Zaloguj | Zarejestruj

Autor Wiadomość
PostNapisane: 25 lut 2016 19:59 
Egzekutor

Kolejny konkurs na TTLG.

Temat organizacyjny
Misje wydane
Wyniki

Uczestnicy:

Just my luck
Autor: Grandmauden
Temat
Download

Shoes & Dresses
Autor: JarlFrank
Temat
Download

Forgotten Tomb
Autor: Kurhan
Temat
Download

Głosowanie, niestety tylko przez na TTLG. Aby to zrobić należy wysłać prywatną wiadomość do użytkownika Iceblade zawierającą oceny w następujących dziedzinach: przyjemność z rozgrywki, grywalność, fabuła, projekt, klimat, efekty specjalne, użycie przestrzeni, unikalność, w każdej z nich przyznając od 1 do 10 punktów. Ostateczny termin to 21 marca.

Serdeczne gratulacje dla Kurhana z powodu wydania pierwszej misji!

A teraz grać, łachery, bo pałę wyciągnę...

PostNapisane: 26 mar 2016 01:22 
Kurszok

Gratulacje przyjęte Flawia.

Tutaj wersja 1.1 z drobnymi poprawkami :

-CLICK-

Możliwe, że będzie jeszcze wersja pod patch 1.24 który eliminuje bug cieni z 1.23, psuje ten błąd trochę oświetlenie pierwszej sceny w misji.

PostNapisane: 28 mar 2016 16:36 
Egzekutor

A tymczasem pojawiły się wyniki.

Dzięki, Kurhan, ale w pierwszym poście jest już link do wersji 1.1 ;)

PostNapisane: 28 mar 2016 23:24 
Młotodzierżca

Uhhh tyle misji przechodzę ale weny do pisania nie ma,starość nadciąga. :(
A tak serio to chcę pogratulować z całego serca Kurhanowi za świetną robotę przy swoim magnum opus.Żeby wszystkie debiuty moderskie tak dobrze wyglądały to świat byłby piękniejszy.Oczywiście gratki też za wygraną w konkursie novice contest! Pierwsze miejsce jak najbardziej zasłużone.

Forgotten Tomb
Gratulacje i podziękowania już były wyżej :) teraz się skupię na wrażeniach.Przede wszystkim pierwsze co zauważamy w tej misji to naprawdę piękna oprawa wizualna i świetne wykorzystanie tekstur wysokiej jakości.
Ogólnie nie wiem czy to tylko ja ale IMO ta FMka to jedno wielkie nawiązanie do Down to the Bonehoard z Thiefa 1.Dużo mniejszy Bonehoard ale tak samo zapadający w pamięć klimatem krypt i samymi umarlakami.
Do tego dużo lootu do zebrania,rzeczy naprawdę są sprytnie pokrywane,trzeba mocno pogłówkować żeby wszystko znaleść.
Na uwagę zasługują też 2 zakończeniai same skrypty które są pomysłowe.Podsumowując najlepsza misja z wszystkich trzech,gorąco polecam!

Just my luck
Autor widać że nie chciał narobić sobie wstydu i przyłożył się do swojej pracy.Misja broni się swoją jakością i wykonaniem.
A co my tu mamy? Bardzo mały plac z domami i sklepami który został opanowany przez duchy.Niby mały objętościowo ale powiadam wam że tu naprawdę wiele się dzieje i duzo jest rzeczy do robienia!
W fabule następuje ciekawy zwrot akcji po jakimś czasie w którym można zaobserwować oryginalne rozwiązanie motywu z klątwą.To było bardzo ciekawe.
Numer 2 w mojej opinii co do misji w novice contest,bawiłem się naprawdę dobrze.

Shoes & Dresses
Hmmm no tutaj jest dziwna sytuacja bo tak jak poprzednie misje są jak najbardziej serio tak tutaj autor na każdym kroku robi sobie jaja. :D
Co chwile natrafiamy na niewybredne żarty słowne i sytuacyjne.Niektóre były tak głupie(kibel na początku,gra "RPG") że nie wiedziałem czy się śmiać czy po prostu faceplanta walnąć. ;)
Architektura poziomu jest dużo dużo gorsza od pozostałych 2 misji w tym zestawieniu.Autor widać że nie ma umiejętności żeby stworzyć wiarygodne\realistyczne projekty pomieszczeń.
Cóż...dzięki tym sucharom jakie były bawiłem się w miarę dobrze ale niestety to trochę za mało.Misja dla mnie jest na samym dole novice contest.

PostNapisane: 29 mar 2016 00:49 
Kurszok

Dzięki za miłe słowa. Chociaż zabrakło czasu by to było coś większego a końcówka mniej skrótowa. Przy budowie pomieszczenia kościelnego zdałem sobie sprawę, że nie zdążę i trzeba było zrezygnować z kilku elementów oraz zasypać kilka wejść.
Mogę jednak zdradzić, że rozpocząłem pracę nad nową misją w podobnym klimacie. Plan jest prosty. 2-3 razy "obszerniejsza" w każdym elemencie. Jednak wiosna-lato to nie jest dobry czas na dromedowanie i chyba zrobię sobie przerwę do jesieni. Może z doskoku będę kontynuował, zobaczę.

Just my luck również mi się podobało. Taka schludna, bardziej w starym stylu, dopracowana misja z fajnie poskryptowanym zwrotem pod koniec. No i przeklęte miejsca to moja tematyka. Jeśli Grandmauden będzie dalej tworzył to będzie z tego uciecha. Jest dokładny. Widać, że siedzi i patrzy co tutaj dopieścić. Lubię takie podejście.

Misja JarlFranka niestety mi się nie podobała. Ale to kolega z konkursu, do tego bardzo sympatyczny więc nie będę więcej dodawał. Dromeduje również najkrócej. Ja już miałem wcześniej przymiarki, Grandmaudem z tego co pamiętam z tematu prezentującego zdjęcia tworzonych misji, również.

PostNapisane: 29 mar 2016 20:51 
Złodziej

Kurhhan - W misję jeszcze nie grałem, ale gratuluję zwycięstwa!

Teraz, jak masz już swojego bug'a naprawionego (sunlight), to możesz szaleć w Dromedzie!

PostNapisane: 29 mar 2016 22:54 
Kurszok

To z czym próbowałeś mi pomóc w misji z drewnianym kościołem to jest jeszcze coś innego. Nie związane (a może i jakoś związane, kto to wie, chyba tylko Le Corbeau) z "sun_runtime_obj_shadows". Kompletnie już spierdolone. Tak czy siak 1.24 tego nie naprawia. Tamtą misję odpuszczam. To był dobry poligon doświadczalny początkującego, ale nawarstwiło się zbyt wiele dziwacznych problemów.

Teraz jest 15 lis 2018 12:05