Nasze rozgrywki w Thievery

Zatrzymaj się tutaj, jeśli w Sieci lubisz przemieniać się w Mistrza Złodziejskiego Fachu lub Strażnika Miejskich Kosztowności, a zatem jesteś zainteresowany rozgrywką wieloosobową, powiązaną na różne sposoby z Thiefem.

Moderatorzy: Bruce, Bandit

Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Nasze rozgrywki w Thievery

Post autor: Bandit »

MIEJSCE SPOTKANIA: > > > TU NAS ZNAJDZIESZ < < <
GRACZE: MOŻE GRAĆ KAŻDY KTO TYLKO CHCE!


MASZ JAKIEŚ UWAGI, SPOSTRZEŻENIA, NIE WIESZ, CO TRZEBA MIEĆ ZAINSTALOWANE, ABY MÓC Z NAMI GRAĆ LUB CHCIAŁ\-BYŚ\-ABYŚ WYRAZIĆ SWOJĄ OPINIĘ ZAJRZYJ TUTAJ.

GORĄCO ZAPRASZAM!!!
Ostatnio zmieniony 10 stycznia 2006, 15:47 przez Bandit, łącznie zmieniany 57 razy.
:chase: :shoot: :guard:
Awatar użytkownika
Pietrus
Mechanista
Posty: 441
Rejestracja: 20 maja 2004, 15:50
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

Re: Nasze rozgrywki w Thievery

Post autor: Pietrus »

Chciałbym, ale o 20:00 zawsze brat się wpycha no i nie moge nic robić ;)
Awatar użytkownika
Azaqi
Skryba
Posty: 278
Rejestracja: 21 marca 2005, 00:05
Lokalizacja: mam to ukraść ?

Re: Nasze rozgrywki w Thievery

Post autor: Azaqi »

Wysłany: Sob 30 04 2005 21:18:05
Ja sobie nie zagram dziś i w najbliższej przyszłości, bo niestety mi system pada i Thievery nie działają :placz1: Bill Gates mi za to zapłaci. :evil:

Wysłany: Nie 01 05 2005 01:44:11
Po kilku godzinach naprawy kompa wreszcie uruchomiłem Thievery i się załapałem na rzeź szczurów :twisted: a potem serwer padł i game over, ale pozostał jeszcze Crackaz. :wink:
Obrazek
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: Nasze rozgrywki w Thievery

Post autor: Bandit »

Serwer nie padł tylko został wyłączony w naturalny sposób a dlaczego został wyłączony to mało istotne. Zresztą i tak już kończyliśmy. :wink:
Podsumowując od dawna nie grało się tak dobrze i tak długo, bo od 20 a skończyliśmy po 23. Trzeba też dodać, że na serwerze było bardzo dużo graczy! :) Może wymienię tak z pamięci:
(kolejność odpowiada mniej więcej czasowi, w którym dany gracz był na serwerze)
Acolithus aka Daniel aka 3 (ale był krótko), Marek aka OldSkullSoldier (też mógłby dłużej pograć), Angar, Ivvan, Jimmy, Bandit (admin ma przesrane ale to szczegół, bo byłbym na samym początku tej listy :P ), Willow Ufgood, Grim Reper, Azaqi.
-nie zapomniałem przypadkiem o kimś? :oops:
Graliśmy na standardowych mapkach i kamasutrze.
Tak jak wspomniał Azi ostatnią rundkę graliśmy, na kamasutrze ale nie jako złodzieje czy strażnicy tylko szablozębne szczury. Z tego, co pamiętam to ja wygrałem, ale przez większość czasu w statystykach prowadziła Grim. Widać ma dużo do czynienia ze szczurami. :lol: Potem zagościliśmy na crackaz'ie we trzech: Ja, Kris -pośredni sponsor Polskiego Serwera ThieveryUT, i oczywiście spóźnialski Azi, którego pan Bramkarz zrobił w jajo. :-)

Myślę, że dziś, czyli w niedzielę też można by zorganizować się i znowu dobrze się bawić na serwerze u Pabla. Angar na g-g napisał mi, że może grać w granicach 17-18. Nie wiem czy wszystkim będzie pasował ten czas, ale to i tak bez znaczenia, bowiem, jeśli Pablo nam serwera na ten czas nie postawi to nie ma w ogóle, o czym gadać. Ale raczej bądźcie gotowi na tą... powiedzmy 17:00. Potem może się jeszcze coś zmieni, ale czas spotkania może się najwyżej przesunąć tylko do przodu. Bo granie w Thievery podczas dnia to największa hańba. :twisted:
:chase: :shoot: :guard:
Awatar użytkownika
grim_reaper
Egzekutor
Posty: 1871
Rejestracja: 08 marca 2005, 22:31

Re: Nasze rozgrywki w Thievery

Post autor: grim_reaper »

Noooo ...ale było faaajnie :twisted:

Pewnie, że prowadziłam w statystykach rat fight, bo to na razie jedyna rozgrywka w której mogę prowadzić :lol: :wink:
A co do tego
Widać ma dużo do czynienia ze szczurami.
to powiem tyle, że szczura już nie mam ( bo zwiewał z klatki i żarł pościel :lol: ), a przecież Ponury Żniwiarz zabiera wszystkich bez wyjątku - szczury też! :twisted:

Thiefmatche też były niezłe - to znaczy niezły ubaw :wink:

Do następnego razu!
"And then there's THIS asshole..."
Zobacz, w co jeszcze gram:
•••Mój profil na Steamie!•••
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: Nasze rozgrywki w Thievery

Post autor: Bandit »

Następny raz może być już dziś wystarczy, że się zgadamy i ktoś będzie mógł postawić serwer. Może zrobić to każdy, kto ma łącze o przepustowości minimum 320 kilobitów na sekundę.

Wczoraj wyrzynka była na całego. :twisted: Tylko trochę śmiesznie wyszło, bo najpierw serwer postawił Jimmy, ale były jakieś problemy, bo nie każdy mógł się podłączyć potem serwer postawił Pablo, ale też się coś sypnęło i u niego też nie zagraliśmy wreszcie znalazła się osoba z odpowiednim łączem. Tylko straciliśmy trochę czasu na konfigurację serwera. (podziękowania dla Willowa za serwer) Graliśmy nawet na unrealowych mapkach chodząc złodziejami po mapce. :lol: Potem rundka ThiefMatch’a z włączonymi mutatorami niskiej grawitacji i większych skoków. Matrix jak nic. Wygląda to tak, że zawodnicy prawie przez cały czas unoszą się w powietrzu podskakując, co chwilę na duże wysokości i właśnie jak znajdują się w powietrzu strzelają do siebie ze strzał. W cieniu są oczywiście niewidoczni. :wink: Pełen odjazd! :-D Oczywiście większość rundek graliśmy normalnie. :twisted: Był też mały czat. :lol: Mam logi jakby co. :)
Aha i malutka prośba do Angara. Następnym razem nie strzelaj do admina jeśli jest w tym samym team'ie. Bo może się to dla Ciebie źle skończyć. :twisted:
:chase: :shoot: :guard:
Awatar użytkownika
Agnar
Szaman
Posty: 1003
Rejestracja: 02 maja 2005, 14:05
Lokalizacja: Piła

Re: Nasze rozgrywki w Thievery

Post autor: Agnar »

No ok sorry bandit że ciebie cracknąłem podczas wczorajszej gry... ale masz nauczkę żeby mi się nie wpie*****ć przed nos i kraść to co jest moje :P ja miałem klucz a nie ty... :P no ale w sumie sorry przesadziłem :-)
Awatar użytkownika
marek
Garrett
Posty: 4775
Rejestracja: 09 grudnia 2003, 08:52
Lokalizacja: Poznań
Płeć:
Kontakt:

Re: Nasze rozgrywki w Thievery

Post autor: marek »

8 V 2005
Dzisiaj się grało gorzej niż źle -
po pierwsze: paskudny ping - średnio ok 900, nigdy nie schodzil ponizej 300 :/
po drugie: jak graliśmy w Thiefmatcha jak prosilem o pomoc jak uzyc (jak w ogole wyjąć do strzału) wybuchające strzały, to zostałem 2 razy zabity :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: w trakcie rozmowy :evil: :evil: :evil:
po trzecie: nikt nie umiał mi pomóc, jedynie mi ciągle mówili: "wciśnij V", "wciśnij 0", a to nie pomagało :evil: :evil: :evil: i pal licho, że w tym czasie na okraglo na mnie polowalim nie zwazając, że pisze akurat i sie przez to nie ruszam
ObrazekObrazek
"No one reads books these days"
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: Nasze rozgrywki w Thievery

Post autor: Bandit »

Się nie grało tylko się gra teraz i nie pier****l że były lagi!!! Bo dobrze o tym wiem :evil: Teraz już nie ma i gramy! Musiałeś coś sobie rozwalić w ustawieniach bo normalnie to działa każdemu dziwne że u Ciebie nie. :pff6: Sprawdź czy w pliku "ThieveryUser.ini" masz pod "0" (zero) przypisane takie coś 0=ThSwitchWeapon 10. Poza tym przy "V" chodziło nam o to że jak chcesz kupic a nie wytłumaczyłeś nam problemu dokładnie no i przez to... agrrrh jeb** to ide grać! :P:
:chase: :shoot: :guard:
Awatar użytkownika
Agnar
Szaman
Posty: 1003
Rejestracja: 02 maja 2005, 14:05
Lokalizacja: Piła

Re: Nasze rozgrywki w Thievery

Post autor: Agnar »

Ja nie zawsze moge grac.. poniewaz gram tez w ET czyli enemy territory, no i mam tam klan w tej grze i sa treny... wiec niestety nie zawsze bede mogl byc... treny mam w poniedzialki,srody,piatki,niedziele... no ale moze uda mi sie od czasu do czasu urwac z trena :D
Brudna robota, ale czysty zysk!
Intrak
Paser
Posty: 227
Rejestracja: 10 maja 2005, 16:28

Re: Nasze rozgrywki w Thievery

Post autor: Intrak »

Tak, wczoraj w sobote mozna powiedziec ze gralo sie bardzo fajnie obecni byli
Grim_reaper , niejaki Bandit , Willow_ufgood , Azaqi no i ja.
Graliśmy na moim serverze włączony był także Team Speak co powodowalo ze sie slyszelismy czasem odlatywaly takie komentarze ze boki zrywac np. Text w stylu KRADNIESZ NIEPIJ :-) Na niektorych mapkach Bandit obiecywal ze bedzie lamił gre ale raz jak o tym zapomnial zabil 2 Thiefów prawie w jednym momencie :wink:
No jest jeden problem niewiem kiedy jeszcze raz postawie serva w takich godzinkach ale wczoraj był właczony calutkie 5 godzin :-D
Awatar użytkownika
marek
Garrett
Posty: 4775
Rejestracja: 09 grudnia 2003, 08:52
Lokalizacja: Poznań
Płeć:
Kontakt:

Re: Nasze rozgrywki w Thievery

Post autor: marek »

po wystawieniu ocen (wtorek) postaram się grać niemal codziennie o ile komp będzie wolny i będę mieć czas
ObrazekObrazek
"No one reads books these days"
Awatar użytkownika
Azaqi
Skryba
Posty: 278
Rejestracja: 21 marca 2005, 00:05
Lokalizacja: mam to ukraść ?

Re: Nasze rozgrywki w Thievery

Post autor: Azaqi »

Dziś też spoko się grało na serwerze Intraka byli Intrak oczywiście, Grim_reaper, Bandit, Willow_ufgood, Agnar i ja. Team Speak wprowadził nowy klimat do gry i jest naprawdę super :ok :-D W pewnym momencie guardzi urządzili nawet imprezę ( z nudów :-) ) na którą zaprosili nawet złodziei :-D - totalne pojednanie :-) ( Bandit ma zdjęcia :wink: ) potem próbowaliśmy sił w TM i też się fajnie grało szczególnie na malutkiej mapce Semaiyo gdzie trzeba było się pozbyć najpierw strażników strzelając do nich jak do kaczek z dachu, jako że chciało nam się ostrej rozwałki uruchomiliśmy na koniec UT jednak tu strasznie dokuczały lagi, więc gra była taka sobie. Część osób już musiała iść, Intrak zamknął serwer Zostaliśmy Willow, Bandit i ja więc poszliśmy na ORJ gdzie okazał się Ts bardzo przydatny jak graliśmy w jednej drużynie - "klanie" :wink: [PL]. Jak na początek tygodnia to całkiem całkiem... :ok
Obrazek
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: Nasze rozgrywki w Thievery

Post autor: Bandit »

hehehe :-) a oto i obiecane fotki z imprezki a w tym jedna nieco ubarwiona. :wink: Można by zrobić z tego komiks. :ok :-D
:arrow: imprezka
:arrow: paczka fotek
:chase: :shoot: :guard:
Awatar użytkownika
grim_reaper
Egzekutor
Posty: 1871
Rejestracja: 08 marca 2005, 22:31

Re: Nasze rozgrywki w Thievery

Post autor: grim_reaper »

Aaaaa !! :!: Ta zniewaga krwi wymaga!! :twisted: Niby jak miałam się napić winka będąc szczurem - wcisnąć sie do butelki?!?! :-) :-) :-)
To Intrak!! Mówię Wam!! :lol:

Nooo w UT to trochę Was rozniosłam cooo? :-) hyhy mimo tych boskich lagów :rad12:

Tak Team Speak rzeczywiście wprowadza wyjątkowy klimat - do końca życia nie zapomnę tych kwików i porykiwań na TH-Breakout - takiego ambientu chyba w żadnej grze nie ma :D :D
"And then there's THIS asshole..."
Zobacz, w co jeszcze gram:
•••Mój profil na Steamie!•••
Awatar użytkownika
grim_reaper
Egzekutor
Posty: 1871
Rejestracja: 08 marca 2005, 22:31

Re: Nasze rozgrywki w Thievery

Post autor: grim_reaper »

Macie stronkę tytułową do komiksu :lol: :lol:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
"And then there's THIS asshole..."
Zobacz, w co jeszcze gram:
•••Mój profil na Steamie!•••
Intrak
Paser
Posty: 227
Rejestracja: 10 maja 2005, 16:28

Re: Nasze rozgrywki w Thievery

Post autor: Intrak »

TO JESTEM JA A NIE GRIM :evil: :evil: :evil: :evil:
No a tak w ogule to fajne screeny i stronka tytulowa tez :ok
Własnie co do tematu wczoraj było extra w TUT :D ale niewiem czemu były lagii na UT :x :!: :?: :!:
Ale powiem wam wszystkim TUTKOWICZOM ze na serio Team Speak to jest dobra rzecz :!: :!: Wiec jak chcecei grac to kazdy obowiazkowa powinnien go miec ... :!: :!: :!:
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: Nasze rozgrywki w Thievery

Post autor: Bandit »

Nie no TS rządzi tym bardziej, jeśli podzielimy kanał na subkanały wtedy gadamy tylko do ludzi w drużynie a to bardzo pomaga podczas gry. No i dziś grało się cool zajebiście, ale mam jedną smutną wiadomość. :none Otóż Grim uzależniła się od cracka :rolleye i w takim stanie chyba nie pociągnie zbyt długo. Zresztą posłuchajcie sami jak zmienił się jej głos. :zmiesz3:
Pozdro, Grim hehehe xD
:chase: :shoot: :guard:
Awatar użytkownika
grim_reaper
Egzekutor
Posty: 1871
Rejestracja: 08 marca 2005, 22:31

Re: Nasze rozgrywki w Thievery

Post autor: grim_reaper »

Bandit, z psychologicznego punktu widzenia ktoś kto oskarża o coś drugą osobę sam robi to o co oskarża :twisted: a stąd niedaleko już do wniosku, że Bandyś ma do czynienia z pewnymi preparatami - co zresztą niekorzystnie wpływa na jego aparycję ( wystarczy spojrzeć na awatarka hyhy )

A oto i preparaty których sprzedaż rośnie zastraszająco ( Bandit opanuj się!! To jest złe :-) )

Obrazek

Jesteśmy z Tobą, Bandyś <głaszcze> hyhy xDxD
"And then there's THIS asshole..."
Zobacz, w co jeszcze gram:
•••Mój profil na Steamie!•••
Awatar użytkownika
Azaqi
Skryba
Posty: 278
Rejestracja: 21 marca 2005, 00:05
Lokalizacja: mam to ukraść ?

Re: Nasze rozgrywki w Thievery

Post autor: Azaqi »

hehehe :-) :-) :-) moze właśnie z tych ziółek powstają cracki zmieniajace głos Grim
:diab4: :rad12: :wink:
Obrazek
Awatar użytkownika
grim_reaper
Egzekutor
Posty: 1871
Rejestracja: 08 marca 2005, 22:31

Re: Nasze rozgrywki w Thievery

Post autor: grim_reaper »

I ty Brutusie przeciwko mnie :?: :bj: Z czego się śmiejecie? Sami z siebie się śmiejecie!! :roll:
"And then there's THIS asshole..."
Zobacz, w co jeszcze gram:
•••Mój profil na Steamie!•••
Awatar użytkownika
Azaqi
Skryba
Posty: 278
Rejestracja: 21 marca 2005, 00:05
Lokalizacja: mam to ukraść ?

Re: Nasze rozgrywki w Thievery

Post autor: Azaqi »

LoL spokojnie, bez nerwów taki zwyczaj facetów, że ciągle z kogoś lub czegoś sobie żartują, potraktuj to z przymrużeniem oka :wink: (od zawsze chłopcy dokuczali dziewczynkom :-) powinnaś być przyzwyczajona już z podstawówki :wink: )
Obrazek
Awatar użytkownika
willy_poodle
Kurszok
Posty: 530
Rejestracja: 08 marca 2005, 19:51
Lokalizacja: Łódź

Re: Nasze rozgrywki w Thievery

Post autor: willy_poodle »

Wraz z wejściem w użycie Team Speak'a i osobnych subkanałów powstalo pytanie:
Czy zdechlak może podpowiadać żywemu ze swojej drużyny i mówić mu co widzi?
Naturalnie mam na myśli obserwacje z pozycji swojego, bo oczywiście podglądanie innych i mówienie swojemu nie wchodzi w grę.
Awatar użytkownika
grim_reaper
Egzekutor
Posty: 1871
Rejestracja: 08 marca 2005, 22:31

Re: Nasze rozgrywki w Thievery

Post autor: grim_reaper »

Chodzi o taką sytuację - ja jestem dead a ktoś gra a ja patrzę z jego oczu , albo zza pleców co sie wokół niego dzieje, np. czy ktoś nie biegnie albo coś (taka dodatkowa para oczu) - już teraz widzę , że to absurd nie uznać tego za podpowiadanie, ale czy można tak robić :-D ??
"And then there's THIS asshole..."
Zobacz, w co jeszcze gram:
•••Mój profil na Steamie!•••
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: Nasze rozgrywki w Thievery

Post autor: Bandit »

Poczytaj sobie zasady. :wink: Nie ma takiej możliwości tzn. możliwości jest :roll: ale nie powinno się tego robić... Tak jak powiedziała Grim każdy ma własne poczucie odpowiedzialności. Tak samo ten, któremu ktoś podpowiada nie powinien zgadzać się na podpowiedzi :!:
:chase: :shoot: :guard:
ODPOWIEDZ