THE MASTER GUILD - coś dla maniaków DromEda!

Zaglądnij tutaj, jeśli masz pytania lub uwagi dotyczące różnorodnych aspektów tworzenia misji w edytorach DromEd i T3Ed, jak też związanego z nimi oprogramowania i sprzętu.

Moderator: peter_spy

Co sądzisz na temat strony THE MASTER GUILD?

Do bani!
0
Brak głosów
Nic nadzwyczajnego.
0
Brak głosów
Może być.
1
14%
Niezła.
5
71%
Znakomita!
1
14%
 
Liczba głosów: 7

Awatar użytkownika
Bukary
Homo Rhetoricus
Posty: 5569
Rejestracja: 12 sierpnia 2002, 18:15
Lokalizacja: Gildia Topielników (przy tawernie Pod Rozszalałym Wichrem)

THE MASTER GUILD - coś dla maniaków DromEda!

Post autor: Bukary »

Z przyjemnością ogłaszam, że THE MASTER GUILD została ponownie otwarta! :lol:

Możecie zapukać do jej drzwi. Znajduje się pod tym adresem:
http://3dactionplanet.com/thief/master/index.php3 :!:

Witryna jest właściwie gotowa, chociaz wciąż pracujemy nad "silnikiem" wiadomości (news engine).

Ogłoszenie o powstaniu witryny znalazło się również na stronie THIEF UNDERGROUND.

Dla osób, które nie mają pojęcia, czym jest THE MASTER GUILD, zamieszczam poniżej FAQ z Gildii.

--------------------------------------------------------------------------
- Czym jest THE MASTER GUILD?

To nazwa Gildii Złodziei, która założona została w marcu 2002 roku.
Członkowie Gildii zajmują się tworzeniem różnych rzeczy za pomocą/do edytora DromEd.

- Dlaczego założyliscie THE MASTER GUILD?

Gdy idzie o powód założnia Gildii, możemy jedynie powiedzieć: ZABAWA!
Chodzi o dobrą zabawę! Chodzi o tworzenie swoistego piękna.
I chodzi o tworzenie tego wszystkiego r a z e m.

- Czego dokonała Gildia?

THE MASTER GUILD nie ma jeszcze zbyt wiele na swoim koncie, ale - uwierzcie nam - pobliski cień kryje rzeczy, które wkrótce ujrzą światło dzienne. Możecie już zagrać w FM Bukarego i Erniego "Old Comrades, Old Debts", obejrzeć kilka dem stworzonych przez Bukarego, Paweuka i Verlockera, wypróbować oryginalne tekstury, obiekty i "skóry" Erniego. Chociaż pracujemy głównie nad dodatkami do THIEFA II, to jednak Gildia w pełni rozwinie swe skrzydła po ukazaniu się THIEFA III.

- THE MASTER?

Tak, nasza mała społeczność nazywa się Gildią Mistrza. Ale nie znaczy to, że uważamy się za mistrzów (w czymkolwiek)! Wręcz przeciwnie. Wciąż się uczymy. A nasza działalność powinna być postrzegana jako hołd dla tych mistrzów DromEda, którzy zbudowali doskonałe Fanmisje, napisali różnorodne poradniki i stworzyli przydatne narzędzia. Oczywiście, jest tylko jeden prawdziwy mistrz: Garrett.
I to jest właśnie jego Gildia. Nie nasza...

- Czy mogę zostać członkiem Gildii?

Oczywiście. Zawsze z otwartmi ramionami przyjmiemy nowego członka.
Drzwi Gildii są otwarte dla wszystkich. Jesli chcesz nam pomóc (lub nie), po prostu - zapukaj...

- Jeśli zechcę zostać członkiem Gildii, jakie będą moje obowiązki?

Jakie beda twoje obowiązki? Będziesz miał tylko jeden: dobrze się bawić!
Gildia została założona dla ludzi, którzy chcą promować swoje prace i/lub zrobić coś z innymi.
To wcale nie znaczy, że - na przykład - musisz pracować z innymi członkami Gildii!
Nie. Ale miło by było wiedzieć, nad czym teraz pracujesz, jakie są twoje plany itd.
Innymi słowy: chcielibyśmy, abyś dzielił się z nami (oraz tymi, którzy odwiedzają Gildię)informacjami i pomysłami. Rzecz jasna, możesz brać udział w pracach nad różnymi projektami Gildii (misjami, demami, poradnikami, obiektami itp.), jeśli tylko masz ochotę. To zalezy od ciebie.
Gildia umożliwia ludziom wymianę myśli i wzajemne wspieranie się. To wszystko.

- Jeśli zechcę zostać członkiem Gildii, jakie będę miał prawa?

Innymi słowy: co mamy teraz do zaoferowania?
1) No cóż, gdy zostaniesz członkiem Gildii, otrzymasz hasło do silnika wiadomosci. I będziesz mógł publikować swoje informacje na stronie głównej.
2) Co więcej: będziesz miał swoją własną stronę w dziale CZŁONKOWIE. Możesz tam umieścić informacje na temat swoich zainteresowań, swoje zdjęcie lub cokolwiek innego.
3) Możemy przechowywać twoje związane z DromEdem pliki (FMs, skrypty dema itd.) w sekcji DOWNLOADS.
4) Wreszcie - możemy również utworzyć odrębne strony dla twoich projektów. Bedziesz tam mógł zamieścić różne informacje (zrzuty, opisy, solucje itd.).

--------------------------------------------------------------------------

W dziale DOWNLOADS już znajduje się wiele interesujących rzeczy.

Zapraszam was również do odwiedzenia strony mojego projektu:
http://www.3dactionplanet.com/thief/mas ... /ocod.php3
Znajdziecie tam mnóstwo ciekawych informacji na temat "Old Comrades, Old Debts" (zrzuty, historia tworzenia misji, quiz dla uważnych graczy itd.).
Możecie również ściągnąć z Gildii nową wersję misji.

Zapraszam do odwiedzenia Gildii! :D

WSZELKIE KOMENTARZE I UWAGI NA TEMAT TEJ WITRYNY SĄ MILE WIDZIANE.
ZAMIESZCZAJCIE JE W TYM WĄTKU. 8)
Awatar użytkownika
brzeszczot
Młotodzierżca
Posty: 817
Rejestracja: 12 sierpnia 2002, 11:09
Lokalizacja: Wrocław

Re: THE MASTER GUILD - coś dla maniaków DromEda!

Post autor: brzeszczot »

bukary - zaglosowalem na "niezla" bo zabraklo "dobra i ciekawa"
czemu nie wartosciowales bardziej pozytywnie :?: Hę... :?:
Awatar użytkownika
brzeszczot
Młotodzierżca
Posty: 817
Rejestracja: 12 sierpnia 2002, 11:09
Lokalizacja: Wrocław

Re: THE MASTER GUILD - coś dla maniaków DromEda!

Post autor: brzeszczot »

:evil: -bylbym przysiagl ze ankieta wyswietlila mi sie z "niezle" jako ostatnia mozliwoscia...
Awatar użytkownika
timon
Garrett
Posty: 3883
Rejestracja: 12 sierpnia 2002, 19:07

Re: THE MASTER GUILD - coś dla maniaków DromEda!

Post autor: timon »

A u mnie przed zagłosowaniem i bez kliknięcia"pokaż wyniki" wyświetlono podsumowanie
Awatar użytkownika
PiotrS
Złodziej
Posty: 2069
Rejestracja: 11 sierpnia 2002, 22:57
Lokalizacja: Rzeszów
Płeć:

Re: THE MASTER GUILD - coś dla maniaków DromEda!

Post autor: PiotrS »

Co z brzeszczotem? To wiem, pośpieszył się, w tym samym czasie Bukary poprawiał ankiete.
Ale dlaczego Ty od razu widzisz wyniki, nie wiem, ja też tak widzę, ale już po glosowaniu.
Pozdrawiam
PiotrS
Zablokowany