Thief III Gamespot preview. Kolejne zrzuty z T3.

Wpadnij tutaj, jeśli chcesz zapoznać się z istotnymi wiadomościami, podyskutować o najnowszych doniesieniach ze świata Thiefa oraz opatrzyć zjadliwym lub miłym komentarzem poszczególne informacje.
ODPOWIEDZ
Silent Scream
Miastolud
Posty: 62
Rejestracja: 18 lutego 2003, 18:52
Lokalizacja: Środkowo-wschodnia Europa.

Thief III Gamespot preview. Kolejne zrzuty z T3.

Post autor: Silent Scream »

Cały artukuł oraz zrzuty są tutaj.

Oto ciekawsze "cytaty" :wink:

"jednym z powodów dla których Eidos nie umieści w tytule gry 'III' jest zamiar aby Thief przyciągnął tak samo jak nowych jak i starych graczy. Thief III jest narazie tytułem "roboczym".

"Gra jest przygotowywana na PC i Xbox'a więc sterowanie grą będzie o wiele prostsze, nie będzie potrzeba używać tylu klawiszy co we wcześniejszych częściach gry."

"Podczas gdy poprzednie części nie wymuszały od gracza wypełnienia celów misji w ściśle okreslony sposób, nie dawały jednak tyle opcji i możliwości jakie znajdziesz w Thief III"

"Thief III będzie używał zaawansowanego silnika Ion' Storm'a, z synchronizacją ruchu ust i wypowiedzi każdej postaci, dynamicznym oświetleniem i mapowaniem normalnego oświetlenia, realistyczną fizyką bazującą na silniku Havoc 2, i skomplikowanymi efektami dźwiękowymi w 3D."

"Ion Strom włożył dużo wysiłku aby uczynić przeciwników bardziej realistycznych i ciekawszych niż kiedykolwiek. Najmniejszy szczegół może wzbudzić ich ciekawość, ale będą oni mieli serię coraz bardziej poważnych stanów zaalarmowania, więc chwilowe mignięcie nie zmusi od razu profesjonalnego strażnika do wzywania pomocy. Za to strażnicy będą badać każde nietypowe zjawisko, tak więc nie próbuj zgasić pochodni strzałą wodną tuż przed czyimś nosem."

"Znacznie zmienił się system otwierania drzwi (lockpicking).[...]Będzie on bardzo podobny do tego użytego w grze Splinter Cell."

"Ion Storm pracuje już nad Thief III około 2 lat..."

"Data wydania Thief'a nie będzie zbytnio odbiegać od wydania DeusEx.InvisibleWar."

Jest też dostępny 8 minutowy wywiad z Randy Smithem, ale ściągnięcie go wymaga posiadania karty kredytowej. :evil:
Ostatnio zmieniony 09 maja 2003, 16:37 przez Silent Scream, łącznie zmieniany 2 razy.
Silent Scream
Miastolud
Posty: 62
Rejestracja: 18 lutego 2003, 18:52
Lokalizacja: Środkowo-wschodnia Europa.

Re: Thief III Gamespot preview. Kolejne zrzuty z T3.

Post autor: Silent Scream »

A oto i kilka screenów:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Awatar użytkownika
Vk
Skryba
Posty: 345
Rejestracja: 16 sierpnia 2002, 19:33
Lokalizacja: Kołobrzeg
Kontakt:

Re: Thief III Gamespot preview. Kolejne zrzuty z T3.

Post autor: Vk »

Thief III? No spoko ale nie bardzo na moj sprzet.

Moje lacze tez mi nie pozwala na przegladanie gamespotu a juz nie mam co marzyc o screenach. Coz taki widocznie los ofermy.

Ale milo ze wyjdzie kiedys ten thief nowy bo w starego to juz nie pamietam kiedy gralem...

Zagralbym w jakas FM ale zer0 klimatu + dupne AI mnie po prostu odstrasza na maxa ;/
.netsports.pl
Silent Scream
Miastolud
Posty: 62
Rejestracja: 18 lutego 2003, 18:52
Lokalizacja: Środkowo-wschodnia Europa.

Re: Thief III Gamespot preview. Kolejne zrzuty z T3.

Post autor: Silent Scream »

[...]
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Awatar użytkownika
Vk
Skryba
Posty: 345
Rejestracja: 16 sierpnia 2002, 19:33
Lokalizacja: Kołobrzeg
Kontakt:

Re: Thief III Gamespot preview. Kolejne zrzuty z T3.

Post autor: Vk »

Sztuczne cienie
brzydkie modele
grafika sux

ale ogolnie to przeciez jeszcze wczesna faza produckji wiec za 2 lata moze dopracuja.
.netsports.pl
Awatar użytkownika
Pablo
Arcykapłan
Posty: 1398
Rejestracja: 13 sierpnia 2002, 11:06
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Thief III Gamespot preview. Kolejne zrzuty z T3.

Post autor: Pablo »

No teraz widać, że Thief się robi i w końcu wyszedł na światło dzienne. Ciekawe czym będziemy się ekscytować po E3 :twisted:.
Pablo
Awatar użytkownika
Nivellen
Złodziej
Posty: 2799
Rejestracja: 30 stycznia 2003, 23:21

Re: Thief III Gamespot preview. Kolejne zrzuty z T3.

Post autor: Nivellen »

Wszystko jest na dobrej drodze, ale i tak ocena końcowa przyjdzie po bezpośredniej konfrontacji. Napisali :"Gra jest przygotowywana na PC i Xbox'a więc sterowanie grą będzie o wiele prostsze, nie będzie potrzeba używać tylu klawiszy co we wcześniejszych częściach gry."
Mam mieszane uczucia słysząc, że sterowanie ulegnie uproszczeniu.
Chyba nie grali (ION-Storm) w żaden rasowy symulator :lol:
Awatar użytkownika
Caer
Szaman
Posty: 1054
Rejestracja: 05 stycznia 2003, 13:23
Lokalizacja: Karath-din
Kontakt:

Re: Thief III Gamespot preview. Kolejne zrzuty z T3.

Post autor: Caer »

No cóż, nie pozostaje nam nic innego, aniżeli poczekać do zimy... (jak Stwórca pozwoli :D).
Awatar użytkownika
Bukary
Homo Rhetoricus
Posty: 5569
Rejestracja: 12 sierpnia 2002, 18:15
Lokalizacja: Gildia Topielników (przy tawernie Pod Rozszalałym Wichrem)

Re: Thief III Gamespot preview. Kolejne zrzuty z T3.

Post autor: Bukary »

Caer pisze:No cóż, nie pozostaje nam nic innego, aniżeli poczekać do zimy... (jak Stwórca pozwoli :D).
Czemy do zimy? T3 ukaże się - wedle zapowiedzi R. Smitha - najwcześniej na wiosnę przyszłego roku. A ja obstawiam jeszcze późniejszy termin...
Thief Antologia PL: od 20 X 2006 w sklepach!
Zagraj w FM Old Comrades, Old Debts i zobacz moje zrzuty.
Awatar użytkownika
timon
Garrett
Posty: 3883
Rejestracja: 12 sierpnia 2002, 19:07

Re: Thief III Gamespot preview. Kolejne zrzuty z T3.

Post autor: timon »

W nowym ( chyba ) na polskim rynku czasopiśmie Gamestar króciutka wzmianka o T3. Nic nowego, ale to pierwsze pisane po polsku informacje o T3. Według niej T3 ma się ukazać w Q4 2003 wkrótce po D2
Zezwierzęcony, o zdradzieckiej mordzie, umysłowo niestabilny. Kanalia. Patologiczny element czyli OBYWATEL. Nie należący do ich wspólnoty narodowej. Hołota chamska. "Nie kocha Polski i Pana Boga"
Obcy kulturowo prezesowi
Awatar użytkownika
Bukary
Homo Rhetoricus
Posty: 5569
Rejestracja: 12 sierpnia 2002, 18:15
Lokalizacja: Gildia Topielników (przy tawernie Pod Rozszalałym Wichrem)

Re: Thief III Gamespot preview. Kolejne zrzuty z T3.

Post autor: Bukary »

timon pisze:W nowym ( chyba ) na polskim rynku czasopiśmie Gamestar króciutka wzmianka o T3. Nic nowego, ale to pierwsze pisane po polsku informacje o T3. Według niej T3 ma się ukazać w Q4 2003 wkrótce po D2
Kurcze... Sam już nie wiem, co myśleć. Najpierw podają do wiadomości, że T3 jest daleko w tyle za Deus Ex 2 i że prace nad nim potrwają jeszcze co najmniej rok, a teraz pojawiają się informacje, że ukaże się zimą. Oby tylko nie powtórzył się przypadek T2: szybko, byle jak, z koniecznością łatania i beznadziejnie... :(
Jeśli jednak T3 ukaże się zimą, to nie ma sensu robić już żadnych FMs... :?
Thief Antologia PL: od 20 X 2006 w sklepach!
Zagraj w FM Old Comrades, Old Debts i zobacz moje zrzuty.
Awatar użytkownika
timon
Garrett
Posty: 3883
Rejestracja: 12 sierpnia 2002, 19:07

Re: Thief III Gamespot preview. Kolejne zrzuty z T3.

Post autor: timon »

Bukary pisze: Jeśli jednak T3 ukaże się zimą, to nie ma sensu robić już żadnych FMs... :?
Bez przesady, misje do dwójki będa jeszcze długo powstawały, nie mam jakoś przekonania do jakości gier powstajacych na PC i XBoxa. Dodatkowo informacja o "uproszczonej" obsłudze postaci zwiększa moje obawy o grywalność i zachowanie zlodziejskiego charakteru gry.
Zezwierzęcony, o zdradzieckiej mordzie, umysłowo niestabilny. Kanalia. Patologiczny element czyli OBYWATEL. Nie należący do ich wspólnoty narodowej. Hołota chamska. "Nie kocha Polski i Pana Boga"
Obcy kulturowo prezesowi
Awatar użytkownika
Pablo
Arcykapłan
Posty: 1398
Rejestracja: 13 sierpnia 2002, 11:06
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Thief III Gamespot preview. Kolejne zrzuty z T3.

Post autor: Pablo »

Ja bym się nie przejmował tym uproszczeniem klawiszologii. Z tego co widziałem, wśród moich znajomych Thief uważany jest za trudną w obsłudze grę, jeśli wpadli na bardziej ergonomiczne rozwiązania to czemu nie :?:.
Pablo
radox
Akolita
Posty: 135
Rejestracja: 19 sierpnia 2002, 16:10
Lokalizacja: Somewhere

Re: Thief III Gamespot preview. Kolejne zrzuty z T3.

Post autor: radox »

Jakoś dziwnie obawiam się, ażeby to nie był przerost "formy nad treścią" - będziemy czekać na IDEAŁ - a zrobią nam z tego jakąś zręcznościówkę z elementami Thief'a I i II (obym się mylił :!: :? ).
No, ale już takie mamy czasy - wg niektórych towar przede wszystkim trzeba "ładnie opakować" (grafika) i sprzedać w milionach kopii...
Hmmm... :roll:
Awatar użytkownika
PiotrS
Złodziej
Posty: 2069
Rejestracja: 11 sierpnia 2002, 22:57
Lokalizacja: Rzeszów
Płeć:

Re: Thief III Gamespot preview. Kolejne zrzuty z T3.

Post autor: PiotrS »

Bukary pisze:Jeśli jednak T3 ukaże się zimą,

A to widzieliście:
http://www.playserver2.com/play247.asp? ... tle=115363
i ta data 28.11.2003
Pozdrawiam
PiotrS
Awatar użytkownika
Caer
Szaman
Posty: 1054
Rejestracja: 05 stycznia 2003, 13:23
Lokalizacja: Karath-din
Kontakt:

Re: Thief III Gamespot preview. Kolejne zrzuty z T3.

Post autor: Caer »

timon pisze:W nowym ( chyba ) na polskim rynku czasopiśmie Gamestar króciutka wzmianka o T3. Nic nowego, ale to pierwsze pisane po polsku informacje o T3. Według niej T3 ma się ukazać w Q4 2003 wkrótce po D2
No właśnie. Poza tym, też wg Gamespot.com premiera została zaplanowana na czwarty kwartał tego roku. Ale, szczerze mówiąc, nie za bardzo w to wierzę...
Awatar użytkownika
mabrus
Mechanista
Posty: 420
Rejestracja: 12 sierpnia 2002, 11:48
Lokalizacja: z cienia tawerny

Re: Thief III Gamespot preview. Kolejne zrzuty z T3.

Post autor: mabrus »

Uproszczone sterowanie???
Upadli na głowę? :shock:

Może coś takiego:
"W" do przodu i LMB fire. :lol:

Pada w życiu nie kupę! :evil:
To zadziwiające, na końcu prawie zawsze jest jakiś Potwór...
Awatar użytkownika
Pablo
Arcykapłan
Posty: 1398
Rejestracja: 13 sierpnia 2002, 11:06
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Thief III Gamespot preview. Kolejne zrzuty z T3.

Post autor: Pablo »

A może i tak będzie można wszystko po swojemu ustawić :?:. Wcale bym się nie zdziwił :).
Pablo
Awatar użytkownika
Nivellen
Złodziej
Posty: 2799
Rejestracja: 30 stycznia 2003, 23:21

Re: Thief III Gamespot preview. Kolejne zrzuty z T3.

Post autor: Nivellen »

Ludzie, czym Wy się przejmujecie. Jeśli okaże się, że TIII nie spełni naszych oczekiwań - wrócimy do FM z TII. I tak wszystko zależy od wyobraźni i inwencji :D
radox
Akolita
Posty: 135
Rejestracja: 19 sierpnia 2002, 16:10
Lokalizacja: Somewhere

Re: Thief III Gamespot preview. Kolejne zrzuty z T3.

Post autor: radox »

Nivellen => i tu całkowicie cię popieram :rad12:
ODPOWIEDZ