Nasze rozgrywki w Thievery

Zatrzymaj się tutaj, jeśli w Sieci lubisz przemieniać się w Mistrza Złodziejskiego Fachu lub Strażnika Miejskich Kosztowności, a zatem jesteś zainteresowany rozgrywką wieloosobową, powiązaną na różne sposoby z Thiefem.

Moderatorzy: Bruce, Bandit

Awatar użytkownika
Agnar
Szaman
Posty: 1003
Rejestracja: 02 maja 2005, 14:05
Lokalizacja: Piła

Re: Nasze rozgrywki w Thievery

Post autor: Agnar »

Ja mam pomysl... najlepiej zeby ten kto zginie wychodzil z gry... no trudno taki jest ten mod... oczywiscie bedzie sie ta osoba nudzic... i nie zobaczy fajnych akcji... no ale trudno... na ET nie ma tekiego problemu bo jest speclock.... i jest tez mozliwosc ze mozesz patrzec z oczu kumpla... watpie zeby cos takiego bylo w TUT...

P.S. Willow... ja juz o tym wspominalem na TS'ie :P
Brudna robota, ale czysty zysk!
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: Nasze rozgrywki w Thievery

Post autor: Bandit »

:szok9: No nie przesadzaj... :roll: chociaż poprawiłoby to pingi :-) Według mnie musimy sobie po prostu ufać a jeśli ktoś zacznie odstawać od normy, którą chyba każdy potrafi wyczuć to wtedy nikt nie może go kryć i od razu mówić otwarcie co jest "grane". Taka podpowiadająca osoba będzie miała przesrane. :twisted: No a następstwem tego może być... będziemy głosować w ankiecie o ban na TS’ie. :twisted:
:chase: :shoot: :guard:
Intrak
Paser
Posty: 227
Rejestracja: 10 maja 2005, 16:28

Re: Nasze rozgrywki w Thievery

Post autor: Intrak »

Co do SERVERA .. postaram sie stawiac do 14 Lipca niezamierzam nigdzie wyjezdzac wiec Bandit nierob popier.... Tematow w stylu DUPA ! DUPA ! DUPA ! ...
No sorry ale jak mi nawet nikt smsa niepusci to Kurwa skad mam wiedziec czy stawic czy nie a najlepiej to powiedzcie zebym stawil na stale czyli 24h na dobe .... :pff6: :pff6:

Agnar pisze:a mam pomysl... najlepiej zeby ten kto zginie wychodzil z gry... no trudno taki jest ten mod... oczywiscie bedzie sie ta osoba nudzic... i nie zobaczy fajnych akcji... no ale trudno... na ET nie ma tekiego problemu bo jest speclock.... i jest tez mozliwosc ze mozesz patrzec z oczu kumpla... watpie zeby cos takiego bylo w TUT...
A ja mam pomysl nie dawaj AZ TAKICH glupich pomyslow my tu mamy zamiar grac zespolowo a ty mi wybiegasz zeby wychodzic z gry no lol ... :pff2:
Sorry jesli Cie obrazilem Tomek ale serio to jest bez sensu ... <a po drugie teraz mam zdeka zly chumor wiec ... jak przeczytalem twoj post to sie wkur....>
Awatar użytkownika
Agnar
Szaman
Posty: 1003
Rejestracja: 02 maja 2005, 14:05
Lokalizacja: Piła

Re: Nasze rozgrywki w Thievery

Post autor: Agnar »

Intrak a ty co.... masz zamiar siedziec na TS'ie i podpowiadac gdzie i kto stoi ?? :| wtedy to juz bedzie kompletny bezsens.... a co jakby bylo na odwrot.... jestes guard i masz minute do konca... inni powiedza gdzie sie ukryles i zajebia.... przyjemnie to tak bedzie ?! no wlasnie.... ja nie wiem... kazdy niech robi co chce.... wychodzi na to ze ten pomysl z TS'em byl jednak kiepski... poniewaz ta gra nie jest przystosowana do informowania sie z pozagry.... nie mam pojecia jak to bedzie wygladac z zagranicznymi.... jezeli bedziecie podpowiadac naszym... no to juz nie bedzie fairplay... a tutaj przeciez chodzi o dobra zabawe nie ?? :|
Brudna robota, ale czysty zysk!
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: Nasze rozgrywki w Thievery

Post autor: Bandit »

Intrak, ale mi nie chodziło o Twój serwer tylko tak ogólnie. Nawet dzisiaj admin Crackaz'a walnął taki tekst: "To jeszcze ktoś w to gra?" oczywiście tak dla żaru, ale...
Poza tym Twój serwer ma udźwig do 6 graczy a ja mam większe ambicje. :wink:
TS jest dobry, ale nie dla mnie, bo muszę zaopatrzyć się w słuchawki. Na ściszonych głośnikach gram jak upośledzony słuchowo. :?
P.S. Jest już ciemno w pokoju oczywiście zgaszone światło monitor też ledwo świeci, bo gram w Thievery a tu nagle coś pojawiło mi się przed oczami! WTF?! :eek Myślę sobie chyba jakaś mucha no to dmuchnąłem na nią a ona zaczęła się bujać :szok2: Byłem juz zmęczony po cało dniowej partyjce w Thievery. ::D Przyglądam się dokładniej no i :szok9: to pająk! Skubany spuścił się na pajęczynie mi przed oczy hahaha :-) Za zakłócanie przebiegu gry dostał z palca i wyleciał przez okno :twisted:
BTW ciekawe jakby zachowała się Grim. Ona podobno nie lubi pajączków. :-)
:chase: :shoot: :guard:
Awatar użytkownika
willy_poodle
Kurszok
Posty: 530
Rejestracja: 08 marca 2005, 19:51
Lokalizacja: Łódź

Re: Nasze rozgrywki w Thievery

Post autor: willy_poodle »

Bandit pisze: BTW ciekawe jakby zachowała się Grim. Ona podobno nie lubi pajączków. :-)
Jak to nie? Jak tylko znajdzie jakiegoś to łapie go za nóżkę i połyka:P
Szczególnie lubi takie włochate, bo fajnie smyrają w gardle. :lol:
Awatar użytkownika
Flack
Szaman
Posty: 1023
Rejestracja: 19 lutego 2003, 13:44
Lokalizacja: Zyc zostalo: 2

Re: Nasze rozgrywki w Thievery

Post autor: Flack »

Z tego co ostatnio widze, to Thievery trzyma sie dobrze. Server (jak jest) wieczorami jest prawie pelny ludzi i mozna sobie jako tako pograc. Szkoda tylko, ze jestem uzalezniony ostatnio od Guild Wars i przedkladam rozgrywke w ta gre od TUT. Po trzykroc bije sie w piers! Ale jak wyjdzie 1.5 i wszyscy beda wracac jak lawice szprotow w kierunku granicy miedzy cieplym a zimnym pradem morskim do gry w TUT, ja na pewno sie pojawie, a GW pojdzie w odsiadke na jakis czas.
Ale i tak najlepsza przyjemnosc mi sprawia pytanie sie Bandita w grze czy PeeL to nowa gildia. hyhy
There are people who reshape the world by force or argument,
but the cat just lies there, dozing; and the world quietly reshapes
itself to suit his comfort and convenience.
- Allen and Ivy Dodd
Intrak
Paser
Posty: 227
Rejestracja: 10 maja 2005, 16:28

Re: Nasze rozgrywki w Thievery

Post autor: Intrak »

No to niebedziemy sobie podpowiadac ale pomysl z wyjsciem z gry nadal uwazam za glupi ... moze tak za podpowiadanie bedzie kara i tyle kick albo ban na servie ot co.
Juz nie mam nic do powiedzenia.
Awatar użytkownika
grim_reaper
Egzekutor
Posty: 1871
Rejestracja: 08 marca 2005, 22:31

Re: Nasze rozgrywki w Thievery

Post autor: grim_reaper »

Lol ja Ci dam Will pajączki!! Pajączek to chyba 4U z telezakupów ("Nie martw się...!") ::D ::D ::D

Pajączek to jeszcze ujdzie, gorzej z wielkim komarem :oops: :P:

Bandit, czy to ten pajączek ? :-) http://www.thehiddenroom.org/b3ta/spider.gif
"And then there's THIS asshole..."
Zobacz, w co jeszcze gram:
•••Mój profil na Steamie!•••
Awatar użytkownika
willy_poodle
Kurszok
Posty: 530
Rejestracja: 08 marca 2005, 19:51
Lokalizacja: Łódź

Re: Nasze rozgrywki w Thievery

Post autor: willy_poodle »

grim_reaper pisze:Bandit, czy to ten pajączek ? :-) http://www.thehiddenroom.org/b3ta/spider.gif
O, chyba ktoś mu dwie nóżki wyrwał.
Intrak
Paser
Posty: 227
Rejestracja: 10 maja 2005, 16:28

Re: Nasze rozgrywki w Thievery

Post autor: Intrak »

Ciekawe kto :-) :-) :?: :?: Niebede wskazywal palcem <Ciii nikomu niemowcie to ta 2 posty wyzej ale Cichutko!! > :-) :-)


A tak pozatym wybieglismy poza temat zdeka :P
Awatar użytkownika
grim_reaper
Egzekutor
Posty: 1871
Rejestracja: 08 marca 2005, 22:31

Re: Nasze rozgrywki w Thievery

Post autor: grim_reaper »

Oto jakie ciekawostki można zobaczyć na German ThieveryUT server :-) :-) :-)
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
"And then there's THIS asshole..."
Zobacz, w co jeszcze gram:
•••Mój profil na Steamie!•••
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: Nasze rozgrywki w Thievery

Post autor: Bandit »

Holly shit! :eek To wygląda tak jakby był włączony pewien mutator. :pff6: Takich 'bugów' na tym serwerze jest dużo więcej np. niewidzialni guardzi albo guardzi chodzący na głowie do góry nogami... :roll:
:chase: :shoot: :guard:
Awatar użytkownika
grim_reaper
Egzekutor
Posty: 1871
Rejestracja: 08 marca 2005, 22:31

Re: Nasze rozgrywki w Thievery

Post autor: grim_reaper »

No znikający guardzi to już nie są tacy zabawni w trakcie gry :? , miałam tak raz na Geromie, wpadłam do biblioteki, bo nikogo nie było (a raczej tak się wydawało) a tam jak na mnie nie wylecą... :-) Mutator?? Hmmm..
"And then there's THIS asshole..."
Zobacz, w co jeszcze gram:
•••Mój profil na Steamie!•••
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: Nasze rozgrywki w Thievery

Post autor: Bandit »

No jest w UT taki mutator, że jak zdobywa się fargi (nie pamiętam już dokładnie) to nasza postać robi się grubsza albo chudsza tak jak na Twoim screenie. Ten murator raczej nie jest włączony na tym serwerze, bo wyglądaliby tak wszyscy i każdy by to widział a ja np. jeszcze tego nie widziałem na tym serwerze. :wink:
:chase: :shoot: :guard:
Awatar użytkownika
Azaqi
Skryba
Posty: 278
Rejestracja: 21 marca 2005, 00:05
Lokalizacja: mam to ukraść ?

Re: Nasze rozgrywki w Thievery

Post autor: Azaqi »

A może ten serwer jest po prostu nawiedzony W końcu pojawił się tak z nikąd niespodziewanie i nadal pojawia się i znika :diab9: :-)
Obrazek
Awatar użytkownika
marek
Garrett
Posty: 4775
Rejestracja: 09 grudnia 2003, 08:52
Lokalizacja: Poznań
Płeć:
Kontakt:

Re: Nasze rozgrywki w Thievery

Post autor: marek »

Bandit pisze:No jest w UT taki mutator, że jak zdobywa się fargi (nie pamiętam już dokładnie) to nasza postać robi się grubsza albo chudsza tak jak na Twoim screenie
to tzw. "fatboy", ale czasami jak jest wyłączony to też się tak robi, ale musi być inny mutator, np. "corpsemode" (który jest nawiasem mówiąc świetny)
ObrazekObrazek
"No one reads books these days"
Intrak
Paser
Posty: 227
Rejestracja: 10 maja 2005, 16:28

Re: Nasze rozgrywki w Thievery

Post autor: Intrak »

Co to w ogóle miało być dzisiaj na tym servie moim jakas kolesiana zagraniczna sie wpieprzyla no i w ciagu jednej sekundy szly 4 uderzenia jak mi niewierzycie zapytajcie sie Willowa co to w ogóle miało przedstawiac a pozniej sie all dziwia ze sie denerwuje bo ja nawet niewiem do czego to zaliczyc .. bo to ylo az dolujace MAX 2 razy ja udezyles i po sprawie lezales na zemi i gryzles trawke :?
To bylo po prostu chore dla mnie Ciekawe co na ten temat powie Bandit ... :pff2:
Czy wedlug neigo poporstu koles/iana byl/a dobry/a. Napisz Bandit pozneij razem z Willim co o tym sadzicie ... :cry:
Awatar użytkownika
grim_reaper
Egzekutor
Posty: 1871
Rejestracja: 08 marca 2005, 22:31

Re: Nasze rozgrywki w Thievery

Post autor: grim_reaper »

Intrak pisze:jakas kolesiana zagraniczna sie wpieprzyla
jak się stawia publica to jak ktoś może się wpieprzyć :roll: :?: po prostu sobie wchodzi... :lol:

Intrak pisze:w ciagu jednej sekundy szly 4 uderzenia


:szok2: :eek - że jak? Cziter maybe 8-) :wink:
"And then there's THIS asshole..."
Zobacz, w co jeszcze gram:
•••Mój profil na Steamie!•••
Awatar użytkownika
marek
Garrett
Posty: 4775
Rejestracja: 09 grudnia 2003, 08:52
Lokalizacja: Poznań
Płeć:
Kontakt:

Re: Nasze rozgrywki w Thievery

Post autor: marek »

mi się zdaje, ze byli nieźli - a czasem po prostu strżnicy pomagali, bo nie ma to jak sie tłuc na miecze w obecności strażnika :roll:
ObrazekObrazek
"No one reads books these days"
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: Nasze rozgrywki w Thievery

Post autor: Bandit »

Intrak pisze:w ciagu jednej sekundy szly 4 uderzenia
Można jaśniej? Jaką bronią? :zmiesz3:

No widzisz Intrak i tu objawia się taka prawda, że nie korzystasz z tego. Bo gdybyś tego używał to wiedziałbyś, że ten gościu gra dziennie najwięcej ze wszystkich graczy. Nieraz nawet siedzi sam na serwerach jak nikogo nie ma. Więc taka osoba na pewno musi coś umieć a Ty najwidoczniej jesteś jeszcze niedoinformowany skoro normalna gra wydaje Ci się oszustwem.
Tak przy okazji chcę poinformować wszystkich o tym, że każdy nasz serwer w trybie innym niż "Thieves vs Guards" będzie serwerem publicznym a to oznacza, że nie będzie na hasło i każdy będzie mógł dołączyć się go gry. Postanowiłem tak, dlatego że na pozostałych trybach serwerów najczęściej nie ma w ogóle i nie bądźmy samolubni skoro mamy możliwość postawienia serwera to niech inni też się dołączą, co dodatkowo urozmaici rozgrywkę. Jeśli chodzi, o bany, kicki itp. to proszę żeby nikt tego nie robił. Źle się stało, że każdy zna hasło na admina, gdy gramy na serwerze publicznym. Czasami komuś mogą puścić nerwy a wtedy może być nieciekawie.
:chase: :shoot: :guard:
Awatar użytkownika
grim_reaper
Egzekutor
Posty: 1871
Rejestracja: 08 marca 2005, 22:31

Re: Nasze rozgrywki w Thievery

Post autor: grim_reaper »

Bandit pisze:Źle się stało, że każdy zna hasło na admina, gdy gramy na serwerze publicznym
Każdy?? Kto to jest każdy? To jakieś zła propaganda :roll: Kto oprócz 3 osób - z których każda :wink: o tym wie - zna jeszcze hasło? Hmmm..Hasło zawsze można zmienić...
"And then there's THIS asshole..."
Zobacz, w co jeszcze gram:
•••Mój profil na Steamie!•••
Awatar użytkownika
Agnar
Szaman
Posty: 1003
Rejestracja: 02 maja 2005, 14:05
Lokalizacja: Piła

Re: Nasze rozgrywki w Thievery

Post autor: Agnar »

Ja znam haslo na admina... ale jak nie trzeba to nie uzywam bo po co ? :| pozatym nie znam wszystkich komend wiec sie nie ma co martwic z mojej strony... admina uzywam tylko w tedy kiedy wszyscy to robia... tak zwany przezemnie... BURDEL xD
Brudna robota, ale czysty zysk!
Awatar użytkownika
Azaqi
Skryba
Posty: 278
Rejestracja: 21 marca 2005, 00:05
Lokalizacja: mam to ukraść ?

Re: Nasze rozgrywki w Thievery

Post autor: Azaqi »

Intrak pisze:na tym servie moim jakas kolesiana zagraniczna sie wpieprzyla no i w ciagu jednej sekundy szly 4 uderzenia
Taka jest prawda, że ćwiczenie mistrza czyni (spójrzcie choćby na cyrkowców). Z tego co pisze Bandit wynika, że gość naprawdę dużo ćwiczy i nie dziwie się, że jest tak dobry. Swego czasu jak grywałem w UT po sieci pojawiały się czasem takie perełki że wszyscy rezygnowali z gry z nimi - tacy byli dobrzy. W pamięć mi zapadł szczególnie jeden koleś co rzezał snajperką i jego średnia częstotliwość zabijania to 1 frag na sekundę. Bardzo szybko opustoszał serwer - niewielu mogło wytrzymać takie tempo :-). Po za tym każdy ma czasem dobry dzień do gry, więc co wtedy jak taki rzeźnik ma dobry dzień :szok9: :eek :shock:
Bandit pisze:Tak przy okazji chcę poinformować wszystkich o tym, że każdy nasz serwer w trybie innym niż "Thieves vs Guards" będzie serwerem publicznym a to oznacza, że nie będzie na hasło i każdy będzie mógł dołączyć się go gry.
Nie przepadam za TM ( z braku EQ :?), ale pomysł uważam za świetny :ok
Obrazek
Awatar użytkownika
grim_reaper
Egzekutor
Posty: 1871
Rejestracja: 08 marca 2005, 22:31

Re: Nasze rozgrywki w Thievery

Post autor: grim_reaper »

Lol, odkąd zaczęła sie gra "bardziej na luzie", to jakoś więcej śmiechu jest. Na przykład dziś taka sytuacja: gramy ja, Azi, FRH, i Uomo Ombra, i chyba bigfoot :wink: , rzecz dzieje się na Korman, zostałam tylko ja z guardów i stwierdziłam, że schowam się :-) :-) przed złodziejami !! niezła beka :P: więc poleciałam do domku z kluczykiem, rozstawiłam caltropy naszykowalam fire bolta i czekam, ale niestety mnie znaleźli :-) chociaz jeden z nich wpadł w niespodziankę, to mnie ogłuszyli ( niezła gra zespołowa :ok ), za drugim razem "schowałam się" ::D za kominem rectory - bardzo "dobra" kryjówka :lol: :lol: :pff6: akurat który mnie zagadał i nagle słyszę że ktos po drabinie drałuje, no to przerwałam pisanie ale było too late :P:. Ogólnie były niezłe jaja na przykład na Flats - opisze Wam Azi

:-D

EDIT

Hehe, no i zapomniałam dodać, że Bandyś znowu nas molestował pałką, nasz niewyżytek :P: :lol: kupimy mu kukłę guarda żeby mógł się grzecznie z nim pobawić , hehehe :wink:
Ostatnio zmieniony 06 lipca 2005, 15:23 przez grim_reaper, łącznie zmieniany 1 raz.
"And then there's THIS asshole..."
Zobacz, w co jeszcze gram:
•••Mój profil na Steamie!•••
ODPOWIEDZ