Anim8or

Zaglądnij tutaj, jeśli masz pytania lub uwagi dotyczące różnorodnych aspektów tworzenia misji w edytorach DromEd i T3Ed, jak też związanego z nimi oprogramowania i sprzętu.

Moderator: peter_spy

Awatar użytkownika
Marzec
Arcykapłan
Posty: 1494
Rejestracja: 22 listopada 2006, 11:13
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Anim8or

Post autor: Marzec »

W końcu zdecydowałem się na Anim8or

:kwd

Obrazek
Obrazek

Na forach nie znalazłem jeszcze odpowiedzi. Pytam więc swoich. Pomóżcie.

Mam oryginalne sterowniki do ATI Radeon 9550
Obrazek
www.thiefguild.com - Gildia Złodzieja
Awatar użytkownika
Nivellen
Złodziej
Posty: 2799
Rejestracja: 30 stycznia 2003, 23:21

Re: Anim8or

Post autor: Nivellen »

Ciężko coś konkretnego doradzać, u mnie Anim8r śmigał dobrze, ale miałem zupełnie inny sprzęt. Być może SP 3 coś naprawi.

Edycja:
Zakładam, że masz ostatnią wersję 0.95c? Jeśli nie tu ją znajdziesz
Jeśli lubisz mroczne tajemnice i zamki...
Zapraszam do obejrzenia zrzutów z powstającej Fanmisji
Awatar użytkownika
Leming
Złodziej
Posty: 2564
Rejestracja: 17 stycznia 2005, 10:16
Lokalizacja: Statua postępu

Re: Anim8or

Post autor: Leming »

Standardowy (i częsty) błąd Windowsa, nie samej aplikacji. Nie poradzisz nic na to. Czasem pomaga przeinstalowanie aplikacji (całkowite odinstalowanie a następnie ponowne zainstalowanie, najlepiej do innej lokalizacji). Jedynym prawdziwym ratunkiem na ten problem jest format i reinstalacja systemu... niestety.
Kupię Azjatkę - najlepiej Japonkę (może być używana)

Suma całkowitej ilości Informacji we Wszechświecie jest stała i jest równa 0 (zero)
Awatar użytkownika
Marzec
Arcykapłan
Posty: 1494
Rejestracja: 22 listopada 2006, 11:13
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Anim8or

Post autor: Marzec »

Leming pisze:przeinstalowanie aplikacji (całkowite odinstalowanie a następnie ponowne zainstalowanie, najlepiej do innej lokalizacji). Jedynym prawdziwym ratunkiem na ten problem jest format i reinstalacja systemu... niestety.
1.
Anim8or is very simple to install and run. It is composed of a single executable file that can be put anywhere on your disk
2. :znu ostatni format: 3 mies. temu. poprzedni: 15 mies. Dlaczego mnie to denerwuje?
www.thiefguild.com - Gildia Złodzieja
Awatar użytkownika
Nivellen
Złodziej
Posty: 2799
Rejestracja: 30 stycznia 2003, 23:21

Re: Anim8or

Post autor: Nivellen »

Marzec pisze:(...) ostatni format: 3 mies. temu. poprzedni: 15 mies. Dlaczego mnie to denerwuje?
Co zrobić :zdg Windoza tak ma, zapchany i błędny rejestr = reinstalacja. Spróbuj może Blendera, może on będzie współpracował.
Jeśli lubisz mroczne tajemnice i zamki...
Zapraszam do obejrzenia zrzutów z powstającej Fanmisji
ODPOWIEDZ