Misje z TGold pod T2

Wpadnij tutaj, jeśli chcesz zapoznać się z istotnymi wiadomościami, podyskutować o najnowszych doniesieniach ze świata Thiefa oraz opatrzyć zjadliwym lub miłym komentarzem poszczególne informacje.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
timon
Garrett
Posty: 3883
Rejestracja: 12 sierpnia 2002, 19:07

Misje z TGold pod T2

Post autor: timon »

Na stronie Belboza można znaleść przekonwertowane 2 dodatkowe misje z TGold ( i nie tylko )
http://www.daboys.co.uk/pages/modzips.html
Zezwierzęcony, o zdradzieckiej mordzie, umysłowo niestabilny. Kanalia. Patologiczny element czyli OBYWATEL. Nie należący do ich wspólnoty narodowej. Hołota chamska. "Nie kocha Polski i Pana Boga"
Obcy kulturowo prezesowi
Awatar użytkownika
Gregorius
Egzekutor
Posty: 1716
Rejestracja: 28 maja 2003, 08:47
Lokalizacja: Civitas Kielcensis
Kontakt:

Re: Misje z TGold pod T2

Post autor: Gregorius »

Widzę "Thieves' Guild" :-) :ok
A co na to Eidos, nie ma nic przeciwko?
Brothers in arms & beer...
GSCP
Bełkotliwiec
Posty: 25
Rejestracja: 01 czerwca 2004, 10:04

Re: Misje z TGold pod T2

Post autor: GSCP »

jest THE THIEVES GUILD oraz THE MAGE TOWERS

brakuje tylko THE SONG OF THE CAVERNS i bez tajemniczej misji dodatkowej (16) mozna zagrac we wszystkie misje Thief Gold.

nice
Awatar użytkownika
artecki
Paser
Posty: 258
Rejestracja: 11 sierpnia 2003, 19:29
Lokalizacja: Choroszcz

Re: Misje z TGold pod T2

Post autor: artecki »

Jeżeli chodzi o misję RTTC to powiem, kicha. Kupa błędów. Niektóre rzeczy pojawiają się dopiero jak ich zarząda brat Murrus. Np świeca, lub ciała braci Reno i Martella.
W pozostałych nie wiem bo jeszcze nie grałem. Ponadto w oryginale na Expercie było jeszcze zadanie zabić wszystkich Hauntów a tu nie :(:(:(
Pzdr.
Artecki

... World is a dark place ...
Awatar użytkownika
timon
Garrett
Posty: 3883
Rejestracja: 12 sierpnia 2002, 19:07

Re: Misje z TGold pod T2

Post autor: timon »

Kupa błędów. Niektóre rzeczy pojawiają się dopiero jak ich zarząda brat Murrus. Np świeca, lub ciała braci Reno i Martella
To chyba celowe działanie. Ostatnio jak przechodziłem T1 to z rozmysłem zawczasu znosiłem sobie ciała braciszków pod cmentarz. Chciałem skończyć jak najszybciej. Belboz zapewne chcial tego uniknąć, bo ( chyba ) wszyscy już znają zadania w tej misji.
Zezwierzęcony, o zdradzieckiej mordzie, umysłowo niestabilny. Kanalia. Patologiczny element czyli OBYWATEL. Nie należący do ich wspólnoty narodowej. Hołota chamska. "Nie kocha Polski i Pana Boga"
Obcy kulturowo prezesowi
Awatar użytkownika
artecki
Paser
Posty: 258
Rejestracja: 11 sierpnia 2003, 19:29
Lokalizacja: Choroszcz

Re: Misje z TGold pod T2

Post autor: artecki »

timon pisze:
Kupa błędów. Niektóre rzeczy pojawiają się dopiero jak ich zarząda brat Murrus. Np świeca, lub ciała braci Reno i Martella
To chyba celowe działanie. Ostatnio jak przechodziłem T1 to z rozmysłem zawczasu znosiłem sobie ciała braciszków pod cmentarz. Chciałem skończyć jak najszybciej. Belboz zapewne chcial tego uniknąć, bo ( chyba ) wszyscy już znają zadania w tej misji.
No tak ale czy nie uważasz, że to bez sensu. Na dachu nie ma świecy, a nagle się pojawiła. Brat Reno zginął w piwniczce i nagle ktoś podrzucił jego ciało :lol:
Pzdr.
Artecki

... World is a dark place ...
maeglin
Strażnik Glifów
Posty: 743
Rejestracja: 22 stycznia 2006, 15:13

Re: Misje z TGold pod T2

Post autor: maeglin »

Uff, bawię się teraz w re-animatora z filmu Yuzny :twisted:

Powód dla ożywienia tego wątku jest następujący - spolszczyłem sobie na własne potrzeby te konwersje przy pomocy tłumaczenia Oziego do Thiefa Gold i mógłbym wrzucić w najbliższym czasie na forum drobne paczki konieczne do spolszczenia tychże fanmisji (o ile Ozi się zgodzi).

Po prostu wyłuskałem z tłumaczenia wybrane pliki (tłumaczenia ksiąg i zadań do wykonania) i wgrałem je na miejsce stosownych plików z tych fanmisji będących konwersjami z Thiefa Gold do Thiefa 2. Mapy z Thiefa Gold nie działają poprawnie w Thiefie 2, zatem nie dokonywałem w tej materii żadnych zmian.

Pytanie jest proste - czy są chętni na coś takiego?
bob
Szaman
Posty: 1161
Rejestracja: 22 kwietnia 2009, 10:44
Kontakt:

Re: Misje z TGold pod T2

Post autor: bob »

Większość misji z Thiefa Gold tutaj jest (2/3), brakująca to jak widać Pieśń Jaskiń. Czy jednak ktoś ma konwersję do tej misji?
ODPOWIEDZ