Zmiana adresu Gildii Oświeconych

Wpadnij tutaj, jeśli chcesz zapoznać się z istotnymi wiadomościami, podyskutować o najnowszych doniesieniach ze świata Thiefa oraz opatrzyć zjadliwym lub miłym komentarzem poszczególne informacje.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Caer
Szaman
Posty: 1054
Rejestracja: 05 stycznia 2003, 13:23
Lokalizacja: Karath-din
Kontakt:

Zmiana adresu Gildii Oświeconych

Post autor: Caer »

W związku z tym, że darmowa domena przestała być taka darmowa (tzn. nadal jest darmowa za niewielką cenę... pojawiających się na stronie reklam. Których swoją drogą i tak nie mogę zobaczyć, bo mój firewall skutecznie je blokuje. Ale moja wrażliwość estetyczna zdecydowanie sprzeciwia się takiej praktyce) i w międzyczasie także się zmieniła, postanowiłam nie odwlekać dalej tego, o czym już wcześniej myślałam. Tym samym Gildia Oświeconych zyskuje nowy adres, który będzie tym łatwiejszy do zapamiętania (i już nie będzie trzeba radzić się googla :) ). Od dnia dzisiejszego adres strony wygląda następująco:

www.gildiaoswieconych.pl

Poprzedni adres (z .go. w środku) przestaje działać.


PS. Tak, wiem, niewiele tam się zmieniło przez ostatni rok z okładem, ale jak tylko dopiszę wreszcie moją część pisanego wspólnie opowiadania (bez głupich uwag proszę. Tak M., Ciebie mam na myśli ;)), to... postaram się zmotywować głównego designera do działania.
ODPOWIEDZ