Graj razem z nami Złodziejami i Strażnikami!

Zatrzymaj się tutaj, jeśli w Sieci lubisz przemieniać się w Mistrza Złodziejskiego Fachu lub Strażnika Miejskich Kosztowności, a zatem jesteś zainteresowany rozgrywką wieloosobową, powiązaną na różne sposoby z Thiefem.

Moderatorzy: Bruce, Bandit

Awatar użytkownika
Mr.MaaD
Skryba
Posty: 347
Rejestracja: 22 października 2007, 15:56
Lokalizacja: Już niedługo Poznań :)
Kontakt:

Re: Graj razem z nami Złodziejami i Strażnikami!

Post autor: Mr.MaaD »

Jestem jak na shoucie zapowiedziałem. Mam "drobny" problemik z Thievery.
Pobiera się wszystko, ładnie idzie aż do momentu rozpakowywania. Ponieważ wtedy archiwum żąda 1.7 części... A ja tam żadnej 1.7 nie mam ;/
Cóże robić w wypadku tym?
Obrazek
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: Graj razem z nami Złodziejami i Strażnikami!

Post autor: Bandit »

Pewnie plik ściągnął się z błędem, więc sprawdź hash, jeśli będzie inny niż powinien to ściągnij plik jeszcze raz, ale na wszelki wypadek użyj tego drugiego linka, na którego wcześniej nie klikałeś.
:chase: :shoot: :guard:
Awatar użytkownika
Mr.MaaD
Skryba
Posty: 347
Rejestracja: 22 października 2007, 15:56
Lokalizacja: Już niedługo Poznań :)
Kontakt:

Re: Graj razem z nami Złodziejami i Strażnikami!

Post autor: Mr.MaaD »

Działa. Już nawet NiRa i Archer zdążyli mi pokazać jak się poprawnie gra xP
Obrazek
Łucznik
Arcykapłan
Posty: 1305
Rejestracja: 21 października 2006, 19:15

Re: Graj razem z nami Złodziejami i Strażnikami!

Post autor: Łucznik »

Hehehe :> zrób sobie bindy i loadouty. :)
Awatar użytkownika
Katharsis13
Poganin
Posty: 706
Rejestracja: 09 listopada 2003, 15:03
Lokalizacja: Toruń

Re: Graj razem z nami Złodziejami i Strażnikami!

Post autor: Katharsis13 »

Bandit pisze:Katharsis13, zapraszam Cię do gry w Thievery!
Więcej informacji znajdziesz w »tym temacie« .
Dzięki, ale nie skorzystam. Z tego co sie orientuję jest to gra zespołowa, a do tego jakoś nie mam przekonania :? ...Przynajmniej na razie. Może najpierw (gdy znajdę czas)trochę poobserwuję...?
A w ogóle to "wyszłam z cienia" po latach i...nie bardzo rozumiem, dlaczego akurat MNIE zapraszasz do gry (i to jeszcze w podpisie) :shock: ?
Sowy nie są tym czym się wydają...
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: Graj razem z nami Złodziejami i Strażnikami!

Post autor: Bandit »

Najpopularniejszym, trybem gry w Thievery jest Thieves vs Guard, czyli gra zespołowa, ale przeważnie jest tak, że każdy gra jak mu się podoba i współpraca nie jest konieczna, więc można ukończyć mapę samodzielnie. Na niektórych mapach jedynie trzeba znaleźć się razem z pozostałymi graczami z drużyny w określonym miejscu, aby móc zaliczyć ostateczne zadanie kończące mapę.

Czasami gramy też tryb Cooperative, czyli każdy jest złodziejem a strażnicy to AI i wspólnie wykonujemy zadania - coś w stylu THIEF MP. ;)

W podpisie użyłem taga [ you ] więc w miejscu nicka każdy widzi swój nick, na którym jest zalogowany na forum.
:chase: :shoot: :guard:
Awatar użytkownika
Katharsis13
Poganin
Posty: 706
Rejestracja: 09 listopada 2003, 15:03
Lokalizacja: Toruń

Re: Graj razem z nami Złodziejami i Strażnikami!

Post autor: Katharsis13 »

Bandit pisze:Najpopularniejszym, trybem gry w Thievery jest Thieves vs Guard, czyli gra zespołowa, ale przeważnie jest tak, że każdy gra jak mu się podoba i współpraca nie jest konieczna, więc można ukończyć mapę samodzielnie. Na niektórych mapach jedynie trzeba znaleźć się razem z pozostałymi graczami z drużyny w określonym miejscu, aby móc zaliczyć ostateczne zadanie kończące mapę.

Czasami gramy też tryb Cooperative, czyli każdy jest złodziejem a strażnicy to AI i wspólnie wykonujemy zadania - coś w stylu THIEF MP. ;)
Hm...zobaczymy jak będę stała z czasem
Bandit pisze:W podpisie użyłem taga [ you ] więc w miejscu nicka każdy widzi swój nick, na którym jest zalogowany na forum.
...i wszystko jasne :)
Sowy nie są tym czym się wydają...
Awatar użytkownika
Burrick
Miastolud
Posty: 46
Rejestracja: 27 października 2002, 23:00

Re: Graj razem z nami Złodziejami i Strażnikami!

Post autor: Burrick »

Bandit pisze:W podpisie użyłem taga [ you ] więc w miejscu nicka każdy widzi swój nick, na którym jest zalogowany na forum.
...i wszystko jasne :)
A ja naiwny myslałem, że Bandit osobiście zaprasza mnie do gry, że mnie tak lubi... :? ;)
Zdenek
Bełkotliwiec
Posty: 22
Rejestracja: 11 października 2008, 15:42

Re: Graj razem z nami Złodziejami i Strażnikami!

Post autor: Zdenek »

Mam Problem wypakowuje Plik Setup.exe i zaraz po tym wyświetla się napis Plik zostanie Skompresowany po zamknięciu Aplikacji która go używa co mam zrobić bo nie wiem o co chodzi.
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: Graj razem z nami Złodziejami i Strażnikami!

Post autor: Bandit »

Ja też nie wiem o co ci chodzi, jaki "Setup.exe"? Tam nawet nie ma takiego pliku... :?
:chase: :shoot: :guard:
Zdenek
Bełkotliwiec
Posty: 22
Rejestracja: 11 października 2008, 15:42

Re: Graj razem z nami Złodziejami i Strażnikami!

Post autor: Zdenek »

Jest w System

Sorry pomyliłem się źle przeczytałem instrukcje.

[ Dodano: Sro 29 Paź, 2008 20:15 ]
Heh gra ku mojemu zdziwieniu poszła mi mimo że mam Demo i teraz gdzie się w opcje sterowania zmienia bo mi nie wygodnie a po za tym kto mnie podszkoli
Awatar użytkownika
grim_reaper
Egzekutor
Posty: 1871
Rejestracja: 08 marca 2005, 22:31

Re: Graj razem z nami Złodziejami i Strażnikami!

Post autor: grim_reaper »

Witaj Zdenek, podczas gry bardzo trudno bylo sie z Toba porozumiec, dlatego mam nadzieje ze przeczytasz troszeczke tego co tu mamy na forum, bo to pomoze ci szybciej opanowac gre i poznac rozne pisane i niepisane zasady.

Masz tu kilka podstawowych tematow do przeczytania:

Poradnik dla nowego gracza
Poradnik dla nowego gracza cz.2
Tematy i strony dotyczące Thievery warte szczególnej uwagi

a poza tym postaraj sie reagowac na to co pisza ludzie, i sproboj pisac po angielsku, to nie boli, sam powiedziales ze wiesz, ze taka zasada panuje na serwerze Brodys, na ktorym akurat byles.

To na razie tyle.
Awatar użytkownika
Kerte
Paser
Posty: 193
Rejestracja: 15 maja 2006, 23:16

Re: Graj razem z nami Złodziejami i Strażnikami!

Post autor: Kerte »

Dla pewności muszę wiedzieć czy ut musi być w wersji 451 czy też wystarczy 436?
"Omnis Homo Mendax"
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: Graj razem z nami Złodziejami i Strażnikami!

Post autor: Bandit »

To zależy głównie od serwera, na którym chce się grać, ale ogólnie ma być minimum 4.36. Lecz zawsze można przeskakiwać z wersji do wersji czy to w górę czy też do dołu instalując patche.
:chase: :shoot: :guard:
Awatar użytkownika
Makao
Paser
Posty: 244
Rejestracja: 13 grudnia 2008, 17:49

Re: Graj razem z nami Złodziejami i Strażnikami!

Post autor: Makao »

Witam,Dzisiaj po raz pierwszy zagrałem na Multi wcześniej grałem na Singlu,miałem plan w zdobyciu ponad 500 loota w 2 minuty ale wyliczenia mi nie pomogły plan był prosty

idę do starego magazynu (tam gdzie zawsze jest klejnot >potem basen i kielich.potem trzy kielichy i skrzynka w której jest dużo kasy>ogłuszenie strażnika i zebrania rzeczy z jadalni >po czym czekanie na torach i czekać aż się znudzą>obrobienie sali bilardowej i innych pokoi i do exitu.

Niestety tak łatwo nie było,gra z bootami a człowiekiem to różnica.Nie szło mi dzisiaj wogóle zapominałem z Crackować drzwi dla bezpieczeństwa itp (proste błędy)

Teraz poproszę Black Foxa żeby powiedział co robię Źle,bo chcę poprawić swoje błędy.
Awatar użytkownika
_OskaR
Poganin
Posty: 736
Rejestracja: 26 stycznia 2005, 16:07

Re: Graj razem z nami Złodziejami i Strażnikami!

Post autor: _OskaR »

Dużo zależy od taktyki - jeśli najpierw zbierzesz loot, który jest najłatwiej dostępny i potem zginiesz, wchodząc do głównego budynku, po prostu tracisz czas. Jak zbierzesz cały loot, wszyscy będą o tym wiedzieli - wolisz być wtedy w obstawionej sali bilardowej, czy koło exitu?
Człowiek nie jest głupi - gracze wiedzą, że w danym miejscu jest cenny przedmiot i lepiej go pilnować. Boty na to nie zwracają uwagi, nawet, jeśli zwiniesz coś na ich oczach.
Trudno, żeby na pierwszej rozgrywce w necie, radzić sobie nie wiadomo jak - niektórzy grają w TuT od kilku lat.
Awatar użytkownika
Makao
Paser
Posty: 244
Rejestracja: 13 grudnia 2008, 17:49

Re: Graj razem z nami Złodziejami i Strażnikami!

Post autor: Makao »

Mam pytanie kiedy na Serwerach jest największy tłok,bo z obserwacji i z tego co czytałem w soboty ale zjawili się tylko 3 gracze.

(Myślałem że więcej osób gra w Thievery)

Tylko nie mówicie mi że na Turniejach tylko się pytam ile tak przeważnie w zwykły dzień zjawia się osób.
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: Graj razem z nami Złodziejami i Strażnikami!

Post autor: Bandit »

Witamy. :)

Po pierwsze singleplayer to strata czasu, ale to już zauważyłeś... ;) Kiedy na serwerach jest największy tłok? Na to pytanie nie ma jednoznacznej odpowiedzi, bo może być tak, że zejdą się gracze i będzie przez pewien czas grało kilku graczy, ale może być też tak, że serwery będą świeciły pustkami przez dłuższy okres czasu. Ja zauważyłem, że najwięcej ludzi pojawia się w poniedziałki tylko nie zawsze mają chęci do wejścia na serwery, czasami kręcą się po forach i są tacy jakby niezdecydowani...
Jedno jest pewne, jeśli nie chcesz stracić cierpliwości do tej gry to unikaj serwerów Brodys.

Turnieje to obecnie jedyna słuszna forma rozgrywki w Thievery...
:chase: :shoot: :guard:
Awatar użytkownika
Makao
Paser
Posty: 244
Rejestracja: 13 grudnia 2008, 17:49

Re: Graj razem z nami Złodziejami i Strażnikami!

Post autor: Makao »

Świetnie chyba dostałem Bana na Brodysach za nic nie może mi znaleźć serwerów,co jest grane.
Awatar użytkownika
NiRa
Mechanista
Posty: 488
Rejestracja: 15 stycznia 2008, 17:52

Re: Graj razem z nami Złodziejami i Strażnikami!

Post autor: NiRa »

Brodysy są wyłączone.

-Medyk! Czy ja umrę?
-Niewykluczone.
Awatar użytkownika
Makao
Paser
Posty: 244
Rejestracja: 13 grudnia 2008, 17:49

Re: Graj razem z nami Złodziejami i Strażnikami!

Post autor: Makao »

No to dobrze bo już myślałem że Bana zebrałem.
Awatar użytkownika
_OskaR
Poganin
Posty: 736
Rejestracja: 26 stycznia 2005, 16:07

Re: Graj razem z nami Złodziejami i Strażnikami!

Post autor: _OskaR »

Wejdź sobie w zakładkę Thiefmatch - jeden będzie aktywny.
Awatar użytkownika
Makao
Paser
Posty: 244
Rejestracja: 13 grudnia 2008, 17:49

Re: Graj razem z nami Złodziejami i Strażnikami!

Post autor: Makao »

Mam pytanie czy można użyć takiego czegoś(Bo ja mam)że tam gdzie jest to co pokazuje ,gdzie jestem w cieniu i mam wskaźnik procentowy i wyświetla mi się invisiblie 10 % i czy to jest dozwolone.
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: Graj razem z nami Złodziejami i Strażnikami!

Post autor: Bandit »

Można.
:chase: :shoot: :guard:
Awatar użytkownika
Makao
Paser
Posty: 244
Rejestracja: 13 grudnia 2008, 17:49

Re: Graj razem z nami Złodziejami i Strażnikami!

Post autor: Makao »

Mam pytanie słyszałem kiedyś że niektórzy korzystają z takiego czegoś że sam mu się loot zbiera nie wiem jak to się nazywa,czy to prawda ?.
ODPOWIEDZ