Zaloguj | Zarejestruj

Autor Wiadomość
PostNapisane: 04 cze 2004 07:54 
Garrett

Na stronie Belboza można znaleść przekonwertowane 2 dodatkowe misje z TGold ( i nie tylko )
http://www.daboys.co.uk/pages/modzips.html

Zezwierzęcony, o zdradzieckiej mordzie, umysłowo niestabilny, Thiefmaniak najgorszego sortu, do którego trzeba strzelać. Kanalia. Patologiczny element czyli OBYWATEL. Nie należący do ich wspólnoty narodowej. Patologiczny zarazek. Hołota chamska.

PostNapisane: 04 cze 2004 09:14 
Egzekutor

Widzę "Thieves' Guild" :-) :ok
A co na to Eidos, nie ma nic przeciwko?

PostNapisane: 04 cze 2004 15:49 
Bełkotliwiec

jest THE THIEVES GUILD oraz THE MAGE TOWERS

brakuje tylko THE SONG OF THE CAVERNS i bez tajemniczej misji dodatkowej (16) mozna zagrac we wszystkie misje Thief Gold.

nice

PostNapisane: 07 cze 2004 15:42 
Paser

Jeżeli chodzi o misję RTTC to powiem, kicha. Kupa błędów. Niektóre rzeczy pojawiają się dopiero jak ich zarząda brat Murrus. Np świeca, lub ciała braci Reno i Martella.
W pozostałych nie wiem bo jeszcze nie grałem. Ponadto w oryginale na Expercie było jeszcze zadanie zabić wszystkich Hauntów a tu nie :(:(:(

... World is a dark place ...

PostNapisane: 08 cze 2004 18:21 
Garrett

Cytuj:
Kupa błędów. Niektóre rzeczy pojawiają się dopiero jak ich zarząda brat Murrus. Np świeca, lub ciała braci Reno i Martella

To chyba celowe działanie. Ostatnio jak przechodziłem T1 to z rozmysłem zawczasu znosiłem sobie ciała braciszków pod cmentarz. Chciałem skończyć jak najszybciej. Belboz zapewne chcial tego uniknąć, bo ( chyba ) wszyscy już znają zadania w tej misji.

Zezwierzęcony, o zdradzieckiej mordzie, umysłowo niestabilny, Thiefmaniak najgorszego sortu, do którego trzeba strzelać. Kanalia. Patologiczny element czyli OBYWATEL. Nie należący do ich wspólnoty narodowej. Patologiczny zarazek. Hołota chamska.

PostNapisane: 08 cze 2004 20:17 
Paser

timon napisał(a):
Cytuj:
Kupa błędów. Niektóre rzeczy pojawiają się dopiero jak ich zarząda brat Murrus. Np świeca, lub ciała braci Reno i Martella

To chyba celowe działanie. Ostatnio jak przechodziłem T1 to z rozmysłem zawczasu znosiłem sobie ciała braciszków pod cmentarz. Chciałem skończyć jak najszybciej. Belboz zapewne chcial tego uniknąć, bo ( chyba ) wszyscy już znają zadania w tej misji.

No tak ale czy nie uważasz, że to bez sensu. Na dachu nie ma świecy, a nagle się pojawiła. Brat Reno zginął w piwniczce i nagle ktoś podrzucił jego ciało :lol:

... World is a dark place ...

PostNapisane: 17 lut 2006 21:03 
Strażnik Glifów

Uff, bawię się teraz w re-animatora z filmu Yuzny :twisted:

Powód dla ożywienia tego wątku jest następujący - spolszczyłem sobie na własne potrzeby te konwersje przy pomocy tłumaczenia Oziego do Thiefa Gold i mógłbym wrzucić w najbliższym czasie na forum drobne paczki konieczne do spolszczenia tychże fanmisji (o ile Ozi się zgodzi).

Po prostu wyłuskałem z tłumaczenia wybrane pliki (tłumaczenia ksiąg i zadań do wykonania) i wgrałem je na miejsce stosownych plików z tych fanmisji będących konwersjami z Thiefa Gold do Thiefa 2. Mapy z Thiefa Gold nie działają poprawnie w Thiefie 2, zatem nie dokonywałem w tej materii żadnych zmian.

Pytanie jest proste - czy są chętni na coś takiego?

PostNapisane: 25 maja 2016 21:06 
Szaman

Większość misji z Thiefa Gold tutaj jest (2/3), brakująca to jak widać Pieśń Jaskiń. Czy jednak ktoś ma konwersję do tej misji?

Teraz jest 31 paź 2020 00:19