ThieveryUT Server Browser

Zatrzymaj się tutaj, jeśli w Sieci lubisz przemieniać się w Mistrza Złodziejskiego Fachu lub Strażnika Miejskich Kosztowności, a zatem jesteś zainteresowany rozgrywką wieloosobową, powiązaną na różne sposoby z Thiefem.

Moderatorzy: Bruce, Bandit

Awatar użytkownika
Marzec
Arcykapłan
Posty: 1494
Rejestracja: 22 listopada 2006, 11:13
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: ThieveryUT Server Browser

Post autor: Marzec »

Wow, to mi się podoba :) Jeszcze dać tutaj jakieś ciekawsze tło i będzie gitarka. Ale jeśli się nie da to spoko :) W menu jest o trzy za dużo buttonów "???" :-D ;)
www.thiefguild.com - Gildia Złodzieja
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: ThieveryUT Server Browser

Post autor: Bandit »

Jeśli ja coś robie to nic nie jest dziełem przypadku i większą uwagę zwracam na kwestię praktyczną niż estetyczną, dlatego zostanie tak jak jest. Chyba, że znowu coś mi się odmyśli, ale wątpię w to, bo jeszcze mam, co robić...
:chase: :shoot: :guard:
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: ThieveryUT Server Browser

Post autor: Bandit »

Dodałem na stronie flashplayera z muzyką z TUT, zrobiłem ładniejsze i czytelniejsze menu z linkami oraz zmieniłem shoutboxa, więc możecie już zacząć się logować tylko pamiętajcie, aby używać tego samego loginu i hasła, co na Tomcats Forums, bo w przeciwnym razie automatyczne logowanie nie będzie wam działało i będziecie musieli za każdym razem wpisywać login i hasło z klawiatury.

Jeśli pojawią się jakiś problemy z wyświetlaniem strony albo z shoutboxem to róbcie screeny i informujcie mnie o tym.
:chase: :shoot: :guard:
ODPOWIEDZ