TMA: Citadel of Douro

Wpadnij tutaj, jeśli chcesz zapoznać się z istotnymi wiadomościami, podyskutować o najnowszych doniesieniach ze świata Thiefa oraz opatrzyć zjadliwym lub miłym komentarzem poszczególne informacje.
ODPOWIEDZ

Jak oceniasz misję ?

Granie w tę misję jest bliskie doświadczeniu mistycznemu! Coś niesamowitego !
0
Brak głosów
Misja dorównująca oryginalnym poziomom. Bardzo dobra!
0
Brak głosów
Misja dosyć dobra, ale nie wszystkim może przypaść do gustu.
1
25%
Misja przyzwoita, ale niczym nie zaskakuje. Przeciętniak.
1
25%
Na bezrybiu ryba rak. Możecie w to zagrać, jeśli się naprawdę bardzo nudzicie.
1
25%
Szkoda czasu na ściąganie takich śmieci. Trzymajcie się od tej misji z daleka!
1
25%
 
Liczba głosów: 4

Awatar użytkownika
timon
Garrett
Posty: 3883
Rejestracja: 12 sierpnia 2002, 19:07

TMA: Citadel of Douro

Post autor: timon »

Tytuł: Citadel of Douro
Autor: Pedro Quintela
Typ: T2
Rozmiar: 42MB
Data wydania: 2007.01.18
Język: angielski
Do pobrania: http://www.ttlg.de/de/download/navigati ... php?id=445
Zezwierzęcony, o zdradzieckiej mordzie, umysłowo niestabilny. Kanalia. Patologiczny element czyli OBYWATEL. Nie należący do ich wspólnoty narodowej. Hołota chamska. "Nie kocha Polski i Pana Boga"
Obcy kulturowo prezesowi
Henry
Arcykapłan
Posty: 1420
Rejestracja: 10 października 2003, 22:15
Lokalizacja: Piła

Re: Nowa FM - Citadel of Douro

Post autor: Henry »

Lokacja bardzo mi się podoba, ale reszta... brakuję mi 30 pkt. kasy, ale nie chcę mi się klikać na wszystkie strony, żeby znaleźć jakąś monetę za 5 pkt., brak możliwości wchodzenia na mury, dachy, w niektórych miejscach szklane ściany, jednym słowem - gniot, a szkoda.
Awatar użytkownika
Kapitan Smith
Poganin
Posty: 750
Rejestracja: 21 października 2006, 12:31
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Nowa FM - Citadel of Douro

Post autor: Kapitan Smith »

Ja wiem...

Co mi się w tej misji podoba:

-spory obszar gry
-fantastyczne wnętrza!
-ładne miasteczko
-ciekawy system wskazówek :)
-wojna na ulicach :-D
-nowe tekstury, dźwięki, wiedza autora

Co mi się nie podoba?

-jak to określił Henry: "szklane ściany", czyli chytrze poblokowane miejsca
-to co nigdy mi się niepodoba, czyli "normalne" przedmioty nie do użytku (tj. nieświecące się drzwi itp.)
-zdarzyło się, że gdy siedziałem spokojnie niewidoczny w cieniu, strażnik zauważył mnie z kilkunastu metrów... :?

Ogólna ocena:

Grywalność najważniejsza, a gdyby nie te niewidoczne ściany misja byłaby bardzo dobra. A tak stała się zaledwie dobra. Rzeczywiście szkoda :(
Awatar użytkownika
Paweuek
Gniew-Amon
Posty: 1879
Rejestracja: 12 sierpnia 2002, 12:25
Lokalizacja: Cytadela

Re: Nowa FM - Citadel of Douro

Post autor: Paweuek »

Ja niewidzialne ściany po prostu przeskakiwałem... ;) Free your mind :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Mixthoor
Złodziej
Posty: 2334
Rejestracja: 12 listopada 2007, 13:15
Lokalizacja: Dojczlandia
Płeć:

Re: Nowa FM - Citadel of Douro

Post autor: Mixthoor »

Gówniana misja pana, który lubi partaczyć swoje prace. Niczym nie wyróżnia się od pozostałych projektów tego szajbusa. Dziwie się, że ktokolwiek dał jej szansę przez więcej niż 15 minut...
Generalnie odradzam kontakt z tego typu badziewiem. Jest tyle innych wspaniałych projektów, po cóż więc tracić czas?
Awatar użytkownika
dario
Arcykapłan
Posty: 1412
Rejestracja: 08 lutego 2007, 09:15
Lokalizacja: Tychy

Re: Nowa FM - Citadel of Douro

Post autor: dario »

Jak dla mnie kolega wyżej zdecydowanie przesadził z oceną tejże fan misji. Na pewno nie jest ona... ekhem.. gówniana :zdw ... Co prawda fabularnie nie zachwyca bo mamy do wykonania tylko dwa zadania (znalezienie dłoni i kasy), ale porównywanie jej poprzez najniższą oceną to innych szrotów to jakaś pomyłka. Powiem nawet, że jest to jedna z lepszych misji tego autora - ale nie najlepsza. Dla odmiany mamy dobrze dopracowane miasteczko z klimatyczną muzyczką rodem z dalekiego wschodu. Jak już wcześniej wspomniałem celem jest znalezienie "Hands of Dream" , pomóc mają nam w tym wskazówki i notatki porozrzucane po całym miasteczku. Według mnie misja to mocny przeciętniak.
Alla Juventus vincere non è importante. E’ l’unica cosa che conta
Awatar użytkownika
Mixthoor
Złodziej
Posty: 2334
Rejestracja: 12 listopada 2007, 13:15
Lokalizacja: Dojczlandia
Płeć:

Re: Nowa FM - Citadel of Douro

Post autor: Mixthoor »

Dario przechodzi wszystkie misje po kolei...
Flavia jest wybredna, aczkolwiek również docenia prace, które ja - zrzęda - od razu skazuje na potępienie :twisted:
Awatar użytkownika
Flavia
Egzekutor
Posty: 1606
Rejestracja: 07 maja 2012, 15:34
Lokalizacja: Dno Piekieł

Re: Nowa FM - Citadel of Douro

Post autor: Flavia »

Mixthoor pisze:Flavia jest wybredna, aczkolwiek również docenia prace, które ja - zrzęda - od razu skazuje na potępienie :twisted:
My po prostu mamy doskonale przeciwstawne gusta :)) Misję, nad którymi Ty się rozpływasz, mnie nie ruszają, a misji, które mnie zachwycają, Ty nawet nie masz sił kończyć.
Swoją drogą, chyba nie widziałam, żebyś się wypowiadał na temat Calendra's Legacy ;>

EDIT:
Ok, krótko i do rzeczy.

Citadel of Douro

Autor: cardia1
Data wydania: 2007
Typ: miasto
Motyw przewodni: ziew
Ocena końcowa: przeciętniak*

Pomysł: Garrett w cudowny sposób przeniósł się do naszego świata, konkretnie - do cytadeli Douro w Portugalii, gdzie ma ukraść Dłoń Snów. Bo tak.

Wykonanie: Do dyspozycji dostaniemy dość duże (można by powiedzieć: za duże) miasto, składające się głównie z pustych przestrzeni i bezużytecznych murów oraz kilku prawie-identycznych domków. Architektura jest dość prosta (żeby nie powiedzieć: prymitywna), ale ma swoje momenty, została także wyłożona mnóstwem pięknych tekstur. Wyposażenie jest standardowe, ale na uwagę zasługuje mnóstwo nowych, prześlicznych obrazów. Gwoździem do trumny okazały się jednak niewidzialne ściany, ustawione tak, żeby człowiek i tak zdążył się nabiegać w te i z powrotem, a nic nie osiągnąć.
Jedynym efektem dźwiękowym jest dość klimatyczna muzyka.
A propos muzyki, w jednym budynku pojawiło się kilka tekstów przedstawiających i zachwalających gust muzyczny niejakiego kapitana Pedro (bez komentarza). Autor wymienił tam chyba wszystko, czego słucha, ale czy w świecie Thiefa jest miejsce na takie rzeczy? Nie wydaje mi się.

Wrażenia: Bieganie... bieganie... i jeszcze trochę biegania... To chyba wszystko, co pamiętam z misji. Bieganie i unikanie strażników. Zabrakło kluczyków, za to każdy jeden zamek trzeba było otworzyć wytrychami. KAŻDY JEDEN. Czy ten człowiek słyszał w swoim życiu takie słowo jak "umiar"? Nie sądzę.
Jakby ktoś się pogubił (jakby to było możliwe), zawsze może skorzystać z jednej z wielu podpowiedzi rozrzuconych po mapie. W zasadzie stanowią one większość dostępnych tekstów (inne to wspomniane już chwalenie się gustami muzycznymi i fragmenty, które w zamierzeniu miały być chyba śmieszne, ale nie wyszło).
Zadania są dwa - znaleźć Dłoń Snów i łup.

Wnioski: Chyba jedyną dobrą stroną tej misji są przepiękne obrazy i niezgorsza muzyka. Polecam ludziom znudzonym niemal na śmierć, masochistom i "twardziochom", którzy chcą przejść wszystko, co kiedykolwiek wyszło.

*Moja własna, prywatna skala prezentuje się następująco:
Perełka - ideał
Całkiem całkiem - do ideału jeden krok
Przyzwoita - byłaby dobra, gdyby wyeliminować kilka bolączek
Przeciętniak - nic specjalnego
Kaszana - brak słów
Awatar użytkownika
Mixthoor
Złodziej
Posty: 2334
Rejestracja: 12 listopada 2007, 13:15
Lokalizacja: Dojczlandia
Płeć:

Re: Nowa FM - Citadel of Douro

Post autor: Mixthoor »

Thief Fan Missions - Przewodnik
Mixthoor Mod Pack - Kompendium dodatków
ODPOWIEDZ