DM: In The North

Wpadnij tutaj, jeśli chcesz zapoznać się z istotnymi wiadomościami, podyskutować o najnowszych doniesieniach ze świata Thiefa oraz opatrzyć zjadliwym lub miłym komentarzem poszczególne informacje.
ODPOWIEDZ

Jak oceniasz misję?

Granie w tę misję jest bliskie doświadczeniu mistycznemu! Coś niesamowitego!
1
50%
Misja dorównująca oryginalnym poziomom. Bardzo dobra!
1
50%
Misja dosyć dobra, ale nie wszystkim może przypaść do gustu.
0
Brak głosów
Misja przyzwoita, ale niczym nie zaskakuje. Przeciętniak.
0
Brak głosów
Na bezrybiu ryba rak. Możecie w to zagrać, jeśli się naprawdę bardzo nudzicie.
0
Brak głosów
Szkoda czasu na ściąganie takich śmieci. Trzymajcie się od tej misji z daleka!
0
Brak głosów
 
Liczba głosów: 2

Awatar użytkownika
Flavia
Egzekutor
Posty: 1606
Rejestracja: 07 maja 2012, 15:34
Lokalizacja: Dno Piekieł

DM: In The North

Post autor: Flavia »

Tytuł: In The North
Typ: Dark Mod
Autor: grayman
Data wydania: 20.10.2012
Język: angielski
Uwagi: Pierwsza część kampanii o Williamie Steele

Do pobrania z:
http://www.bloodgate.com/fms/ws1_north.pk4
http://www.fidcal.com/darkuser/missions/ws1_north.pk4
http://www.mediafire.com/?r2rk4sfr1cvaezp

Wątek na forum TTLG
Wątek na forum TDM
Heroes are so annoying.
Awatar użytkownika
SPIDIvonMARDER
Garrett
Posty: 5183
Rejestracja: 29 stycznia 2008, 21:32
Lokalizacja: Świątynia Nieba z Zaginionego Miasta
Płeć:
Kontakt:

Re: DM: In The North

Post autor: SPIDIvonMARDER »

Wow! Łał! Ale urwał!

To była naprawdę rewelacyjna fanmisja, która idealnie przeniosła mnie do szczęśliwej, łacherskiej przeszłości, gdzie chłonąłem takie historie jak The Black Frog lub 7th Crystal.

Wielki dom, który posiadał wspaniałą, arcyciekawą architekturę. Można było się w nim zgubić, ale także ponapawać spokojem w niektórych rozświetlonych pokojach. Ogromne brawa za wykorzystanie tekstur i realizm, czyli mieliśmy miejsca brudne (np. po zdjętych obrazach), jakieś syfy na podłodze i tak dalej. Samo zwiedzanie piwnicy to było pół wieczoru grania, a to przecież 1/3!

Urzekła mnie historia, która zawierała liczne wątki i całkiem sporo ciekawostek. Zgrabnie wpleciono teoretycznie zupełnie różne kwestie jak krypty, wizytę arystokratki, żenskich strażników i naszą historię. Dużym zaskoczeniem dla mnie było okdrycie, że właściwie nie ta osoba jest głównym złym, co sądziłem.

Ambientu nie było dużo, ale za to fajnie przechodził z jednego w drugi, a także dawał super klimat.

Duzy plus za poukrywanie lootu i podobne smaczki. Także teksty były świetne, np. kompletowana historia kościoła. Dodatkowe plusy za zadania opcjonalne i wątki poboczne, jak otrucie podwładnego i kwestie miłosne.

Krótko mówiąc, poczułem się znowu jak w tych świetnych misjach z posiadłościami. Jednak w ostatecznym rozrachunku impreza wcale nie była taka wielka. To po prostu był świetny poziom+.

Jedyną poważną wadą były katakumby. Jak na swego rodzaju finał misji były po prostu... zadowalające, a to trochę mało. Spacerujące sobie tam Haunty nie przerażały, a same krypty były małe i w 90% przestrzeni jedynie mogliśmy chodzić, gdzie był w stałych, domyślnych miejscach loot. To mało. Wiem, że niby realistyczne, ale po zagraniu w te wszystkie Cryptic realms, Sepulchre of the Sinistral, to chciałoby się trochę pobać i popodziwać.

PODSUMOWANIE:
OCENA: 10=
GRYWALNOŚĆ: 10
AUDIO: 9
VIDEO: 9

Plusy: fabuła, architektura, ukrycie lootu, teksty
Minusy: krypty
Obrazek
Awatar użytkownika
Zaratul
Młotodzierżca
Posty: 892
Rejestracja: 13 stycznia 2008, 21:42
Lokalizacja: Poznań

Re: DM: In The North

Post autor: Zaratul »

https://www.gamingonlinux.com/2021/05/n ... asses-away

Grayman, twórca kampanii Wiliam Steel zmarł w zeszłą środę po długiej walce z rakiem. :( Dziękujemy za jedne z najlepszych misji do Dark Moda, spoczywaj w pokoju.
Awatar użytkownika
SPIDIvonMARDER
Garrett
Posty: 5183
Rejestracja: 29 stycznia 2008, 21:32
Lokalizacja: Świątynia Nieba z Zaginionego Miasta
Płeć:
Kontakt:

Re: DM: In The North

Post autor: SPIDIvonMARDER »

Jakoś przeoczyłem wiadomość Zaratula. Cóż... z Lady Roweną dołączył do Krypty Zasłużonych w Bonehoardzie.
Obrazek
ODPOWIEDZ