Jak zainstalować DromEd'a?

Zaglądnij tutaj, jeśli masz pytania lub uwagi dotyczące różnorodnych aspektów tworzenia misji w edytorach DromEd i T3Ed, jak też związanego z nimi oprogramowania i sprzętu.

Moderator: peter_spy

Awatar użytkownika
Mauuury
Miastolud
Posty: 51
Rejestracja: 12 sierpnia 2007, 10:02

Jak zainstalować DromEd'a?

Post autor: Mauuury »

Tytuł mówi sam za siebie. No bo ja wypakowałem biblioteki o nazwie "DROMED", z folderów DromedT1 i T2, później rozpakowałem SCHEMA, no i co dalej?
Okazji, do perfekcyjnych kradzieży jest wiele... ...perfekcyjny złodziej jest natomiast tylko jeden.
Awatar użytkownika
Edversion
Arcykapłan
Posty: 1405
Rejestracja: 21 sierpnia 2006, 10:19
Lokalizacja: Zabrze

Re: Jak zainstalować DromEd'a?

Post autor: Edversion »

Masz plik Dromed.zip i rozpakowujesz go w folderze z grą Thief 1 lub Thief 2 (zależy do której gry masz edytor) i koniec. To wszystko. Możesz włączyć plik Dromed.exe i rozpocząć pracę w edytorze. Powodzenia!
Awatar użytkownika
Juliusz
Złodziej
Posty: 2774
Rejestracja: 04 stycznia 2004, 11:28
Lokalizacja: Dublin
Kontakt:

Re: Jak zainstalować DromEd'a?

Post autor: Juliusz »

Po pierwsze, to zdecyduj, czy chcesz robić misje pod T1 czy pod T2? (podpowiedź: T2). Nie potrzebujesz rozpakowywać 2 Dromedów, bo możesz tylko popsuć sprawę. Rozpakuj zawartość do folderu gry, tak jak Edversion już wspomniał. Być może (nie pamiętam) trzeba nadpisać jakieś pliki - potwierdź tylko. I powinno być.
Nie ma potrzeby rozpakowywać SCHEMA, chyba, że będziesz zmieniał dźwięki, ale to wyższa szkoła jazdy - wpierw otwórz drzwi do samochodu... ;)

swoją drogą, szkoda, że ja nie miałem tylu lat co ty, jak zaczynałem zabawę z edytorami do gier.... :)
Awatar użytkownika
marek
Garrett
Posty: 4775
Rejestracja: 09 grudnia 2003, 08:52
Lokalizacja: Poznań
Płeć:
Kontakt:

Re: Jak zainstalować DromEd'a?

Post autor: marek »

ja bym raczej polecił sobie chwilowo odpuścić. Dlaczego? Zdaje się, że tworzenie czegokolwiek wymaga umiejętności obserwowania, naśladowania, wymyślania i wyszukiwania, a tego naszemu nowemu forumowiczowi "troszkę" brakuje.
ObrazekObrazek
"No one reads books these days"
Łucznik
Arcykapłan
Posty: 1305
Rejestracja: 21 października 2006, 19:15

Re: Jak zainstalować DromEd'a?

Post autor: Łucznik »

:p no ale jak już ma dromeda to jak coś znajdzie na forum to poleci sprawdzi i tak dalej aż będzie w tym niezły
Awatar użytkownika
Mauuury
Miastolud
Posty: 51
Rejestracja: 12 sierpnia 2007, 10:02

Re: Jak zainstalować DromEd'a?

Post autor: Mauuury »

Dobra, już działa. Wtedy po prostu miałem te pliki spakowane do osobnego foldera i dromed.exe mi nie działał.
Okazji, do perfekcyjnych kradzieży jest wiele... ...perfekcyjny złodziej jest natomiast tylko jeden.
ODPOWIEDZ