Dromedowe pytania...

Zaglądnij tutaj, jeśli masz pytania lub uwagi dotyczące różnorodnych aspektów tworzenia misji w edytorach DromEd i T3Ed, jak też związanego z nimi oprogramowania i sprzętu.

Moderator: peter_spy

Awatar użytkownika
Vk
Skryba
Posty: 345
Rejestracja: 16 sierpnia 2002, 19:33
Lokalizacja: Kołobrzeg
Kontakt:

Dromedowe pytania...

Post autor: Vk »

Temat zakładam z nadzieję że ktoś będzie tu odpisaywał :wink: W końcu zamiast robić temat z pytaniem, wystarczyło by tu napisać no nie? Dobra to już wiecie po co ten temat, a teraz tytułowe pytania:

-------------------------------------------------------------------------------------
- Jak się robi podkład muzyczny w FM? Konkretnie chodzi mi o muzykę która była w Thiefie1 w misji Assasin w villi Ramireza.

- Jak zrobić taki początek misji jak w OCOD, konkretnie chodzi mi o zrobienie czegoś w rodzaju snu Garretta, że kamerka lata sobie po lokacji, a u góry wyświetla się tekst.

- Czy ktoś może mi powiedzieć jakie są rodzaje oświetleń? Znaczy czy w dromie "dopicowuje" się jakoś oświetlenie?

- Jak podmienić teksturę sejfu.
----------------------------------------------------------------------------------

To by było na tyle teraz, jak jeszcze coś wymyślę to tu znowu przyjdę :P i mam nadzieję, że ten topic będzie żył....
Awatar użytkownika
timon
Garrett
Posty: 3883
Rejestracja: 12 sierpnia 2002, 19:07

Re: Dromedowe pytania...

Post autor: timon »

Vk pisze: - Jak zrobić taki początek misji jak w OCOD, konkretnie chodzi mi o zrobienie czegoś w rodzaju snu Garretta, że kamerka lata sobie po lokacji, a u góry wyświetla się tekst.
zobacz
D:\DromEd Guides & Tutorials\Making A Briefing\Tutorials\Saturnine's-The Seventh Crystal-intro sequence
i CamVatorDemo.zip w katalogu z plikamia do dromeda
Awatar użytkownika
Vk
Skryba
Posty: 345
Rejestracja: 16 sierpnia 2002, 19:33
Lokalizacja: Kołobrzeg
Kontakt:

Re: Dromedowe pytania...

Post autor: Vk »

Wiesz, szczerze mówiąc nie rozumiem, o czym w tym tutorialu chcą do mnie tłumaczyć :) możesz to bardziej na polski? A poza tym ja nie potrzebuję mieć snu z konwersacją, tylko samą latającą kamerkę.[/code]
Awatar użytkownika
timon
Garrett
Posty: 3883
Rejestracja: 12 sierpnia 2002, 19:07

Re: Dromedowe pytania...

Post autor: timon »

Jutro postaram się zamieścić prosty tutorialik mojego autorstwa, muszę jadnak sprawdzić parę rzeczy.
Awatar użytkownika
timon
Garrett
Posty: 3883
Rejestracja: 12 sierpnia 2002, 19:07

Re: Dromedowe pytania...

Post autor: timon »

Na edysku zamieściłem w katalogu Timon CVDemo z obiecanym demkiem.
ODPOWIEDZ