Moja pierwsza mapa

Zaglądnij tutaj, jeśli masz pytania lub uwagi dotyczące różnorodnych aspektów tworzenia misji w edytorach DromEd i T3Ed, jak też związanego z nimi oprogramowania i sprzętu.

Moderator: peter_spy

RasHu
Bełkotliwiec
Posty: 13
Rejestracja: 03 lipca 2006, 11:32

Moja pierwsza mapa

Post autor: RasHu »

Zacząłem ją robić (T2) gdzieś około lipca 2006 roku, sprawdziłem po swoich postach ;) Okazało się potem że nie da się budować windy tak żeby boki i góra windy jechała do góry. Zniechęciło mnie to łącznie z błędami, powróciłem koło grudnia 2007 i znów mnie zniechęciły błędy. Wymyśliłem sobie w 2006 roku, żeby wykonać własny 10 piętrowy blok w którym mieszkam, kopiowałem 3 klatki schodowe żeby je na górze połączyć przejściem, ale wtedy to już w ogóle mnóstwo błędów było przy samej portalizacji optymalizacji itd. Zrezygnowałem z 3 klatek robiąc jedną.

Wróciłem przedwczoraj (24.08.2011) po kolejnych 4 latach żeby w końcu dokończyć to co zrobiłem i zakończyć zmagania odnośnie tej mapy, ale już raczej nie ma szans na tą mapę bo co chwilę są błędy. Choć w Dark Loaderze (czemu widać czasami gwiazdki wszędzie, wcześniej ich nie bylo heh) mniej niż podczas Game mode w Dromedzie. Robiłem Optymalizacje i te opcje z Hilights itd ale to tylko poskutkowało tym, że niektóre ściany pod schodami na piętrach i ściany w klatce mi się popsuły i wygląda to niezbyt ładnie. Z uwagi na to że chyba postawiłem sobie za wysokie wymagania (za dużo szczegółów na mapie) odnośnie Dromeda i w związku z tym wyskakują błędy - oddaje mój niedokończony projekt któremu poświęciłem naprawdę dużo czasu.

O mapce - Piszę co można zwiedzić tak żeby ktoś czegoś nie pominął:
-można pod klatką wejść do pomieszczenia ze zsypem,
-zejść do piwnicy,
-"wyłączyć" windę wyłącznikiem który występuje w blokach 10 piętrowych,
-otworzyć windę oraz drzwi od windy na każdym piętrze,
-na 10 piętrze jest mieszkanie do otwarcia (tak, moje mieszkanie;) ), a w środku to co w mieszkaniach: 3 niedokończone pokoje, kuchnia, niedokończona łazienka i WC
-na półpiętrze między 10 a 11 piętrem otwarte drzwi ze zsypem,
-na 11 piętrze dźwig windy oraz właz na dach
-na dachu różne instalacje i budka ;)

Gdyby ktoś był ciekaw co jest nie tak z tą mapą to zapraszam do sprawdzenia pod Dromedem
Miałem trochę pomysłów na misję - rycerze patrolujący piwnicę, klatkę schodową, mój dom oraz dach, z dachu weź to, w piwnicy otwórz itd ;) ale raczej już z tym nic nie zrobię, może tym razem edytor do thiefa 3, choć znów by trzeba było się uczyć od początku ;)
Udostępniam archiwum z mapą:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
ODPOWIEDZ