Nowa T2 FM: Breathing Corpses

Wpadnij tutaj, jeśli chcesz zapoznać się z istotnymi wiadomościami, podyskutować o najnowszych doniesieniach ze świata Thiefa oraz opatrzyć zjadliwym lub miłym komentarzem poszczególne informacje.
ODPOWIEDZ

Jak oceniasz misję?

Granie w tę misję jest bliskie doświadczeniu mistycznemu! Coś niesamowitego!
0
Brak głosów
Misja dorównująca oryginalnym poziomom. Bardzo dobra!
1
33%
Misja dosyć dobra, ale nie wszystkim może przypaść do gustu.
1
33%
Misja przyzwoita, ale niczym nie zaskakuje. Przeciętniak.
1
33%
Na bezrybiu ryba rak. Możecie w to zagrać, jeśli się naprawdę bardzo nudzicie.
0
Brak głosów
Szkoda czasu na ściąganie takich śmieci. Trzymajcie się od tej misji z daleka!
0
Brak głosów
 
Liczba głosów: 3

Awatar użytkownika
Flavia
Egzekutor
Posty: 1606
Rejestracja: 07 maja 2012, 15:34
Lokalizacja: Dno Piekieł

Nowa T2 FM: Breathing Corpses

Post autor: Flavia »

Tytuł: Breathing Corpses
Typ: T2
Autor: FrenchDecay
Data wydania: 7.04.2017

Opis: Misja inspirowana Kościeliskiem i Powrotem do Katedry, zawierająca umarlaki, starożytne grobowce i Młotodzierżców.
Jest długa i skomplikowana, dlatego zaleca się uważne przeczytanie wstępu, a nawet prowadzenie notatek we własnym zakresie gdy tylko napotkamy coś nietypowego.

Do pobrania z:

http://www.taffersparadise.co.uk/thief2 ... l2017].zip
http://95.31.27.16/fan-missions/thief2/ ... l2017].zip

Wątek na forum TTLG
Lista łupów
Heroes are so annoying.
Awatar użytkownika
Zaratul
Młotodzierżca
Posty: 892
Rejestracja: 13 stycznia 2008, 21:42
Lokalizacja: Poznań

Re: Nowa T2 FM: Breathing Corpses

Post autor: Zaratul »

Naprawdę rewelacyjna misja z undeadami.Spokojnie mogę powiedzieć że to najlepsza FMka inspirowana Bonehoardem od paru ładnych lat.Robi to szczególne wrażenie jak widzi się że to jedynie druga misja autora.Wszystko tu zagrało.Lokacje,skrypty,potwory i same zadania są bardzo dobrze wykonane.
Najbardziej mi się podobał system punktów nawigacyjnych ala Diablo.Dzięki temu można było szybko podróżować do innych punktów grobowca.
Polecam misję z całego serca,naprawdę rewelecja....gdzie jest Kurhan jak go nie ma. :P
Awatar użytkownika
Kurhhan
Kurszok
Posty: 541
Rejestracja: 20 czerwca 2012, 12:43
Lokalizacja: Warszawa

Re: Nowa T2 FM: Breathing Corpses

Post autor: Kurhhan »

Dzięki za pamięć.

Wypadłem z obiegu ale muszę napisać, że uruchomiłem Breathing Corpses i chyba już stałem się w Thiefie zbyt nowoczesną, kustomową, grubo oskryptowaną dziwką. Ciągle mi coś nie grało, z drugiej strony daleko nie zaszedłem więc myślę, że z czasem wrócę już z większym zapałem. Szczególnie po takich, pozytywnych opiniach.
Awatar użytkownika
SPIDIvonMARDER
Garrett
Posty: 5183
Rejestracja: 29 stycznia 2008, 21:32
Lokalizacja: Świątynia Nieba z Zaginionego Miasta
Płeć:
Kontakt:

Re: Nowa T2 FM: Breathing Corpses

Post autor: SPIDIvonMARDER »

Ciężka sprawa.
Po pierwsze, niesamowici skomplikowana, mistrzowska architektura. Zacząłem sobie rysować ręcznie mapę, aby się połapać... a i tak ledwo dawałem radę. Mnóstwo sekretów, pochowanego lootu, a także ciekawostek.
Po drugie, zagadki. Te są mało domyślne i napotykane podpowiedzi to moim zdaniem słaba podpowiedź.
Po trzecie, mrowie przeciwników. Jak chce się to przejść na opcjonalnym ghostowaniu (ghostowanie przy umarlakach to dla mnie coś świeżego i hipsterskiego), to trzeba mega się namęczyć. W końcu się poddałem i zacząłem walczyć. Szczególnie, że misja obdarza nas dużą ilością sprzętu.

Trochę nie czułem klimatu, a to przecież mój ulubiony typ misji. Mnóstwo wrogów, raczej dość typowe tekstury i pomimo szalonego rozkładu pomieszczeń, to ich wykonanie trąciło myszką.

Za plus też uznam punkty nawigacyjne i sprytnie rozmieszczone skróty między pomieszczeniami. Niezła była też fabuła.

Nie ukończyłem tej misji, a nie chciałem sięgać po solucje. Jakoś aż tak bardzo mnie nie wciągnęła. To pewnie duża strata... ale z drugiej strony poziom trudności też zniechęcał. Nie mogłem złapać haczyka. Na pewno nie były nim kolejne szeregi zombiaków ani kolejne zamknięte drzwi.
Obrazek
ODPOWIEDZ