reckoning

Post autor: timon »

Nie, szukanie kasy to niekiedy najlepsze zadanie. Dopinguje człeka do wchodzenia w każdą dziurę.
Zezwierzęcony, o zdradzieckiej mordzie, umysłowo niestabilny. Kanalia. Patologiczny element czyli OBYWATEL. Nie należący do ich wspólnoty narodowej. Hołota chamska. "Nie kocha Polski i Pana Boga"
Obcy kulturowo prezesowi
Awatar użytkownika
brzeszczot
Młotodzierżca
Posty: 817
Rejestracja: 12 sierpnia 2002, 11:09
Lokalizacja: Wrocław

Re: Undead Reckoning

Post autor: brzeszczot »

timon pisze:Nie, szukanie kasy to niekiedy najlepsze zadanie.
otoz to -niestety

a tak znajdujemy srebrna statuetka na gzymsiku, het, het na dachu...
Apel: wiecej niech bedzie skarbow scisle strzezonych niz porzucanych na ulicy, na dachach, pod woda...
Awatar użytkownika
Ozi
Młotodzierżca
Posty: 854
Rejestracja: 25 października 2003, 21:30
Lokalizacja: Ruda Śląska

Re: Undead Reckoning

Post autor: Ozi »

timon pisze:SETH1 : Wyście jest górą, ale najpierw musisz znaleść przycisk tworzący most -
► Pokaż Spoiler
Nie trzeba mostu. idzie to przeskoczyc :wink:

---EDIT---
Mam "power building key", ale ne wiem co nim otworzyc. Wie ktos gdzie jest power building ?
Awatar użytkownika
timon
Garrett
Posty: 3883
Rejestracja: 12 sierpnia 2002, 19:07

Re: Undead Reckoning

Post autor: timon »

Otwiera kratę do pomieszczenia gdzie włącza się światło na ulicach.
Zezwierzęcony, o zdradzieckiej mordzie, umysłowo niestabilny. Kanalia. Patologiczny element czyli OBYWATEL. Nie należący do ich wspólnoty narodowej. Hołota chamska. "Nie kocha Polski i Pana Boga"
Obcy kulturowo prezesowi
Awatar użytkownika
Ozi
Młotodzierżca
Posty: 854
Rejestracja: 25 października 2003, 21:30
Lokalizacja: Ruda Śląska

Re: Undead Reckoning

Post autor: Ozi »

heh. w tym budynku jest ta dziura z tyłu i dlatego nawet nie probowalem otwierac tej kraty. myslalem, ze gzdies jest jakis budynek, gdzie bede mogl wylaczyc wszystkie lub czesc swiatel w miescie (jakis inny). ale dzieki.
Awatar użytkownika
raju
Ożywieniec
Posty: 81
Rejestracja: 27 października 2003, 20:38
Lokalizacja: W-w

Re: Undead Reckoning

Post autor: raju »

Apel: wiecej niech bedzie skarbow scisle strzezonych niz porzucanych na ulicy, na dachach, pod woda...
Zdecydowanie popieram. Szukanie skarbów rozrzuconych w przypadkowych miejscach staje się po pewnym czasie nużące. Próby dostania się do strzeżonego skarbu są ciekawsze. Co nie znaczy, że nie powinno byc ukrytych znalezisk w dziwnych miejscach(sekrety). Tylko niech będą to cele drugorzędne, dla profesjonalnych złodziei. :shoot:
Quid est veritas?
Awatar użytkownika
brzeszczot
Młotodzierżca
Posty: 817
Rejestracja: 12 sierpnia 2002, 11:09
Lokalizacja: Wrocław

Re: Undead Reckoning

Post autor: brzeszczot »

Tylko niech będą to cele drugorzędne, dla profesjonalnych złodziei.
raczej dla kolekcjonerow, zbieraczy :wink:
Awatar użytkownika
Ozi
Młotodzierżca
Posty: 854
Rejestracja: 25 października 2003, 21:30
Lokalizacja: Ruda Śląska

Re: Undead Reckoning

Post autor: Ozi »

przepraszam serdecznie, ale "SKANOWANIE" na kolanach mapy w poszukiwaniu swiecidelka wartego te 10 (hmm jednostek wartosci ?), podczas gdy ma sie ich ponad 5k np. nie ma dla mnie z profesjonalnym zlodziejskim kunsztem nic wspolnego (przedstawiam sytuacje obrazowo :D). Oczywiscie, ze jezeli ilosc dobr na mapie przewyzsza te ktora musimy znalezc o np. 50 %, to nie ma problemu przewaznie odszukac tej potrzebnej wartosci. Ale jezeli na mapie jest 5k a mam znalezc 4995, z czego to ostatnie 10 z 5k to dwie osobno gdzies rzucone monety, czuje sie jak debil. PROFESJONALNE msje to takie jak np. "GATI" na No Hints , gdzie nie mozna nawet ogluszac, bo to zdradza nasza obecnosc. A w takch misjach, gdzie szuka sie dupinek, prawie lizac podloge podczas czolgania (oczywiscie kiedy to jest konieczne do ukonczenia zadania) czuje sie jak smiec. Wiadomo ze fajnie jest ukonczyc misje "na maxa". Ale wszystkie sekrety, cala kasa itp. to bonusy danej misji, a nie warunki jej ukonczenia.
Awatar użytkownika
Kurhhan
Kurszok
Posty: 541
Rejestracja: 20 czerwca 2012, 12:43
Lokalizacja: Warszawa

Re: Undead Reckoning

Post autor: Kurhhan »

Dokładnie.

W ogóle ukończył ktoś tą misję na expercie ( loot ) bez solucji i jakiejkolwiek pomocy ?

Zaciąłem się na 2049. 5/5 sekretów znalezione. Latam już 2h i nic, nie licząc jednego talerzyka na parapecie. Na expercie trzeba zdobyć 2500 a wszystkiego ponoć jest coś koło 2900. Pierwszy raz się wyłożyłem na zbieraniu dóbr.
Forgotten Tomb
ODPOWIEDZ