Graj razem z nami Złodziejami i Strażnikami!

Zatrzymaj się tutaj, jeśli w Sieci lubisz przemieniać się w Mistrza Złodziejskiego Fachu lub Strażnika Miejskich Kosztowności, a zatem jesteś zainteresowany rozgrywką wieloosobową, powiązaną na różne sposoby z Thiefem.

Moderatorzy: Bruce, Bandit

Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: Graj razem z nami Złodziejami i Strażnikami!

Post autor: Bandit »

Makao pisze:Mam pytanie słyszałem kiedyś że niektórzy korzystają z takiego czegoś że sam mu się loot zbiera nie wiem jak to się nazywa, czy to prawda?
Tak, puszcza tresowanego szczura a ten przynosi mu calutki loot z mapy do exitu i nic nie trzeba robić. AWESOME! Nie? :roll:
:chase: :shoot: :guard:
Awatar użytkownika
grim_reaper
Egzekutor
Posty: 1871
Rejestracja: 08 marca 2005, 22:31

Re: Graj razem z nami Złodziejami i Strażnikami!

Post autor: grim_reaper »

Bandit pisze:Makao napisał/a:
Mam pytanie słyszałem kiedyś że niektórzy korzystają z takiego czegoś że sam mu się loot zbiera nie wiem jak to się nazywa, czy to prawda?
Tak, puszcza tresowanego szczura a ten przynosi mu calutki loot z mapy do exitu i nic nie trzeba robić. AWESOME! Nie? :roll:
:suc Wiedziałam, że Facynek mi o czymś nie powiedział :))
Awatar użytkownika
_OskaR
Poganin
Posty: 736
Rejestracja: 26 stycznia 2005, 16:07

Re: Graj razem z nami Złodziejami i Strażnikami!

Post autor: _OskaR »

Teraz to ja już wiem, kto mi pod... lyre na Nostalgii.
Awatar użytkownika
Przemek557
Kurszok
Posty: 551
Rejestracja: 29 października 2005, 12:00
Lokalizacja: Tychy

Re: Graj razem z nami Złodziejami i Strażnikami!

Post autor: Przemek557 »

Makao pisze:Mam pytanie słyszałem kiedyś że niektórzy korzystają z takiego czegoś że sam mu się loot zbiera nie wiem jak to się nazywa,czy to prawda ?.
Słuchaj Archera, daleko zajdziesz. :))
Zagraj z nami w Thievery!
Thievery Server Browser
Awatar użytkownika
Makao
Paser
Posty: 244
Rejestracja: 13 grudnia 2008, 17:49

Re: Graj razem z nami Złodziejami i Strażnikami!

Post autor: Makao »

Mam pytanie jak zalogować się na Forum Black Cat wszystko dobrze do momentu


Image Verification (co tu mam zrobić)
Awatar użytkownika
_OskaR
Poganin
Posty: 736
Rejestracja: 26 stycznia 2005, 16:07

Re: Graj razem z nami Złodziejami i Strażnikami!

Post autor: _OskaR »

Ja się logowałem tam już niejednokrotnie i ani razu nie było czegoś takiego - wystarczyło podać tylko login i hasło.
Awatar użytkownika
Marzec
Arcykapłan
Posty: 1494
Rejestracja: 22 listopada 2006, 11:13
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Graj razem z nami Złodziejami i Strażnikami!

Post autor: Marzec »

Pewnie chodzi o rejestrację, nie logowanie i pewnie chodzi o
Obrazek :-D
www.thiefguild.com - Gildia Złodzieja
Awatar użytkownika
Warmord
Bełkotliwiec
Posty: 4
Rejestracja: 13 stycznia 2009, 19:24

Re: Graj razem z nami Złodziejami i Strażnikami!

Post autor: Warmord »

Ave!
Mam pytanie (myślę że to dobry dział), ściągnąłem Thievery z linka z początku tematu i chce wiedzieć czy tą grę trzeba jeszcze spatchować czy coś zrobić? Przy okazji jakoś mało osób gra przez multi, wczoraj tylko 2 widziałem, a dzisiaj pustka.
PS.Witam fanów Thiefa
"Zanurz swe dłonie w glebie i wnieś je, lecz pozwól, by glina i kurz opadły na ziemię. Gdy minie rok, czy odnajdziesz tę glinę? Gdy jednak upuścisz głaz, belkę i cegłę, one przetrwają rok, takoż następne sto lat" - Księga Młota
Awatar użytkownika
_OskaR
Poganin
Posty: 736
Rejestracja: 26 stycznia 2005, 16:07

Re: Graj razem z nami Złodziejami i Strażnikami!

Post autor: _OskaR »

Wrzuć sobie to do zakładek, jeśli chcesz grać - http://thievery.ovh.org/ - niektórzy po prostu czekają, aż pojawi się trochę ludzi.
Wieczorami zwykle gra więcej osób, ale pamiętaj, że 7-8 to już sporo, rzadko bywa więcej, niż 12.
Awatar użytkownika
Warmord
Bełkotliwiec
Posty: 4
Rejestracja: 13 stycznia 2009, 19:24

Re: Graj razem z nami Złodziejami i Strażnikami!

Post autor: Warmord »

Dzięki
"Zanurz swe dłonie w glebie i wnieś je, lecz pozwól, by glina i kurz opadły na ziemię. Gdy minie rok, czy odnajdziesz tę glinę? Gdy jednak upuścisz głaz, belkę i cegłę, one przetrwają rok, takoż następne sto lat" - Księga Młota
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: Graj razem z nami Złodziejami i Strażnikami!

Post autor: Bandit »

Witamy nowego gracza, zobaczymy jak długo wytrzyma o ile w ogóle zacznie grać w multi. ;)
_OskaR pisze:7-8
8 graczy według twórców tego moda to max i nie powinno być więcej graczy na serwerze. Problem w tym, że 2x8 to 16 a dzisiaj w szczytowym momencie było 13 graczy i chyba tylko raz w życiu widziałem jak grało 15 graczy w jednym momencie, więc nie ma sensu nakładać limitów, bo i tak grałoby max 8 graczy a reszta czekałaby aż zwolni się miejsce.
Zresztą często gracze wybierają serwer nie dlatego, że ma dobre pingi, ale dlatego, że już ktoś tam gra a jeśli są gracze na dwóch to wybierają ten, na którym są gracze, z którymi lepiej się gra.
Warmord pisze:wczoraj tylko 2 widziałem, a dzisiaj pustka
Wczoraj na pewno było więcej niż 2 graczy, bo np. dziś w całym dniu grało 18 graczy a wtedy, gdy pisałeś swoją wiadomość było 9 graczy i graliśmy na Asylum. Pewnie po prostu używasz przeglądarki budowanej w grę a z niej czasem znikają serwery, na których grają gracze a raczej są jacyś obserwatorzy...
:chase: :shoot: :guard:
Awatar użytkownika
Warmord
Bełkotliwiec
Posty: 4
Rejestracja: 13 stycznia 2009, 19:24

Re: Graj razem z nami Złodziejami i Strażnikami!

Post autor: Warmord »

faktycznie korzystałem z tej wbudowanej przeglądarki, więc jest jakaś inna opcja wyszukiwania serwów?
"Zanurz swe dłonie w glebie i wnieś je, lecz pozwól, by glina i kurz opadły na ziemię. Gdy minie rok, czy odnajdziesz tę glinę? Gdy jednak upuścisz głaz, belkę i cegłę, one przetrwają rok, takoż następne sto lat" - Księga Młota
Awatar użytkownika
Makao
Paser
Posty: 244
Rejestracja: 13 grudnia 2008, 17:49

Re: Graj razem z nami Złodziejami i Strażnikami!

Post autor: Makao »

Ale tam są dwa kody jak wpisze każdy z nich to pisze żebym wpisał kod
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: Graj razem z nami Złodziejami i Strażnikami!

Post autor: Bandit »

Makao, musisz wpisać obydwa wyrazy zgodnie z wielkością liter i oddzielić je spacją.
Warmord pisze:faktycznie korzystałem z tej wbudowanej przeglądarki, więc jest jakaś inna opcja wyszukiwania serwów?
http://www.tut.go.pl + plugin (prawy górny róg strony).
:chase: :shoot: :guard:
Bambino_de_Bodom
Bełkotliwiec
Posty: 10
Rejestracja: 21 czerwca 2007, 14:05

Re: Graj razem z nami Złodziejami i Strażnikami!

Post autor: Bambino_de_Bodom »

Hmmm... zastanawiam się właśnie czy nie wrócić do Thievery. W sumie nie grałem jakoś długo, może z miesiac półtora roku temu. Zniechęciłem się trochę poziomem umiejętności graczy :) wszyscy byli elite ;), kulturą (wyzywanie, nabijanie się itd. nie żebym się tym przejmował bo to głupie, ale za komfortowo się tak nie gra, może akurat trafiłem na takich ludzi albo dzień, bo były mecze, że grało się fajnie), no i częstymi DM (złodzieje nie powinni mieć miecza, a ostre strzały ograniczone do 4-5! ;p). Żałuję, że nie mialem neta w 2003 roku, wtedy pewnie najlepiej grało się w TUT, dużo było newbie. Ja musiałem się zadowolić botami :/ i mi się szybko znudziło.
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: Graj razem z nami Złodziejami i Strażnikami!

Post autor: Bandit »

Ogólnie na:
Tomcats Thieves vs. Guards Server
- brak miecza
- brak dodatkowych zwykłych strzał, czyli każdy złodziej ma ich po 5.
- brak możliwości zabicia bota 1 strzałem oraz zawsze taka sama ilość obrażeń niezależnie od miejsca trafienia, czyli zwykła strzała w przód czy w tył to zawsze -29 hp.

Tomcats Ghosting Server
- tutaj nie ma praktycznie niczego :)) KononoAttackServer xD Złodzieje w ogóle nie mogą walczyć a do obrony mają właściwie tylko flash bomby no i strażnicy nie mają bełt ognistych itd. itd.
:chase: :shoot: :guard:
Awatar użytkownika
Makao
Paser
Posty: 244
Rejestracja: 13 grudnia 2008, 17:49

Re: Graj razem z nami Złodziejami i Strażnikami!

Post autor: Makao »

Bandit pisze:Złodzieje w ogóle nie mogą walczyć a do obrony mają właściwie tylko flash bomby no i strażnicy nie mają bełt ognistych itd. itd.

Ostatnim razem Lawless na tym serwie w statystykach miał

KO 6
GK-1
Awatar użytkownika
_OskaR
Poganin
Posty: 736
Rejestracja: 26 stycznia 2005, 16:07

Re: Graj razem z nami Złodziejami i Strażnikami!

Post autor: _OskaR »

Makao pisze:Ostatnim razem Lawless na tym serwie w statystykach miał

KO 6
GK-1
W sprzyjających okolicznościach nie jest to niemożliwe - wystarczy trochę poskakać.
Awatar użytkownika
grim_reaper
Egzekutor
Posty: 1871
Rejestracja: 08 marca 2005, 22:31

Re: Graj razem z nami Złodziejami i Strażnikami!

Post autor: grim_reaper »

Lawless to wtedy grał praktycznie sam przeciwko botom, a guard, który był w przeciwnej drużynie w zasadzie nic nie robił, o ile dobrze pamiętam. Myślę, że przy normalnej grze nie poszłoby mu tak lekko, spychanie z krawędzi, czy mario na strażnikach, albo zwabianie ich w te rozsuwane drzwi czy ogień itp...

Bambino, poziom graczy jest bardzo zróżnicowany w tej chwili, jest parę nowych osób, które grają codziennie praktycznie i widać u nich postępy, jakbyś chciał pograć, to na pewno trafisz na jakiś dobry skład. O ile oczywiście co poniektórzy darują sobie pałowanie wszystkiego co się rusza, aby potem z uśmiechniętym ryjem zrobić objectivy ( bo przecież to objective based server ) - mnie to osobiście zniechęca do gry, no ale jak niektórzy tego nie widzą, albo mają gdzieś to co poradzisz? Albo zaciśniesz zęby i będziesz grał najlepiej jak potrafisz, albo się przeniesiesz na jakiś inny serwer. Z tym, że niedługo pozostaniemy bez wyboru, bo tylko z Brodysami. Proponuję Ci po prostu przyjść wieczorkiem na serwer, gdzie są ludzie i pograć, zobaczyć czy Ci taka gra pasuje ;).
"And then there's THIS asshole..."
Zobacz, w co jeszcze gram:
•••Mój profil na Steamie!•••
Awatar użytkownika
Makao
Paser
Posty: 244
Rejestracja: 13 grudnia 2008, 17:49

Re: Graj razem z nami Złodziejami i Strażnikami!

Post autor: Makao »

Ale do kogo to jest chyba nie do mnie.


A do Bambino Przepraszam nie zauważyłem jego postu mój błąd.
Awatar użytkownika
Makao
Paser
Posty: 244
Rejestracja: 13 grudnia 2008, 17:49

Re: Graj razem z nami Złodziejami i Strażnikami!

Post autor: Makao »

Mam pytanie czy w Thievery można zmienić rękę np zamiast w prawej ręce trzymać BJ to trzymam go w Lewej tak jak i resztę przedmiotów.
Awatar użytkownika
grim_reaper
Egzekutor
Posty: 1871
Rejestracja: 08 marca 2005, 22:31

Re: Graj razem z nami Złodziejami i Strażnikami!

Post autor: grim_reaper »

Makao pisze:Mam pytanie czy w Thievery można zmienić rękę np zamiast w prawej ręce trzymać BJ to trzymam go w Lewej tak jak i resztę przedmiotów.
:zdw
Jak na kogoś kto juz trochę gra w TUT to zadajesz dziwne pytania...a widziałeś żeby ktoś latał z bj w lewej ręce?!? Albo moze zeby nogą mógł drzwi wykopać?!
"And then there's THIS asshole..."
Zobacz, w co jeszcze gram:
•••Mój profil na Steamie!•••
Awatar użytkownika
Makao
Paser
Posty: 244
Rejestracja: 13 grudnia 2008, 17:49

Re: Graj razem z nami Złodziejami i Strażnikami!

Post autor: Makao »

Nie pytam się czy można ustawić bo może nie widziałem,bo reszta jest praworęczna.
Awatar użytkownika
Daweon
Arcykapłan
Posty: 1344
Rejestracja: 06 lipca 2009, 19:15
Lokalizacja: Tarnów

Re: Graj razem z nami Złodziejami i Strażnikami!

Post autor: Daweon »

Daweon, zapraszam Cię do gry w Thievery! :chase:
:shoot: Więcej informacji znajdziesz w »tym temacie« :guard: oraz na stronie :arrow: http://www.tut.go.pl/
Dzięki za zaproszenie ,nawet chciałbym w to zagrać ,niestety nie mam Unreal Tournament 1, Mam trójkę ,2004 ,miałem kiedyś jedynkę i grałem w nią dość dużo ,niestety płytka mi się zniszczyła ,po prostu nie chce mi się zainstalować.
Człowiek żyje by być szczęśliwy
Szczęście zaś to tylko chęć życia
Jesteśmy więc po to by chcieć tu być
Bo oprócz trwania nie mamy nic innego
Awatar użytkownika
_OskaR
Poganin
Posty: 736
Rejestracja: 26 stycznia 2005, 16:07

Re: Graj razem z nami Złodziejami i Strażnikami!

Post autor: _OskaR »

Łeee - a Bandit specjalnie dla Ciebie zrobił zaproszenie. :tar
ODPOWIEDZ