Zaloguj | Zarejestruj

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
PostNapisane: 30 lis 2018 21:30 
Młotodzierżca

Panie i panowie, dzisiaj jest ten dzień. Thief kończy 20 lat, tyle pięknych wspomnień i chwil mam z tą grą że nawet tego nie zliczę.
Życzę wszystkim kolejnych 20 lat grania w FMki. :)

Już jutro około 13:00 naszego czasu Skacky naciśnie magiczny guziczek i wypuści około 20 fanmisji dla anniversary contest.
Tak, dobrze przeczytaliście, misji będzie ponad 20. :shock:

PostNapisane: 01 gru 2018 18:32 
Arcykapłan

Misje są już dostępne, a jest ich dokładnie 24 :)

Wątek z listą misji:
http://www.ttlg.com/forums/showthread.php?t=149369

Pora zaktualizować pierwszy post i ... Pewnie przydadzą się oddzielne wątki per misja :)

Jak już Juliusz wspomniał w innym wątku, w tym roku postanowiłem również wziąć udział w konkursie :) I tym razem moje uczestnictwo jest anonimowe, tak więc z oficjalnymi wypowiedziami odnośnie własnej misji muszę się wstrzymać do... Marca 2019 ;) Oprócz mnie, widzę jeszcze dwie inne anonimowe misje. Kto wie może nie jestem jedynym reprezentantem Polski :) Jeśli to ktoś z naszego forum, zachęcam do ujawnienia swojego uczestnictwa, przy zachowaniu anonimowości misji. Cieszy mnie to, że mogę być częścią tego wielkiego wydarzenia, oraz że w ten sposób mam możliwość pokazać przynależność naszej małej społeczności do globalnego fandomu Garretta.

PostNapisane: 01 gru 2018 18:59 
Złodziej

Marzec napisał(a):
I tym razem moje uczestnictwo jest anonimowe, tak więc z oficjalnymi wypowiedziami odnośnie własnej misji muszę się wstrzymać do... Marca 2019

A, to już wiemy skąd Twoja ksywka! ;)

Co do Twojej misji - obstawiam, że jesteś autorem którejś z tych 3: Catacombs of Knoss, Lord G albo Station to Station... :)

PostNapisane: 01 gru 2018 19:05 
Kurszok

Dla mnie to nie "wielkie" wydarzenie a stypa. Stracony rok. Krótki przegląd każdej misji i nie mam tam czego szukać.

PostNapisane: 01 gru 2018 20:21 
Arcykapłan

Juliusz napisał(a):
Co do Twojej misji - obstawiam, że jesteś autorem którejś z tych 3: Catacombs of Knoss, Lord G albo Station to Station... :)

@Juliusz, Ksywka dobrana specjalnie tak, aby wygrywać takie konkursy ;)

Co do misji, niestety publicznie tego pytania skomentować nie mogę. Tak skonstruowane pytanie mogłoby podpowiedzieć głosującym i zawęzić zbiór poszukiwań fanmisji ;) ;)

Edit: Lista na Thief Guild:
https://www.thiefguild.com/fanmissions/?series=7455

PostNapisane: 03 gru 2018 20:47 
Złodziej

Póki co grałem tylko dwie FMki z tego setu. Darkness walk with us jest nawet sympatyczne, choć potem robi się mrocznie. Downtowne Funk zaczyna się obiecująco, ale na dłuższą metę nie mam na to ochoty, przedostawanie się przez taki kawał miasta to jeden wielki zieeew, do tego czas otwierania drzwi wytrychami jest umyślnie wydłużony, żeby podbijać sobie statystyki godzinowe. Rose Garden zapowiada się ciekawie, ale się zgubiłem i nie wiem co dalej ;)

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Teraz jest 16 gru 2018 01:06