"Informacje" vs. "Fanmisje"

Wpadnij tutaj, jeśli chcesz zapoznać się z istotnymi wiadomościami, podyskutować o najnowszych doniesieniach ze świata Thiefa oraz opatrzyć zjadliwym lub miłym komentarzem poszczególne informacje.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Jacek
Strażnik Glifów
Posty: 3200
Rejestracja: 28 sierpnia 2003, 23:05
Lokalizacja: Zwoleń

"Informacje" vs. "Fanmisje"

Post autor: Jacek »

W Informacjach piszcie tylko recenzje misji ew. problemy techniczne z daną misją typu ściąganie, odpalanie..., w Fanmisjach - pytania dotyczące przechodzenia misji, ok?
Awatar użytkownika
Leming
Złodziej
Posty: 2564
Rejestracja: 17 stycznia 2005, 10:16
Lokalizacja: Statua postępu

Re: "Informacje" vs. "Fanmisje"

Post autor: Leming »

Zgadzam się z przedmówcą. Bardzo dobry pomysł. Czasem nie wiedziałem gdzie pisać, bo i w tym i w tamtym dziale był rozwinięty wątek z problemami misji.
Kupię Azjatkę - najlepiej Japonkę (może być używana)

Suma całkowitej ilości Informacji we Wszechświecie jest stała i jest równa 0 (zero)
Awatar użytkownika
Aguila92Roja
Bełkotliwiec
Posty: 6
Rejestracja: 19 czerwca 2012, 15:49
Lokalizacja: Miasto, Kamienica (Południowa Dzielnica)

Re: "Informacje" vs. "Fanmisje"

Post autor: Aguila92Roja »

Bardzo dobry pomysł, zgadzam się z członkami wyżej.

"Informacje" vs. "Fanmisje"

Jeżeli zajdzie taka potrzeba, o swoich problemach z grą warto tutaj napisać.
Awatar użytkownika
Mixthoor
Złodziej
Posty: 2334
Rejestracja: 12 listopada 2007, 13:15
Lokalizacja: Dojczlandia
Płeć:

Re: "Informacje" vs. "Fanmisje"

Post autor: Mixthoor »

Zerknąłem na opis działu Fan Misji - "Fanmisje i inne projekty
Wejdź tutaj, jeśli utknąłeś w którejś fanmisji, potrzebujesz pomocy, chcesz wyrazić swoją opinię, podzielić się przemyśleniami na temat własnych lub cudzych FMs."...


Skoro jestem z Flavią moderatorem tamtego działu, chciałbym go uporządkować. Przygotuję pewien plan, który omówię i dopracuję z koleżanką. Pojawiają się jednak drobne pytania:
1) Czy recenzje misji zostają w dziale Aktualności?
2) Czy istniejące wątki (te główne z wykrzyknikiem) możemy pozmieniać/uporządkować?
3) Czy proponowane w przyszłości zmiany mamy omawiać z pozostałymi moderatorami/adminem forum? Jeśli tak - w jakiej formie? Zamknięty temat, PW, czy otwarte posty?
Awatar użytkownika
SPIDIvonMARDER
Garrett
Posty: 5183
Rejestracja: 29 stycznia 2008, 21:32
Lokalizacja: Świątynia Nieba z Zaginionego Miasta
Płeć:
Kontakt:

Re: "Informacje" vs. "Fanmisje"

Post autor: SPIDIvonMARDER »

Moim zdaniem recenzje powinny zostać tam gdzie są, czyli w tematach, gdzie się je ocenia. To dobrze oddziela recenzje od tematów "help me".

Wydaje mi się, że jako modzi sami opowiadacie za konstrukcję swojego działu. Niech się Bruce wypowie... ale ja nigdy nikogo nie pytałem, czy mogę coś z robić w Twórczości Fanowskiej :P
Obrazek
Awatar użytkownika
Jacek
Strażnik Glifów
Posty: 3200
Rejestracja: 28 sierpnia 2003, 23:05
Lokalizacja: Zwoleń

Re: "Informacje" vs. "Fanmisje"

Post autor: Jacek »

1. Recenzje muszą być w innym dziale niż FMki żeby nie było zamieszania.
2. Porządkujcie jak najbardziej, wierzymy w wasz zdrowy rozsądek.
3. To zależy od zmian, jeśli uznacie, że zmiana jest zbyt poważna na indywidualną decyzję to chyba dobrze będzie skonsultować. Najlepiej omawiać to w bieżącym wątku.
ODPOWIEDZ