Szkodnik

Wpadnij tutaj, jeśli chcesz zapoznać się z istotnymi wiadomościami, podyskutować o najnowszych doniesieniach ze świata Thiefa oraz opatrzyć zjadliwym lub miłym komentarzem poszczególne informacje.
Awatar użytkownika
eLPeeS
Garrett
Posty: 3879
Rejestracja: 21 października 2004, 15:55

Re: Nowa T2 FM: Rose Cottage

Post autor: eLPeeS »

Colin pisze:Streamer, uważaj na złodziejskie zjazdy, a szczególnie te z eLPeeSem ;).
Spokojnie. Ja łagodny jestem jak baranek i tylko odpieram bezpośrednie i bezprawne zamachy na moje zdrowie, życie lub dobra doczesne ;) Niech się lepiej chłopak martwi żeby nie został nigdy dłużnikiem którego sprawą zainteresuje się komornik bo może sprawa trafi do mnie a jak przyjadę to raczej litości nie okażę :hyh
Awatar użytkownika
PiotrS
Złodziej
Posty: 2069
Rejestracja: 11 sierpnia 2002, 22:57
Lokalizacja: Rzeszów
Płeć:

Re: Szkodnik

Post autor: PiotrS »

timon pisze:Czy można usunąć głosy żartownisia, tam gdzie "mu sie ręka omsknęła"?
Tak, już jest porządek.
Pozdrawiam
PiotrS
bob
Szaman
Posty: 1161
Rejestracja: 22 kwietnia 2009, 10:44
Kontakt:

Re: Szkodnik

Post autor: bob »

Ja nie jako szkodnik, ale po prostu po upływie wielu miesięcy uznałem, że się trochę pomyliłem - T2X minimalnie wygrywa dla mnie z The Dark Modem, a wtedy głosowałem na The Dark Moda. Swoje zdanie zmieniłem - głos jest na The Dark Modzie, a czy da się przenieść własny głos na T2X w temacie "T2X czy The Dark Mod - który fanowski projekt jest lepszy?", właśnie? Temat założony przeze mnie jakby co.
ODPOWIEDZ