Zaloguj | Zarejestruj

Autor Wiadomość
PostNapisane: 20 maja 2016 01:10 
Garrett

W tym temacie chciałem wyciągnąć dyskusję z shotboxa na trochę godniejszy poziom, aby to nie zginęło.

Lady Rowena długo chorowała i odeszła 30 kwietnia bieżącego roku.

http://www.ttlg.com/forums/showthread.php?t=146561 dokładniejsze informacje tutaj, na forum ttlg.

Chciałbym powiedzieć, że była bardzo zasłużona dla naszego fandomu. Z mojego punktu widzenia dała kilka naprawdę głębokich i wspaniałych FMek, które przede wszystkim były nie tylko rozrywką... grą do pokonania i zebrania punktów, ale autentycznie wzruszającymi i przejmującymi historiami. Zarówno ich oprawa, jak i fabuła przodowały w swoim czasie. Miałem chyba z 18 lat, kiedy po raz pierwszy zagrałem w "The Seven Sisters" i wciągnął mnie niezwykły, dosłownie namacalny klimat, gdzie wędrując po pogrążonym w zarazie mieście udzielała mi się panika, samotność i poczucie klęski mieszkańców. Żywiłem szczerą nadzieję, że uda się dobrnąć do szczęśliwego końca.

Dla mnie było to nie tylko przyjemne, ale z jej historii wiele się uczyłem i potem wplatałem te nauki we własnych tekstach. Nie mówię, że to bardzo widać, ale autentycznie inspirowałem się jej opowieściami i chciałem oddać ich klimat i pewne rozwiązania.

Jak ktoś się kiedyś zastanawiał, czemu w moim opowiadaniu
viewtopic.php?p=98554#p98554
"Three Herons and Three Sparrowhawks" jest szóstka rodzeństwa, to właśnie dlatego, że spodobał mi się tytuł "Seven Sisters". Tak nabrałem pewnej fascynacji "motywem licznych sióstr", na przykład trzech czy nawet sześciu. Potem jeszcze kilkakrotnie w swych tekstach umieszczałem ten motyw lub go planowałem. Właśnie dlatego, że tak bardzo polubiłem "Siedem Sióstr".

A kiedy w moich tekstach pojawiała się pyszna, soczyście kolorowa sypialnia, np. z wielkim łożem z baldachimem i o rubinowej barwie pościeli, to była to "Rowena's Curse".

Dla przypomnienia: kilka jej najwybitniejszych misji:
http://thiefmissions.com/search.cgi?sea ... t=author#m

Nie będę stawiał nawiasowej świeczki. Zamiast tego... zobaczcie załącznik.

Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

PostNapisane: 20 maja 2016 08:22 
Mechanista

Ktoś się orientuje ile miała lat?

PostNapisane: 21 maja 2016 20:12 
Złodziej

To nieistotne. A misje sa wyjatkowe.

PostNapisane: 23 sty 2017 14:30 
Złodziej

Dopiero teraz dotarłem do tego postu.
Wielki smutek. Jej FM-ki były wspaniałe fabularnie i wysmakowane wizualnie. Będzie nam Ciebie brakować, Lady Rowena...

Teraz jest 22 wrz 2017 12:47