FM "Mr Chuz"

Wpadnij tutaj, jeśli chcesz zapoznać się z istotnymi wiadomościami, podyskutować o najnowszych doniesieniach ze świata Thiefa oraz opatrzyć zjadliwym lub miłym komentarzem poszczególne informacje.
ODPOWIEDZ

Jak oceniasz misję ?

Granie w tę misję jest bliskie doświadczeniu mistycznemu! Coś niesamowitego!
0
Brak głosów
Misja dorównująca oryginalnym poziomom. Bardzo dobra!
0
Brak głosów
Misja dosyć dobra, ale nie wszystkim może przypaść do gustu. Nierówny poziom.
1
17%
Misja przyzwoita, ale niczym nie zaskakuje. Przeciętniak.
1
17%
Na bezrybiu ryba rak. Możecie w to zagrać, jeśli się naprawdę bardzo nudzicie.
3
50%
Szkoda czasu na ściąganie takich śmieci. Trzymajcie się od tej misji z daleka!
1
17%
 
Liczba głosów: 6

Awatar użytkownika
PiotrS
Złodziej
Posty: 2069
Rejestracja: 11 sierpnia 2002, 22:57
Lokalizacja: Rzeszów
Płeć:

FM "Mr Chuz"

Post autor: PiotrS »

FM "Mr Chuz" [TG] autor Azrarhn alias Karakaz
Plik mrchuz.zip - 2,10 MB
Ostatnio zmieniony 27 stycznia 2003, 00:15 przez PiotrS, łącznie zmieniany 1 raz.
Pozdrawiam
PiotrS
Awatar użytkownika
Bukary
Homo Rhetoricus
Posty: 5569
Rejestracja: 12 sierpnia 2002, 18:15
Lokalizacja: Gildia Topielników (przy tawernie Pod Rozszalałym Wichrem)

Re: FM "Mr Chuz"

Post autor: Bukary »

Grał w to ktoś? Warto ściągać?
Awatar użytkownika
PiotrS
Złodziej
Posty: 2069
Rejestracja: 11 sierpnia 2002, 22:57
Lokalizacja: Rzeszów
Płeć:

Re: FM "Mr Chuz"

Post autor: PiotrS »

Hm... grałem 15 min w nocy a teraz wcale mnie nie ciągnie do niej. Poniżej przeciętnego poziomu.
Pozdrawiam
PiotrS
Awatar użytkownika
Vk
Skryba
Posty: 345
Rejestracja: 16 sierpnia 2002, 19:33
Lokalizacja: Kołobrzeg
Kontakt:

Re: FM "Mr Chuz"

Post autor: Vk »

A ja grałem 6,66min i szczerze mowiac, bo ja wiem, wole chyba usiąść sobie spokojnie w moim malym pokoiku, na lozku pokrytym cerwonym kocykiem i zaczac malowac czarodziejke z ksiezyca moimi kredkami bambino + swiecowkami.
Wedlug mnie to Na bezrybiu ryba rak. Możecie w to zagrać, jeśli się naprawdę bardzo nudzicie
.netsports.pl
Awatar użytkownika
jericho
Akolita
Posty: 157
Rejestracja: 24 stycznia 2003, 13:43
Kontakt:

Re: FM "Mr Chuz"

Post autor: jericho »

Ja dalem lekko powyzej przecietnej. Troche dla przekory, troche zeby zachecic autora (chociaz tenze i tak tutaj nie zajzy), a troche za te okna na poczatku, przy wejsciu do domu Pana Czuza. (podobaly sie wam?)Zwazcie, ze to jego pierwsza misja... Eeee, probuje bronic autora, co? :)

Bukary, sciagnij i zerknij, zawszec warto. :-) Ale za duzo sie nie spodziewaj, brakowalo mi architektury, jaka sie "these days" juz robi (aka Siodmy Krysztal, czy Unfortunate Formulae), brakowalo mi nowych obiektow (pustynia) i skor (te z Thiefa 1 sa przedpotopowe).

W pewnym sensie, to mam wrazenie, ze obecnie juz dla "dobrej misji" sa pewne minima, ktos kiedys zrobil cos dobrego i raczej nie uchodzi schodzic ponizej ten poziom, no bo skoro sie widzialo juz cos lepszego, to z niesmakiem sie patrzy na to gorsze. :D Traktuje misje jak CL, czy 7th Crystal, jako wlasnie takie wyznaczniki, chociaz do tej pory w sumie raczej nie pojawil sie projekt zakrojony na taka skale jak CL. Ale mozna zrobic cos mniejszego (tak jak misje konkursowe Komaga), ale ladnego. (gorace oklaski dla genialnego Unfortunate Formulae!).

Sie nagadalem... To wszystko dlatego, ze TTLG padlo i nie mam gdzie pisac. :D :D

Chlopaki, powidzcie Jericho, przymknij sie i graj, zamiast gadac. 8-)
ODPOWIEDZ