Nowa kampania T2: Godbreaker

Wpadnij tutaj, jeśli chcesz zapoznać się z istotnymi wiadomościami, podyskutować o najnowszych doniesieniach ze świata Thiefa oraz opatrzyć zjadliwym lub miłym komentarzem poszczególne informacje.
ODPOWIEDZ

Jak oceniasz misję?

Granie w tę misję jest bliskie doświadczeniu mistycznemu! Coś niesamowitego!
3
43%
Misja dorównująca oryginalnym poziomom. Bardzo dobra!
3
43%
Misja dosyć dobra, ale nie wszystkim może przypaść do gustu.
0
Brak głosów
Misja przyzwoita, ale niczym nie zaskakuje. Przeciętniak.
0
Brak głosów
Na bezrybiu ryba rak. Możecie w to zagrać, jeśli się naprawdę bardzo nudzicie.
1
14%
Szkoda czasu na ściąganie takich śmieci. Trzymajcie się od tej misji z daleka!
0
Brak głosów
 
Liczba głosów: 7

Awatar użytkownika
Flavia
Egzekutor
Posty: 1606
Rejestracja: 07 maja 2012, 15:34
Lokalizacja: Dno Piekieł

Nowa kampania T2: Godbreaker

Post autor: Flavia »

Tytuł: Godbreaker
Typ: T2
Autor: Random Taffer
Data wydania: 26.01.2017

Opis: Zestaw czterech misji, których akcja rozgrywa się w mieście, na nawiedzonych bagnach i innych ciekawych lokacjach, a zaczyna się standardowo - od ucieczki z wiezienia. Naszym celem jest odnalezienie Mistrza Złodziejskiego Conalla i odebranie mu wysadzanego klejnotami berła, który zwinął nam sprzed nosa.

Do pobrania z:

https://www.dropbox.com/s/floe1195jpdpj ... 0.zip?dl=0
http://thiefmissions.com/m/Godbreaker
http://download.darkfate.org/fan-missio ... erV1.0.zip

Wątek na forum TTLG
Trailer 1
Trailer 2
Heroes are so annoying.
Awatar użytkownika
raven4444
Szaman
Posty: 1011
Rejestracja: 29 lipca 2007, 14:00
Lokalizacja: Poznań
Płeć:
Kontakt:

Re: Nowa kampania T2: Godbreaker

Post autor: raven4444 »

Świetna kampania, jedna z lepszych misji w jakie grałem. Tylko ten głos garreta powoduje u mnie napady śmiechu :D
Awatar użytkownika
Zaratul
Młotodzierżca
Posty: 892
Rejestracja: 13 stycznia 2008, 21:42
Lokalizacja: Poznań

Re: Nowa kampania T2: Godbreaker

Post autor: Zaratul »

raven4444 pisze:Tylko ten głos garreta powoduje u mnie napady śmiechu :D
No właśnie mi się ten głos ala Sean Connery bardzo podobał. :D Jakaś odmiana od ciągłego wklejania głosu Stephena Russela w FMki,albo okazjonalnego występowania Slyfoxa jako etatowy podkładacz głosu Garretta.

Co do kampanii to mamy trzy misje.Pierwsza to bardzo mała sympatyczna misja miejska.W drugiej mamy bardzo rozbudowane bagna gdzie będziemy wykonywać zadania dla ducha rycerza żeby zdobyć tytuowy Godbreaker.Gdy już go zdobędziemy zobaczymy że jest naprawdę potężny.Leśne bestie kładzie bardzo szybko. :)
Trzecia misja to kolejne miasto tylko duuuużo bardziej rozległe niż w pierwszej misji.Naprawdę można było dostać zawrotu głowy podczas eksplorowania uliczek,mieszkań i dachów.
Ogólnie naprawdę dobrze wykonana robota.Polecam tą kampanię i mam nadzieję że autor stworzy coś jeszcze. :)
Awatar użytkownika
Kurhhan
Kurszok
Posty: 541
Rejestracja: 20 czerwca 2012, 12:43
Lokalizacja: Warszawa

Re: Nowa kampania T2: Godbreaker

Post autor: Kurhhan »

Ale mnie trzecia misja męczy. Coś jak popsuty Rocksbourg pod względem roombrushy.
Misja "dachowa", jednak tyle tutaj ludu, że gdziekolwiek sobie nie skoczyć z drobniejszym hukiem (co przy tej budowie planszy jest nagminne) to już ktoś drze mordę czy to z poziomu ulic czy z budynków na piętrach. Jeśli misja jest oparta na akrobacjach to naprawdę autor powinien dać sobie spokój z wtykaniem AI dosłownie wszędzie. Koszmar dla ghosterów. Chyba dam sobie spokój.

Misja bagienna ostatecznie również mnie rozczarowała. Zapowiadało się na nową jakość a ostatecznie zatraciła unikalny klimat koniecznością biegania tam i z powrotem po rozległym bagnisku w poszukiwaniu fantów. Moim zdaniem za duży obszar by robić z tego misję przygodową opartą na przedmiotach. Eksploracja i chłonięcie atmosfery by wystarczyło a nie latanie w kółko. Zadania poboczne również słabe, ponownie podkopujące atmosferę. Bieganina za owadami lub kapryśny, niedopracowany quest z oczyszczeniem świątyni z wrogów.
Awatar użytkownika
SPIDIvonMARDER
Garrett
Posty: 5183
Rejestracja: 29 stycznia 2008, 21:32
Lokalizacja: Świątynia Nieba z Zaginionego Miasta
Płeć:
Kontakt:

Re: Nowa kampania T2: Godbreaker

Post autor: SPIDIvonMARDER »

czy to nie jest brat Meric?
Obrazek
Awatar użytkownika
Zaratul
Młotodzierżca
Posty: 892
Rejestracja: 13 stycznia 2008, 21:42
Lokalizacja: Poznań

Re: Nowa kampania T2: Godbreaker

Post autor: Zaratul »

Pewnie że to Fen,on podłożył głos pod bardzo dużo fanmisji....nie aż tak dużo jak Slyfoxx który jest etatowym podkładaczem głosu Garretta w fmkach. :)
Awatar użytkownika
peter_spy
Złodziej
Posty: 2556
Rejestracja: 14 września 2002, 22:31
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Nowa kampania T2: Godbreaker

Post autor: peter_spy »

Fen podkładał kiedyś głos w co drugiej FMce z Młotkami, ale od dłuższego czasu go nie ma. Pojawił się tylko, aby zagrać w pośmiertną misję Lady R. i to wszystko. Z tego co kojarzę, to miał spore problemy ze strunami głosowymi.
ODPOWIEDZ