Zaloguj | Zarejestruj

Jak oceniasz misję?
6/6 Przełomowa misja, kamień milowy pod każdym względem. 0%  0%  [ 0 ]
5/6 Czołówka swojej kategorii. Bardzo dobra! 0%  0%  [ 0 ]
4/6 Misja dosyć dobra, posiadająca ciekawe elementy ale również znaczące wady. 0%  0%  [ 0 ]
3/6 Misja przyzwoita, spełniająca minimalne wymogi. Przeciętniak. 0%  0%  [ 0 ]
2/6 Słaba misja, posiadająca poważne wady i powielony pomysł. 0%  0%  [ 0 ]
1/6 Szkoda czasu na ściąganie takich śmieci. Trzymajcie się od tej misji z daleka! 0%  0%  [ 0 ]
Liczba głosów : 0
Autor Wiadomość
PostNapisane: 11 maja 2020 21:27 
Garrett

Tytuł: Into the Dark Forest
Typ: TMA
Autor: Master of Dromed
Data wydania: 06.05.2020
Język: angielski

Opis: Sequel "A Tough Night" Garrett idzie na majówkę na łono natury. Góry, lasy, bestie... cuda przyrody!

Do pobrania z:
https://drive.google.com/file/d/17ScrpZ ... sp=sharing

Wątek na forum TTLG
Strona misji na Thief Guild

PostNapisane: 10 lip 2020 01:07 
Garrett

I ponownie nie miałem szczęścia. FMka debiutancka i to niestety widać na każdym kroku. Dawałem jej szanse dwa razy i w sumie moje wnioski się powielają.
Teoretycznie jest tutaj bizantyjski rozmach. Misja jest ogromna, ale składa się z upiornie nudnych, pustych i długich korytarzy. takich samych w ramach jednego obszaru, biednie zaprojektowanych i bez właściwych detali. Co by nie mówić, to bardzo amatorska robota. Sądzę, że autor chciał wziąć to, co z reguły jest najlepsze i to rozciągnął. Aż do przesady.
Nie ma na czym oka zawiesić, przeciwników jednak jest całkiem sporo. Lootu mało i w losowych miejscach, ciężko go szukać inaczej, niż przeczesując każdy metr z nosem w liściach.

Były też dobre rzeczy. Fajna mapka, ogólny pomysł i próba stworzenia działającej kopalni. Autor wziął więźniów z Cragscleft i kazał im an serio pracować. Trochę nie pasowały ich głosy, w których brzmiał pogłos cel, no ale taka natura starego Thiefa i braku realistycznego środowiska.
Miło było też zobaczyć ratmanów.

Poza tym lipton. Chyba nie warto... Przerwałem po 4 minutach misji i uznałem, że nawet jeśli na końcu jest coś ciekawego, to nie warto na to czekać.

Teraz jest 11 lip 2020 12:41