Graj razem z nami Złodziejami i Strażnikami!

Zatrzymaj się tutaj, jeśli w Sieci lubisz przemieniać się w Mistrza Złodziejskiego Fachu lub Strażnika Miejskich Kosztowności, a zatem jesteś zainteresowany rozgrywką wieloosobową, powiązaną na różne sposoby z Thiefem.

Moderatorzy: Bruce, Bandit

Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Graj razem z nami Złodziejami i Strażnikami!

Post autor: Bandit »

Postanowiłem uprościć życie graczom, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z Thievery. Teraz już nie trzeba wszystkiego ściągać i instalować w ustalonej kolejności. Wystarczy od razu ściągnąć całą grę ze wszystkimi plikami, które są wymagane do gry na serwerach.

Plik z archiwum waży 683MB, więc żeby nie było żadnych nieprzyjemnych niespodzianek zalecam użycie programu umożliwiającego wznawianie przerwanych połączeń.
Ja używam programu Internet Download Manager, który jest do ściągnięcia ze strony: http://www.internetdownloadmanager.com/download.html

ThieveryUT 1.6
:arrow: Link 1
:arrow: Link 2 (zapasowy/dodatkowy link)
:arrow: Link 3 (zapasowy/dodatkowy link)

Umieściłem ten sam plik (tut.zip) na dwóch serwerach, ponieważ mają one limit transferu, który łącznie wynosi 10GB na miesiąc, więc jeśli pierwszy link nie będzie działał to skorzystajcie z drugiego.

Do rozpakowania tych plików zalecam użyć programu :arrow: WinRAR.

Po wypakowaniu archiwum pojawi się katalog UnrealTournament o wielkości 1,46 GB a w nim wszystkie potrzebne pliki do gry w Thievery.

Grę będziecie mogli uruchomić za pomocą pliku Thievery.exe który znajduje się w podfolderze System.

Dodatkowo możecie stworzyć sobie skróty:
- do zmieniania sterownika ekranowego gry: "ścieżka dostępu \Thievery.exe -changevideo"
- do uruchomiania edytora UnrealThieveryED: "ścieżka dostępu \UnrealEd.exe INI=ThAux.ini"

Jeśli brakuje wam jakiejś mapy to znajdziecie ją na jednym z serwerów podanych poniżej:
:arrow: http://www.thievery-customs.com/
:arrow: http://www.teamorj.net/d_tutmaps.shtml/
:arrow: http://www.endarkend.net/downloads/maps/
:arrow: http://www.thecrackaz.com/downloads/contrib/files/

Zasady gry:
1. Nie używaj żadnych kodów ani błędów gry!

2. Ten, kto najpierw gra złodziejem w następnej rundzie powinien przyłączyć się do drużyny strażników i na odwrót!

3. Złodziej to nie morderca, więc staraj się nie zabijać!

4. Jeśli jesteś nowym graczem to w ogóle nie kupuj dodatkowych strzał ani miecza! Staraj się unikać bezpośrednich konfrontacji z przeciwnikiem i będąc złodziejem nie używaj pałki do ogłuszania, ponieważ do tego trzeba nabrać w prawy! Nie graj na mapach, których nie znasz! Jeśli chcesz się czegoś nauczyć to najpierw obserwuj innych graczy a potem próbuj przejść mapę w podobny sposób.

5. Nigdy nie popełniaj samobójstwa, staraj się wybrnąć z każdej opresji i utrzymuj się przy życiu!

6. Gdy jesteś strażnikiem nigdy nie zbliżaj się do miejsc, w których startują złodzieje a w szczególności na samym początku rundy.

7. Gdy stajesz się obserwatorem gry to nie komunikuj się z grającymi graczami a jeśli chcesz napisać coś do innego obserwatora to użyj polecenia 'teamsay' lub naciśnij klawisz 'Y'!

8. Będąc obserwatorem w żaden sposób nie pomagaj ani nie przeszkadzaj pozostałym graczom!

9. Miej szacunek dla innych, nie zaśmiecaj pisząc niepotrzebne wiadomości, nie pisz tej samej wiadomości dwa i więcej razy pod rząd!

10. Nie podszywaj się pod kogoś, kim nie jesteś zawsze używaj tego samego nicka!

11. Jeśli chcesz zmienić coś w ustawieniach swojej gry w plikach tekstowych ini to najpierw zapytaj się na forum czy jest to dozwolone!

12. Nie denerwuj się, jeśli coś ci nie wychodzi - pamiętaj, że to tylko gra a grasz po to by się dobrze bawić!

13. Staraj się używać jak najmniej (najlepiej wcale) języka polskiego, ponieważ serwery publiczne Thievery są angielskojęzyczne!

14. Nie nadużywaj tauntów (głosów, które możesz wydawać w grze), ponieważ jest to denerwujące i zagłusza inne dźwięki (np. odgłosy kroków)!

15. Zawsze na początku zaraz po załadowaniu się każdej mapy zanim wybierzesz drużynę najpierw zapytaj się pozostałych czy są gotowi do gry!

16. Jeśli wchodzisz do gry, która już się rozpoczęła to zawsze zanim zdecydujesz się wybrać drużynę zapytaj się pozostałych graczy czy w ogóle możesz się przyłączyć i do jakiej drużyny!

17. Nie używaj przekleństw w żadnym języku!
Życzę wam miłej zabawy i wielu przyjemnie spędzonych wieczorów przy grze w Thievery!
Ostatnio zmieniony 25 lipca 2008, 12:38 przez Bandit, łącznie zmieniany 48 razy.
:chase: :shoot: :guard:
Awatar użytkownika
Flack
Szaman
Posty: 1023
Rejestracja: 19 lutego 2003, 13:44
Lokalizacja: Zyc zostalo: 2

Re: Graj razem z nami Złodziejami i Strażnikami!

Post autor: Flack »

Jestem za ! Loot drop proponuje 100 %, bedzie ciezko ale bardziej zabawnie. Na razie uczelnia, praca, alkohol zabijaja moj czas, ale jak tylko bede mogl to sie pojawie.
There are people who reshape the world by force or argument,
but the cat just lies there, dozing; and the world quietly reshapes
itself to suit his comfort and convenience.
- Allen and Ivy Dodd
Awatar użytkownika
Azaqi
Skryba
Posty: 278
Rejestracja: 21 marca 2005, 00:05
Lokalizacja: mam to ukraść ?

Re: Graj razem z nami Złodziejami i Strażnikami!

Post autor: Azaqi »

Również jestem za Loot drop 100 %, a szczególnie za ustawieniami dotyczącymi ogłuszonych strażników. Wreszcie ogłuszanie AI zyskuje sens :-D Tylko żeby jeszcze serwer nie wywalał przy więcej niż 4 graczach :?
Proponuje takie rozwiązanie tego problemu - hasło które można rozesłać przed graniem wtedy nikt obcy się nie dołączy i nie zrobi kicka reszcie (jak to niestety bywa), a w czwórkę gra się spoko :ok
Obrazek
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: Graj razem z nami Złodziejami i Strażnikami!

Post autor: Bandit »

Może uświadomię was. :-) Ja serwera na pewno nie będę stawiał, bo to ma być serwer do gry a nie lagów. Serwer, który będzie stawiany najprawdopodobniej w ogóle nie będzie widoczny w przeglądarce, a skoda... :( Mogłoby to przyczynić się do wzrostu liczby graczy. Najważnejsze jest to żeby na serwerze mogło grać przynajmniej 8 osób równocześnie, bo w 3 gra nie ma sensu. Przy trzech graczach można, co najwyżej zrobić duel'a albo ThiefMatch'a.
Sprawa serwera zostanie rozwiązana najprawdopodobniej dzisiaj, ale czy z powodzeniem to się okażę. Jak na razie muszę u siebie przetestować parę rzeczy i potrzebuję do tego jednego gracza. Ma ktoś dzisiaj czas? Tak z pół godzinki by to zajęło. ;)
Ostatnio zmieniony 19 marca 2006, 18:33 przez Bandit, łącznie zmieniany 1 raz.
:chase: :shoot: :guard:
Awatar użytkownika
Azaqi
Skryba
Posty: 278
Rejestracja: 21 marca 2005, 00:05
Lokalizacja: mam to ukraść ?

Re: Graj razem z nami Złodziejami i Strażnikami!

Post autor: Azaqi »

Skoro ma powstać polski serwer Thievery, to proponuje by wszyscy Polacy którzy grają w TUT -ki 8-) do nicka dołączyli [PL]. Kiedyś myślałem że jestem jedynym Polakiem na Thievery dopóki nie zagadałem z Banditem[PL] :-D. Może są inni zagubieni w sieci.
Obrazek
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: Graj razem z nami Złodziejami i Strażnikami!

Post autor: Bandit »

Przetestowaliśmy przed chwilą serwer Pabla. Na początku troszeczkę lagowało przez jakąś minutę a potem się uspokoiło. Jak dla mnie może być. :ok Teraz trzeba tylko ustalić, kiedy Pablo będzie miał czas... :(
:chase: :shoot: :guard:
Awatar użytkownika
Jimmy
Akolita
Posty: 140
Rejestracja: 13 września 2003, 21:35

Re: Graj razem z nami Złodziejami i Strażnikami!

Post autor: Jimmy »

Jak już coś ustalicie, to napiszcie kiedy będziecie grać i czy będziecie grać regularnie o tych porach co tydzień/codziennie. A Pablo niech zostawia serwer online, to będzie można zawsze na niego się wbić, no i IP będzie to samo :) (podejrzewam, że Pablo nie ma stałego IP jak większość z nas).
Grove Street 4 life!
Awatar użytkownika
Pablo
Arcykapłan
Posty: 1398
Rejestracja: 13 sierpnia 2002, 11:06
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Graj razem z nami Złodziejami i Strażnikami!

Post autor: Pablo »

Piszcie propozycje kiedy byście chceili grać, ja potem zobaczę jak się wyrobię z czasem. IP mam stałe.
Pablo
Awatar użytkownika
Jimmy
Akolita
Posty: 140
Rejestracja: 13 września 2003, 21:35

Re: Graj razem z nami Złodziejami i Strażnikami!

Post autor: Jimmy »

Dla mnie poniedziałek odpada. We wtorek od 20:30 mniej więcej. Reszta tygodnia - powiedzmy od 19:00. W weekend ewentualnie wcześniej.
Grove Street 4 life!
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: Graj razem z nami Złodziejami i Strażnikami!

Post autor: Bandit »

Jak wam pasuje to i mi też ;) To, co gramy dzisiaj? Na przykład o 21:00 :-D
Ostatnio zmieniony 19 marca 2006, 18:33 przez Bandit, łącznie zmieniany 1 raz.
:chase: :shoot: :guard:
Awatar użytkownika
grim_reaper
Egzekutor
Posty: 1871
Rejestracja: 08 marca 2005, 22:31

Re: Graj razem z nami Złodziejami i Strażnikami!

Post autor: grim_reaper »

Ja tam mam nienormowany czas "pracy" :))

Ale zwykle to wieczorami, powiedzmy ok. 19 i tak az do 23.00 :)

W weekendy róznie bywa, najlepiej bedzie sie zgadac tu albo na gg, jak ktoś będzie chciał grać to sam się zakręci i znajdzie tych co też chcą ;) Szukajcie a znajdziecie! :-)

Aha, to wszystko - nie tyczy sie okresu sesji ofkors :( choć zapewne dla relaksu od czasu do czasu pogra się mimo wszystko :twisted:

Do zobaczenia w grze!
"And then there's THIS asshole..."
Zobacz, w co jeszcze gram:
•••Mój profil na Steamie!•••
Awatar użytkownika
Jimmy
Akolita
Posty: 140
Rejestracja: 13 września 2003, 21:35

Re: Graj razem z nami Złodziejami i Strażnikami!

Post autor: Jimmy »

Pablo, gdybyś mógł to postaw serwer dedykowany czy zwykły i zostaw kompa włączonego, żebyśmy mogli w razie czego zagrać na swojskim serwie. Wczoraj z Banditem i Azaqi poszliśmy w końcu na Brodysa, ale tam nie grało mi się zbyt dobrze wśród złodziei co biegają z mieczem :|.
Grove Street 4 life!
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: Graj razem z nami Złodziejami i Strażnikami!

Post autor: Bandit »

Sytuacja wygląda następująco. Pablo postawi serwer w sobotę. Co my musimy zrobić? Zebrać się w jak największym gronie o ustalonej godzinie. To jak, o której gramy? Ja mam całą sobotę wolną mogę grać nawet o 3 nad ranem. :twisted: Pablo mówił, że postawi dedykowany serwer nawet, jeśli go nie będzie w domu na określony czas, ale jeśli by jakimś dziwnym przypadkiem było inaczej to spotkamy się na WOLNYM od innych graczy Brodys’ie. Najlepiej, jeśli będzie to Brodys Challenge, bo tam jest wyłączone "CanFrobWakeUp". :ok
:chase: :shoot: :guard:
Awatar użytkownika
Azaqi
Skryba
Posty: 278
Rejestracja: 21 marca 2005, 00:05
Lokalizacja: mam to ukraść ?

Re: Graj razem z nami Złodziejami i Strażnikami!

Post autor: Azaqi »

W sobotę mogę grać, ale dopiero wieczorem, no chyba że się skuszę na 3 rano :-) pograć z Banditem. Co do grania na Brodys’ach to mam wątpliwości po wczorajszym "graniu" jak 2 x serwery padły i przedwczorajszym jak był tłok i chamstwo się szerzyło - bo zaczęli wrzucać na tych co przyszli :zlosc3: więc na razie mam mieszane uczucia do tych serwerów :?
Obrazek
Awatar użytkownika
Agnar
Szaman
Posty: 1003
Rejestracja: 02 maja 2005, 14:05
Lokalizacja: Piła

Re: Graj razem z nami Złodziejami i Strażnikami!

Post autor: Agnar »

Odpowiem na pytanie w temacie... Jak odpalic to juz bandit wyjasnil... ale jak grac to moim zdaniem kazdy powinien miec swoj wlasny styl... :ok
Brudna robota, ale czysty zysk!
Awatar użytkownika
.mike
Ożywieniec
Posty: 86
Rejestracja: 18 lipca 2005, 10:35
Lokalizacja: Wrocław

Re: Graj razem z nami Złodziejami i Strażnikami!

Post autor: .mike »

A czy na demie UT pójdzie?
Awatar użytkownika
marek
Garrett
Posty: 4775
Rejestracja: 09 grudnia 2003, 08:52
Lokalizacja: Poznań
Płeć:
Kontakt:

Re: Graj razem z nami Złodziejami i Strażnikami!

Post autor: marek »

na 95% NIE - prawdopodobnie może się nie chceć wogóle zainstalować a nawet jak ci się uda to będzie ci brakować tekstur do niektórych map
ObrazekObrazek
"No one reads books these days"
Awatar użytkownika
.mike
Ożywieniec
Posty: 86
Rejestracja: 18 lipca 2005, 10:35
Lokalizacja: Wrocław

Re: Graj razem z nami Złodziejami i Strażnikami!

Post autor: .mike »

No właśnie bo pełne wersji nie mam mam tylko demo...
Awatar użytkownika
Dziarsky
Garrett
Posty: 4861
Rejestracja: 02 listopada 2003, 12:26
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Re: Graj razem z nami Złodziejami i Strażnikami!

Post autor: Dziarsky »

Bandit pisze:Wysłany: Czw 19 05 2005 19:01:51
Macie tu mappaczek mojej produkcji z najmniejszymi mapkami, na których będziemy grać, gdy będzie nas mało na serwerze.
macie TU to znaczy GDZIE? :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: Graj razem z nami Złodziejami i Strażnikami!

Post autor: Bandit »

Hehehe, dlatego jest zakryte, bo mi konto usunęli. Miałem napisać, że będzie można zassać z mojego ftp, ale ja ostatnio więcej gram, więc nie jest to możliwe poza tym mam zrobić większy mappack a na razie mappacki można ssać z Customs-Center powered by Brody. :wink:
:chase: :shoot: :guard:
Awatar użytkownika
Kariko
Bełkotliwiec
Posty: 3
Rejestracja: 17 października 2005, 16:31
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Graj razem z nami Złodziejami i Strażnikami!

Post autor: Kariko »

Ej a co mam zrobić, jak mam wersję UT, która działa bez instalacji i nie chce mi się spatchować??
Awatar użytkownika
marek
Garrett
Posty: 4775
Rejestracja: 09 grudnia 2003, 08:52
Lokalizacja: Poznań
Płeć:
Kontakt:

Re: Graj razem z nami Złodziejami i Strażnikami!

Post autor: marek »

przeinstaluj - MUSI się dać spatchować.... chyba, że używasz złego patcha :-) w razie czego spróbuj wersji NOCD - dla osób z "uszkodzonym napędem" :lol:
ObrazekObrazek
"No one reads books these days"
Awatar użytkownika
Kariko
Bełkotliwiec
Posty: 3
Rejestracja: 17 października 2005, 16:31
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Graj razem z nami Złodziejami i Strażnikami!

Post autor: Kariko »

No właśnie o to chodzi, że na płycie mam zip, który sobie rozpakowuję na dysku i mogę od razu grać, nie mam żadnego pliku instalacyjnego, a patch domaga się płyty na której znajduje się plik botpack.u, a tego z zipa nie chce odczytać. Może mam nagrać płytę z rozpakowaną wersją??
Awatar użytkownika
marek
Garrett
Posty: 4775
Rejestracja: 09 grudnia 2003, 08:52
Lokalizacja: Poznań
Płeć:
Kontakt:

Re: Graj razem z nami Złodziejami i Strażnikami!

Post autor: marek »

a masz ten plik w zwykłym unrealu T? bo jeśli tak to zrób sobie odpowiedniego virtuala niemal tylko z tym plikiem i może pomoże :?
ObrazekObrazek
"No one reads books these days"
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: Graj razem z nami Złodziejami i Strażnikami!

Post autor: Bandit »

już po sprawie 8-)
:chase: :shoot: :guard:
ODPOWIEDZ