Zagrywka w sieci

Zatrzymaj się tutaj, jeśli w Sieci lubisz przemieniać się w Mistrza Złodziejskiego Fachu lub Strażnika Miejskich Kosztowności, a zatem jesteś zainteresowany rozgrywką wieloosobową, powiązaną na różne sposoby z Thiefem.

Moderatorzy: Bruce, Bandit

Awatar użytkownika
PiotrS
Złodziej
Posty: 2069
Rejestracja: 11 sierpnia 2002, 22:57
Lokalizacja: Rzeszów
Płeć:

Re: Zagrywka w sieci

Post autor: PiotrS »

ps. zanim wywaliłem uruchomiłem Thievery i...i nie podobało mi się to
To, co ciągnie mnie do Thievery to nie sama gra, mapy, i to wszystko, tu chodzi o całkowicie inną rzecz, to walka z żywym przeciwnikiem. Jeżeli nie grałeś w sieci z innymi to tak jakbyś nie odpalił jej w ogóle. :wink: Różnica w samej grze jest kolosalna, to tak jakbyś grał w szachy albo w brydża z żywym przeciwnikiem i z komputerem, W zasadzie nie powinno być różnicy, przecież to gra schematami :) , a jednak...
I jeszcze jedna uwaga, na początku musisz zagrać z ludźmi o podobnych umiejętnościach, świadomość :) , że jesteś słaby może odstraszyć i zniechęcić.
Pozdrawiam
PiotrS
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: Zagrywka w sieci

Post autor: Bandit »

Zgadzam się z Piotrem w całości! Tylko że mi się jeszcze podoba klimat Thievery! :ok :-)
:chase: :shoot: :guard:
Awatar użytkownika
Dziarsky
Garrett
Posty: 4861
Rejestracja: 02 listopada 2003, 12:26
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Re: Zagrywka w sieci

Post autor: Dziarsky »

UT lubie :) Gra ma charakterystyczne modele postaci i w Thievery da sięto zauważyć .. może to mnie własnie zniecheciło. A z Żywą walką to się zgadza bo każda gra sieciowa bazuje na ludziach a boty to zabawki. Możliwe, że w ten weekend usunę T3 jak z niego skożystam i będe miał aż nadmiar miejsca na Thievery -wtedy się na nowo odezwe :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: Zagrywka w sieci

Post autor: Bandit »

kurde robi mi się smutno jak widzę kolejną odpowiedz w tym dziale... :roll: bo nie mogę z wami grać :(
:chase: :shoot: :guard:
Awatar użytkownika
peter_spy
Złodziej
Posty: 2556
Rejestracja: 14 września 2002, 22:31
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Zagrywka w sieci

Post autor: peter_spy »

ja właśnie skończyłem T3 - o ile nie najdzie mnie chętka przejścia go po raz drugi to zainstaluję sobie Thievery ponownie! :)
Awatar użytkownika
Dziarsky
Garrett
Posty: 4861
Rejestracja: 02 listopada 2003, 12:26
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Re: Zagrywka w sieci

Post autor: Dziarsky »

Dzisiaj zrobiłem dział Thievery na www.thiefpl.prv.pl i poczytalem sobie troszki co i jak :)
Też się skusze ale za tydzień :)
Obrazek
Awatar użytkownika
marek
Garrett
Posty: 4775
Rejestracja: 09 grudnia 2003, 08:52
Lokalizacja: Poznań
Płeć:
Kontakt:

Re: Zagrywka w sieci

Post autor: marek »

gdzie można ściągnąć mapy dodatkowe????
ObrazekObrazek
"No one reads books these days"
Awatar użytkownika
Ivvan
Poganin
Posty: 747
Rejestracja: 27 września 2003, 08:36

Re: Zagrywka w sieci

Post autor: Ivvan »

no wlasnie Bandito wkraczaj do akcji i podaj adres Brody'iego :D tam sa mapki
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: Zagrywka w sieci

Post autor: Bandit »

Szukajcie a znajdziecie. :lol: Odpowiedz jest na prawdę blisko. Gdzieś pod....
:chase: :shoot: :guard:
Awatar użytkownika
marek
Garrett
Posty: 4775
Rejestracja: 09 grudnia 2003, 08:52
Lokalizacja: Poznań
Płeć:
Kontakt:

Re: Zagrywka w sieci

Post autor: marek »

Zacząłem grać i stwierdziłem, że strażnicy są dużo lepsi od złodziei: jako złodziej zawsze kończe jako szczur, a jako strażnik kogoś ranię(lub zabijam) fireboltem lub macem w międzyczasie :twisted: może to wynika z mojej nieznalomości map, oraz z ilości strażkników, ale jako złodziej nigdy nie mogę nikogo ogłuszyć, bo jak walnę pałką to się odwraca i mnie zarąbuje :cry: ogólnie gra jest fajna, ale niezrównoważona.... i na koniec pytanie: da się ustawić boty jako złodziei? chciałbym potrenować w singlu, ale sam na ośmiu nie mam szans :? ?
ObrazekObrazek
"No one reads books these days"
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: Zagrywka w sieci

Post autor: Bandit »

Nie da się tak ustawić. Botami są jedynie strażnicy, ale myślę, że jak już coś ćwiczyć to tylko złodziejem i tak na jedno wyjdzie, bo główną umiejętnością jest dokładna znajomość map. To podstawa dopiero później dochodzą takie czynniki jak wyczucie i instynkt. I nie martw się, że dostajesz mi też nie idzie najlepiej. Poziom trudności wyraźnie wzrósł w porównaniu do sytuacji, jaka panowała roku temu, kiedy to ostatni raz grałem w Thievery. Na dowód tego mogę podać chociażby ten fakt, że kiedyś nawet nie myślało się o zabijaniu strażników. Teraz to już wymóg gry, bo jeśli ty go nie zabijesz to on prędzej czy później sam lub, co gorsza w grupie dorwie Cię i zabije a na pomoc kolegów rzadko możesz liczyć. A tak poza tym bardzo ważne są broń i przedmioty, jakie kupujesz na początku! Sam się zastanawiam czy więcej strzał nie kupować teraz. :roll:
:chase: :shoot: :guard:
Awatar użytkownika
marek
Garrett
Posty: 4775
Rejestracja: 09 grudnia 2003, 08:52
Lokalizacja: Poznań
Płeć:
Kontakt:

Re: Zagrywka w sieci

Post autor: marek »

czy jest jakaś szansa, aby w przyszłości(najbliższej) w Thievery zagrać nieumarłymi? Bardzo chciałbym zagrać duchem albo Hauntem :twisted: ale nie wiem czy będzie taka możliwość
ObrazekObrazek
"No one reads books these days"
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: Zagrywka w sieci

Post autor: Bandit »

Jest jedna taka mapka. Nazywa się chyba, wybrzeże dusz, czy coś takiego :wink:
Ale Tobie chodzi pewnie raczej o coś w stylu zjawy z czaszkami w rękawach. :-D Takiej, która nie posługuje się w "walce" przedmiotami tylko np. "czarami". Zgadłem? :)
:chase: :shoot: :guard:
Awatar użytkownika
marek
Garrett
Posty: 4775
Rejestracja: 09 grudnia 2003, 08:52
Lokalizacja: Poznań
Płeć:
Kontakt:

Re: Zagrywka w sieci

Post autor: marek »

o właśnie tak - i za konkretne zaklęcia się płaci jak za przedmioty(rzucane ze zwojów), to byłaby zabawa :twisted: , a nawet z możliwością gry na 3 stronnictwa (złodzieje, undeadzi - którzy dostawaliby punkty za zadane ciosy ale nie mogliby wyjsc poza jakistam obszar, straz - która robiłaby to co zwykle ale musieliby uwazac na undeadow)
ObrazekObrazek
"No one reads books these days"
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: Zagrywka w sieci

Post autor: Bandit »

Wypróbuj tą "mapkę" :wink:
:chase: :shoot: :guard:
ODPOWIEDZ