Nasze rozgrywki w Thievery

Zatrzymaj się tutaj, jeśli w Sieci lubisz przemieniać się w Mistrza Złodziejskiego Fachu lub Strażnika Miejskich Kosztowności, a zatem jesteś zainteresowany rozgrywką wieloosobową, powiązaną na różne sposoby z Thiefem.

Moderatorzy: Bruce, Bandit

Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: Nasze rozgrywki w Thievery

Post autor: Bandit »

Akurat tym razem tylko w przejściu ustawiłem dwie skrzynki to jest dozwolone. Ja jestem po stronie Aziego. Właśnie po to ustawił skrzynki żebyś nie okradła nas tak prosto. :wink: Według mnie tak ustawione skrzynki to jeszcze nie jest stacking, bo one leżą obok a nie na przedmiocie. Jeśli dobrze podejdziesz to samym otworzeniem sejfu można załatwić te skrzynki...
:chase: :shoot: :guard:
Awatar użytkownika
grim_reaper
Egzekutor
Posty: 1871
Rejestracja: 08 marca 2005, 22:31

Re: Nasze rozgrywki w Thievery

Post autor: grim_reaper »

Dzień dobrywieczór.

Mówię, że te w przejściu to pikuś, ale reszta to nie bardzo leżała obok moim skromnym zdaniem... mogłam być chamska i walnąć linówkę nad drzwiami żeby mieć spokój... ehh..whatever, szkoda że invisibla nie miałam, może byście mnie wreszcie docenili :|
"And then there's THIS asshole..."
Zobacz, w co jeszcze gram:
•••Mój profil na Steamie!•••
Awatar użytkownika
marek
Garrett
Posty: 4775
Rejestracja: 09 grudnia 2003, 08:52
Lokalizacja: Poznań
Płeć:
Kontakt:

Re: Nasze rozgrywki w Thievery

Post autor: marek »

oni po prostu nie mają wyczucia gry fer :lol: ich zdaniem stanie pare kroków od respawna to nie jest oszustwo na asylum - szczególnie, że jak zapalą światło to NIE DA się wyjść stamtąd niezauważonym....... nie mówię, że bandyta tak robi, ale uznaje to za normalne
ObrazekObrazek
"No one reads books these days"
Awatar użytkownika
Agnar
Szaman
Posty: 1003
Rejestracja: 02 maja 2005, 14:05
Lokalizacja: Piła

Re: Nasze rozgrywki w Thievery

Post autor: Agnar »

chcecie znac moje zdanie ? poprostu ta mapa jest zle zrobiona... dorobili za duzo skrzynek i zrobili drewno nad drzwiami ;)
Brudna robota, ale czysty zysk!
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: Nasze rozgrywki w Thievery

Post autor: Bandit »

Wysłany: 22-11-2005, 15:43
  • Strażnicy nie mogą tam zgasić ani zapalić światła. Standardowo jest zapalone. Czy przypadkiem złodziej nie jest niewidoczny w cieniu? Bo jeśli tak jest to tylko kwestia wybrania odpowiedniego momentu i drogi. Oczywiście bez pośpiechu... Skill się kłania Mareczku. :wink: Miałem na myśli mapkę Asylum a w poście wyżej Agnar pisze o mapie Bourgeois.
ED!T:

Proponuję zagrać partyjkę Thievery w ten piątek - ja stawiam. ;) Czy są jakieś chętne osoby? :luk
:chase: :shoot: :guard:
Awatar użytkownika
grim_reaper
Egzekutor
Posty: 1871
Rejestracja: 08 marca 2005, 22:31

Re: Nasze rozgrywki w Thievery

Post autor: grim_reaper »

Bandit pisze:ED!T:

Proponuję zagrać partyjkę Thievery w ten piątek - ja stawiam. Czy są jakieś chętne osoby?
Bandyś jakbym nie spojrzała na datę posta to bym nie wiedziała, że coś napisaleś :kwd

Ja jak zwykle nic nie obiecuję, choć chętnie bym się chwilkę rozerwała w przerwie od nauki, po prostu jak zobaczę, że masz opis z IP to się dołącze :)
"And then there's THIS asshole..."
Zobacz, w co jeszcze gram:
•••Mój profil na Steamie!•••
Awatar użytkownika
Agnar
Szaman
Posty: 1003
Rejestracja: 02 maja 2005, 14:05
Lokalizacja: Piła

Re: Nasze rozgrywki w Thievery

Post autor: Agnar »

Ja osobiscie nie gram juz od dluzszego czasu w TUT nudzi mnie ta gra powoli... ale moze... z czasem sie znowu przekonam... pozatym czasu nie mam... wiec... do zobaczenia kiedys tam ;) bede zagladac na forum co jakis czas...
Brudna robota, ale czysty zysk!
Awatar użytkownika
Flack
Szaman
Posty: 1023
Rejestracja: 19 lutego 2003, 13:44
Lokalizacja: Zyc zostalo: 2

Re: Nasze rozgrywki w Thievery

Post autor: Flack »

TUT umarlo! Czekamy na NB! (no chyba, ze grim mnie kiedys do gry wyciagnie -=wstawic usmieszek z brwiami=-)
There are people who reshape the world by force or argument,
but the cat just lies there, dozing; and the world quietly reshapes
itself to suit his comfort and convenience.
- Allen and Ivy Dodd
Awatar użytkownika
grim_reaper
Egzekutor
Posty: 1871
Rejestracja: 08 marca 2005, 22:31

Re: Nasze rozgrywki w Thievery

Post autor: grim_reaper »

Flack pisze:TUT umarlo! Czekamy na NB! (no chyba, ze grim mnie kiedys do gry wyciagnie -=wstawic usmieszek z brwiami=-)
Czasami jest ożywieńcem :) Ja już się nawyciągałam ludzi do gry, na początku jeszcze się rwali, później coraz mniej, a teraz to tylko o kant d... to potłuc :x

No, ja na razie nie gram, bo mam sesję, może po niej trochę "polamię" po serwerach :P:

A NB jestem bardzo ciekawa - jak wyjdzie, to nam na pewno dział trochę ożyje, ale tematów na BCG o tym nie czytam... Oby tylko nie wyszło wraz z Dark Modem, bo będzie bajzel :luk
"And then there's THIS asshole..."
Zobacz, w co jeszcze gram:
•••Mój profil na Steamie!•••
Awatar użytkownika
grim_reaper
Egzekutor
Posty: 1871
Rejestracja: 08 marca 2005, 22:31

Re: Nasze rozgrywki w Thievery

Post autor: grim_reaper »

Oto co zarejestrował nasz anonimowy paparazzi wczoraj na Brodys Revenge :twisted: :

Załącznik 1: Za tę skrzynkę guard oddał by królestwo i invisible potiona :))

Załącznik 2: Nawet Bandit musi czasem przyznać, że nie jest słusznego wzrostu
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
"And then there's THIS asshole..."
Zobacz, w co jeszcze gram:
•••Mój profil na Steamie!•••
Awatar użytkownika
Agnar
Szaman
Posty: 1003
Rejestracja: 02 maja 2005, 14:05
Lokalizacja: Piła

Re: Nasze rozgrywki w Thievery

Post autor: Agnar »

Hehe ;) to bylo dobre grim :-) kolejny post ktory obsmarowuje bandita :P :kij
Brudna robota, ale czysty zysk!
Awatar użytkownika
grim_reaper
Egzekutor
Posty: 1871
Rejestracja: 08 marca 2005, 22:31

Re: Nasze rozgrywki w Thievery

Post autor: grim_reaper »

Agnar pisze:kolejny post ktory obsmarowuje bandita
Bez przesady :? , nie o to mi chodziło, tylko o to, że warto czasem zajrzeć na serwery, jak ludzie grają, bo bywa zabawnie :!:
"And then there's THIS asshole..."
Zobacz, w co jeszcze gram:
•••Mój profil na Steamie!•••
Awatar użytkownika
Agnar
Szaman
Posty: 1003
Rejestracja: 02 maja 2005, 14:05
Lokalizacja: Piła

Re: Nasze rozgrywki w Thievery

Post autor: Agnar »

Spokojnie ;) przeciez wszyscy kochamy bandisia :szo :kij :hyh :tar
Brudna robota, ale czysty zysk!
Awatar użytkownika
Agnar
Szaman
Posty: 1003
Rejestracja: 02 maja 2005, 14:05
Lokalizacja: Piła

Re: Nasze rozgrywki w Thievery

Post autor: Agnar »

Dzieki za gre Bandit i Kradzieju :P jednak... DM ma swoje wady... a Ghosting ma swoje zalety :-D Wiecie co mi sie podoba w ghostingu ? adrenalinka jak guard macha mace i cie nie trafia w cieniu ktore jest bardzo male :P i wogle... sa niektore akcje zabawne xD
Brudna robota, ale czysty zysk!
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: Nasze rozgrywki w Thievery

Post autor: Bandit »

Proponuję zorganizować dziś spotkanie na naszym serwerze, który tym razem ja postawię chyba, że ktoś inny chciałby to zrobić w takim razie zapraszam na gg po wskazówki. Najlepiej będzie, jeśli każdy określi, o której godzinie najbardziej pasowałoby mu grać. Wtedy będziemy w stanie określić przybliżoną godzinę spotkania. Serwer mogę postawić w każdej chwili, więc nawet, jeśli pojawi się jedna osoba to będziemy mogli zacząć od zaraz.
Każdy, kto ma mikrofon powinien zaopatrzyć się w program teamspeak2, jeśli ktoś nie wie skąd go pobrać i/lub jak skonfigurować jest proszony o kontakt ze mną na gg.
:chase: :shoot: :guard:
Awatar użytkownika
grim_reaper
Egzekutor
Posty: 1871
Rejestracja: 08 marca 2005, 22:31

Re: Nasze rozgrywki w Thievery

Post autor: grim_reaper »

Bandit pisze:Proponuję zorganizować dziś spotkanie na naszym serwerze, który tym razem ja postawię chyba, że ktoś inny chciałby to zrobić w takim razie zapraszam na gg po wskazówki. Najlepiej będzie, jeśli każdy określi, o której godzinie najbardziej pasowałoby mu grać. Wtedy będziemy w stanie określić przybliżoną godzinę spotkania. Serwer mogę postawić w każdej chwili, więc nawet, jeśli pojawi się jedna osoba to będziemy mogli zacząć od zaraz.
Każdy, kto ma mikrofon powinien zaopatrzyć się w program teamspeak2, jeśli ktoś nie wie skąd go pobrać i/lub jak skonfigurować jest proszony o kontakt ze mną na gg.
Ja może będę ok 21, ale nie obiecuję, TS mi działa, ostatnio był testowany :hyh ;) Daj sobie IP w opis to będzie klarownie :kwd
"And then there's THIS asshole..."
Zobacz, w co jeszcze gram:
•••Mój profil na Steamie!•••
Awatar użytkownika
Flack
Szaman
Posty: 1023
Rejestracja: 19 lutego 2003, 13:44
Lokalizacja: Zyc zostalo: 2

Re: Nasze rozgrywki w Thievery

Post autor: Flack »

Ja tez bede, moge byc od 18:30 ^^ TS toże.
There are people who reshape the world by force or argument,
but the cat just lies there, dozing; and the world quietly reshapes
itself to suit his comfort and convenience.
- Allen and Ivy Dodd
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: Nasze rozgrywki w Thievery

Post autor: Bandit »

No dobra to gramy na publicznym serwerze, bo za mało nas jest, ale tym razem z TeeSem na mach.homeip.net - trzeba się zarejestrować przez program. Oczywiście TS nie jest wymagany do gry, ale także jest oczywistym to, że wygodniej jest mówić niż pisać. ;)
:chase: :shoot: :guard:
Awatar użytkownika
grim_reaper
Egzekutor
Posty: 1871
Rejestracja: 08 marca 2005, 22:31

Re: Nasze rozgrywki w Thievery

Post autor: grim_reaper »

Aaaa wczoraj z tym TSem to było spore nieporozumienie. Mam na myśli wejście Agnarka - Aggy bez obrazy, ale straszne "bydło" zrobiłeś i póżniej to już nie było słychać nic oprócz Ciebie...ludzie TS służy do komunikacji podczas gry, a jak tu grać, kiedy kogoś słychać lepiej niż wybuch miny albo strzał z fire bolta :evil: ?

A wcześniej też nie było rewelki, bo bylo echo - Bandit to Ty chyba nie miałeś słuchawek? Każdy powinien mieć słuchawki, choćby od walkmana czy co tam, żeby nie robić takiego pogłosu, bo jesli słyszę siebie wyraźniej niż coś mówię, to chyba nie jest najlepiej. Dlatego wczorajszą gre uważam za zmarnowany czas, nie dość, że ostatnio lamię jak nigdy, to na dodatek nie miałam okazji się polepszyć ze względu na panujace warunki. :(

I need some F**ing backup :(! Anyone?
"And then there's THIS asshole..."
Zobacz, w co jeszcze gram:
•••Mój profil na Steamie!•••
Awatar użytkownika
Flack
Szaman
Posty: 1023
Rejestracja: 19 lutego 2003, 13:44
Lokalizacja: Zyc zostalo: 2

Re: Nasze rozgrywki w Thievery

Post autor: Flack »

Zgadzam sie z Dżi. Robienie echa jest niedopuszczalne, na dodatek wszyscy krzyczeli zamiast normalnie mufić. TS powinien sluzyc do komunikacji a nie do małpich figli :P.
Zupelnie nie slyszalem co sie dzieje w grze, a dzwiek to jeden z wazniejszych bodzcow w Thievery.
There are people who reshape the world by force or argument,
but the cat just lies there, dozing; and the world quietly reshapes
itself to suit his comfort and convenience.
- Allen and Ivy Dodd
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: Nasze rozgrywki w Thievery

Post autor: Bandit »

Jeśli są jakieś problemy to trzeba o nich rozmawiać, bo osoba, która wywołuje zakłócenia lub jej nie słychać może być tego nieświadoma. Jeśli chodzi o mnie to od paru dni gram na słuchawkach z mikrofonem i mikrofon mam na wysokości podbródka ażeby nie było słychać mojego oddechu ani "plucia". Według mnie echo pojawiło się dopiero po tym jak wszedł Agnar, ponieważ to on grał na głośnikach, ale wina może leżeć taż o mojej stronie, ponieważ mogłem mieć ustawiony zbyt głośno mikrofon i dlatego tylko mnie było słychać przez jego głośniki. W związku z zaistniałą sytuacją powinniśmy wprowadzić w życie kilka zasad, o których napiszę w odpowiednim temacie w dziale naszej grupy.
:chase: :shoot: :guard:
Awatar użytkownika
Agnar
Szaman
Posty: 1003
Rejestracja: 02 maja 2005, 14:05
Lokalizacja: Piła

Re: Nasze rozgrywki w Thievery

Post autor: Agnar »

Wybaczcie jak sprowadzilem zamieszanie... ale to nie bylo swiadomie :( mialem wszystkie ustawienia jak bandit nakazal w dziale... i bylo mnie slychac duzo glosniej niz reszte druzyny... niektorych slyszalem glosniej a innych ciszej...

moim zdaniem powinnismy ktoregos dnia wejsc na TS'a i synchronizowac dzwieki gry i nasze glody do podobnego poziomu zeby nie bylo zamieszania...

I przepraszam za glosniki... ale moje sluchawki maja szwank... bo slychac tylko na jedno ucho... i nic przez to nie namierze... ale moze zastosuje sluchawki od discmana...

Jeszcze raz sorki... zwlaszcza grim... bo slyszalem jak wczoraj bylas wkurwiona na mnie :cry:
Brudna robota, ale czysty zysk!
Awatar użytkownika
grim_reaper
Egzekutor
Posty: 1871
Rejestracja: 08 marca 2005, 22:31

Re: Nasze rozgrywki w Thievery

Post autor: grim_reaper »

Agnar pisze:bo slyszalem jak wczoraj bylas wkurwiona na mnie
A myślałam, że nic nie słychać :P: :-)

No, hmm, trochę, ale mi szybko przechodzi :hyh

Prawdę mówiąc to pózniej niewiele słyszałam taki chaos był...
"And then there's THIS asshole..."
Zobacz, w co jeszcze gram:
•••Mój profil na Steamie!•••
Awatar użytkownika
3dfx
Skryba
Posty: 286
Rejestracja: 06 marca 2005, 21:31
Lokalizacja: Zielona Góra

Re: Nasze rozgrywki w Thievery

Post autor: 3dfx »

na jakiem serwerze gracie? i jak jest prywatny to poprosze haslo :)
ZDEPTAJMY BEZECNE!
Awatar użytkownika
grim_reaper
Egzekutor
Posty: 1871
Rejestracja: 08 marca 2005, 22:31

Re: Nasze rozgrywki w Thievery

Post autor: grim_reaper »

adrian3dfx pisze:na jakiem serwerze gracie? i jak jest prywatny to poprosze haslo
Tam gdzie zwykle najlepiej można poznać innych graczy, czyli na Brodysach ( Revenge lub Challenge ) , ewentualnie, ale rzadko ORJ, jakby co użyj wyszukiwarki serwerów w grze, gdyby któryś serwer był "padnięty" ;).
"And then there's THIS asshole..."
Zobacz, w co jeszcze gram:
•••Mój profil na Steamie!•••
ODPOWIEDZ