[T3Ed] (chyba :]) Czym wyciągnąć NOTATKI z polskiego T3 ?!?

Zaglądnij tutaj, jeśli masz pytania lub uwagi dotyczące różnorodnych aspektów tworzenia misji w edytorach DromEd i T3Ed, jak też związanego z nimi oprogramowania i sprzętu.

Moderator: peter_spy

freak_outXP
Bełkotliwiec
Posty: 8
Rejestracja: 20 czerwca 2005, 00:22

[T3Ed] (chyba :]) Czym wyciągnąć NOTATKI z polskiego T3 ?!?

Post autor: freak_outXP »

Mam taki problem -> chciałem sobie poczytać notki z TDS/TZC (Kołyska i te rzeczy) - mam oryginalną polską kompilacje - ale nie wiem czym i jak je wyciągnąć. Może mi ktoś pomóc ?

A może ma ktoś te notki gdzieś na dysku ? Słyszałem (tu na forum), że pliki z Kołyski nie zostały w całości umieszczone w grze właściwej, tj. w czasie grania nie można ich wszystkich przeczytać, ale na płycie są. Może ktoś wie, czy one również zostały (w ogóle) w polskiej wersji gry i czy są - jeżeli są - przetłumaczone ?


pozdro i z góry dżenx

P.S.: Chyba macie do siebie b. duże zaufanie jako społeczności, że dajecie normalnemu userowi możliwość "podwieszania" swoich tematów :-D ;) . Wspominam o tym, bo być może jest to jakiś niezamierzony bug w skrypcie forum lub ktoś namieszał w panelu administracyjnym.
Awatar użytkownika
peter_spy
Złodziej
Posty: 2556
Rejestracja: 14 września 2002, 22:31
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: [T3Ed] (chyba :]) Czym wyciągnąć NOTATKI z polskiego T3 ?!?

Post autor: peter_spy »

T3ed do tego niepotrzebny ;)

W folderze z grą szukaj katalogu typu \CONTENT\T3\Books\English (w polskiej wersji może być Polish, nie wiem tego). Tam znajdziesz w różnych katalogach pliki *.sch, które można otwierać Notatnikiem.
freak_outXP
Bełkotliwiec
Posty: 8
Rejestracja: 20 czerwca 2005, 00:22

Re: [T3Ed] (chyba :]) Czym wyciągnąć NOTATKI z polskiego T3 ?!?

Post autor: freak_outXP »

Fenkiu
ODPOWIEDZ