Mamy server TUT!

Zatrzymaj się tutaj, jeśli w Sieci lubisz przemieniać się w Mistrza Złodziejskiego Fachu lub Strażnika Miejskich Kosztowności, a zatem jesteś zainteresowany rozgrywką wieloosobową, powiązaną na różne sposoby z Thiefem.

Moderatorzy: Bruce, Bandit

Awatar użytkownika
Flack
Szaman
Posty: 1023
Rejestracja: 19 lutego 2003, 13:44
Lokalizacja: Zyc zostalo: 2

Mamy server TUT!

Post autor: Flack »

Ok zalatwilem nam server TUT, pingi powinnismy miec w granicach 100 na nim!
IP: 213.218.170.153:7777
haslo (nie zdradzajcie NIKOMU na zadnym serverze publicznym, nigdy. Jak chcecie grac z ludzmi poza polska to se grajcie na serverach publicznych, ten server jest tylko dla nas):
► Pokaż Spoiler
Jak bedziecie mieli jakies zastrzezenia, propozycje ustawien czy cos dajcie mi znac. Bandit mozesz to przykleic, zmienic temat, kolor i takie tam :D Milej zabawy!

Nazwa: U gerome za piecem.

A i jeszcze jedno: server bedzie 24h na dobe do 31 maja. Potem go juz nie bedzie.
There are people who reshape the world by force or argument,
but the cat just lies there, dozing; and the world quietly reshapes
itself to suit his comfort and convenience.
- Allen and Ivy Dodd
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: Mamy server TUT!

Post autor: Bandit »

hyhyhy małe zaskoczenie tym bardziej, że serwer jest germański :lol:
Ale teraz to będzie wypas. :ok To, co?! Gramy dzisiaj!? :twisted:

ED!T

No serwer jest wypas! Miałem ping około 70 i mapki ładowały się w mgnieniu oka. Może jak będziemy na nim często grać to po Maju też będzie szansa, że na nim zagramy. :ok :-D
Tylko ja straciłem posadę... :cry:

ED!T

Flaku specjalnie taki błąd w IP'ku zrobiłeś, że zamiast 3 na końcu było 2? :twisted:
:chase: :shoot: :guard:
Awatar użytkownika
Flack
Szaman
Posty: 1023
Rejestracja: 19 lutego 2003, 13:44
Lokalizacja: Zyc zostalo: 2

Re: Mamy server TUT!

Post autor: Flack »

Nawet nie wiedzialem ze popelnilem blad. Zrob tak zeby bylo dobrze =D
There are people who reshape the world by force or argument,
but the cat just lies there, dozing; and the world quietly reshapes
itself to suit his comfort and convenience.
- Allen and Ivy Dodd
Awatar użytkownika
Leming
Złodziej
Posty: 2565
Rejestracja: 17 stycznia 2005, 10:16
Lokalizacja: Statua postępu

Re: Mamy server TUT!

Post autor: Leming »

A ja sie przez 15 minut męczylem i nie wiedziałem czemu ten serwer nie działa.
Kupię Azjatkę - najlepiej Japonkę (może być używana)

Suma całkowitej ilości Informacji we Wszechświecie jest stała i jest równa 0 (zero)
Awatar użytkownika
Azaqi
Skryba
Posty: 278
Rejestracja: 21 marca 2005, 00:05
Lokalizacja: mam to ukraść ?

Re: Mamy server TUT!

Post autor: Azaqi »

Nowy serwer jest ok pingi spoko nie ma lagów :ok tylko jeszcze w kwestii ustawień apeluje żeby uwzględnić to co wspólnie ustaliliśmy 2 wątki niżej
Pozdrawiam
Obrazek
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: Mamy server TUT!

Post autor: Bandit »

Masz Azi rację, bo skoro tylko my mamy na nim grać to powinny też obowiązywać tam nasze zasady. 8-)

Weźcie się ludzie zacznijcie organizować się sami, bo serwer stoi już drugi dzień a praktycznie nikt jeszcze na nim nie grał! Ciekawe, co by było gdybym wyjechał sobie gdzieś do końca maja... :roll:
:chase: :shoot: :guard:
Awatar użytkownika
grim_reaper
Egzekutor
Posty: 1871
Rejestracja: 08 marca 2005, 22:31

Re: Mamy server TUT!

Post autor: grim_reaper »

No tak, Bandit, bez Ciebie nie dajemy rady, mówię Ci :!: Po prostu bezradni jesteśmy, jak te sierotki :-) :-)
To, że mamy serwer to nie znaczy, że nie trzeba już pisać kiedy gramy i takie tam, bo przecież nie będę wchodziła (inni pewnie też nie) co 5 minut żeby sprawdzić czy ktos właśnie nie gra przypadkiem, najlepiej jak ktoś gra w danym momencie, to niech zwyczajnie, tak jak przeważnie ustawia sobie opis "gram teraz" itp. , albo zmienia nick na forum :D :-) :D , a na większą grę nadal warto dawać wiadomość na forum Bandit - może się dołączy ktoś inny :wink:
"And then there's THIS asshole..."
Zobacz, w co jeszcze gram:
•••Mój profil na Steamie!•••
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: Mamy server TUT!

Post autor: Bandit »

grim_reaper pisze:To, że mamy serwer to nie znaczy, że nie trzeba już pisać kiedy gramy...
No, bo trzeba!
grim_reaper pisze:...bo przecież nie będę wchodziła (inni pewnie też nie) co 5 minut żeby sprawdzić czy ktoś właśnie nie gra przypadkiem...
No pewnie, że nie! I właśnie o to mi chodzi żeby określić konkretny czas, gdy mamy grać a jeśli chcesz sprawdzać czy ktoś jest na serwerze to użyj tego.
grim_reaper pisze:...tak jak przeważnie ustawia sobie opis "gram teraz" itp. , albo zmienia nick na forum, a na większą grę nadal warto dawać wiadomość na forum Bandit - może się dołączy ktoś inny
Marek wczoraj tak zrobił i nikt się nie dołączył...
:chase: :shoot: :guard:
Awatar użytkownika
grim_reaper
Egzekutor
Posty: 1871
Rejestracja: 08 marca 2005, 22:31

Re: Mamy server TUT!

Post autor: grim_reaper »

A skąd wiesz ile osób ma Marka na gg ?? Ja przyznam się szczerze, że wczoraj faktycznie nie mogłam ale to już vis maior ( czytaj: mój brat :( )...

Jeśli ktoś wszedł a nikogo nie ma to nie musi od razu uciekać, tylko może sobie alt+enter zminimalizowac okno i sprawdzać, jeśli nie chce mu się tylko czekać, tudzież grać samemu :) , co jakiś czas, a w międzyczasie robić co innego 8-)
"And then there's THIS asshole..."
Zobacz, w co jeszcze gram:
•••Mój profil na Steamie!•••
Awatar użytkownika
marek
Garrett
Posty: 4775
Rejestracja: 09 grudnia 2003, 08:52
Lokalizacja: Poznań
Płeć:
Kontakt:

Re: Mamy server TUT!

Post autor: marek »

No więc właśnie - wszedłem, zagrałem 2 gry czekając na kogoś i wyszedłem, bo mnie brat wyrzucał. Moje gg jest ogólnodostępne na forum, a kiedy gram daję sobie odpowiedni opis, aby co chwila ktoś mi czegoś nie pisał.
ObrazekObrazek
"No one reads books these days"
Awatar użytkownika
Agnar
Szaman
Posty: 1003
Rejestracja: 02 maja 2005, 14:05
Lokalizacja: Piła

Re: Mamy server TUT!

Post autor: Agnar »

Mam pytanie do wlasciciela servera... Czy jak nie jestesmy umowieni na serv czyli ze server jest wolny, to czy nie mozna by zmienic z guard vs thief na cooperative ? bo chcialem wykozystac serv do treningu nowych ;)
Brudna robota, ale czysty zysk!
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: Mamy server TUT!

Post autor: Bandit »

Dobra ziomy i ziomalki gramy jutro meczyka macie być, bo ja tak mówię! :D
Ja będę na serwie praktycznie przez cały czas. :-) A wy, o której możecie być? :diab4:
:chase: :shoot: :guard:
Awatar użytkownika
grim_reaper
Egzekutor
Posty: 1871
Rejestracja: 08 marca 2005, 22:31

Re: Mamy server TUT!

Post autor: grim_reaper »

Jutro to śledź w kompocie :pff6: ale najlepiej ok 21 czy cuś 8-) najwyżej pospectuje sobie :D :D :D
"And then there's THIS asshole..."
Zobacz, w co jeszcze gram:
•••Mój profil na Steamie!•••
Awatar użytkownika
Agnar
Szaman
Posty: 1003
Rejestracja: 02 maja 2005, 14:05
Lokalizacja: Piła

Re: Mamy server TUT!

Post autor: Agnar »

Hmm... ja moge grac ale do 20... bo po 20 na TVN jest szeregowiec ryan a ja tego nie mam zamiaru przegapic :P wybaczcie :P nawet z trenu ET zrezyguje :)
Brudna robota, ale czysty zysk!
Awatar użytkownika
Jimmy
Akolita
Posty: 140
Rejestracja: 13 września 2003, 21:35

Re: Mamy server TUT!

Post autor: Jimmy »

Proponuję ustalić rozgrywki ghosting od czasu do czasu, żeby odzwyczaić się od niezdrowych DMerskich praktyk i nie rozpieprzać wszystkiego na drodze grając jako złodziej. Przydałby się modzik odpowiednio karzący za postępowanie niegodne złodzieja (tak jak jest chociażby na mapce TH-Spider).
Grove Street 4 life!
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: Mamy server TUT!

Post autor: Bandit »

NO I PO GRZE :lol:
TRZEBA PRZYZNAĆ, ŻE BYŁO DZIŚ SPORO OSÓB :ok TYLKO SZKODA, ŻE NIE WSZYSCY NA RAZ, :pff6: ALE MIMO WSZYTKO GRAŁO SIĘ PRZYJEMNIE :wink: JAKO ŻE GRAŁEM NAJDŁUŻEJ, BO OD POCZĄTKU AŻ DO SAMEGO KOŃCA MOGĘ CONIECO NAPISAĆ. GRAŁY TAKIE OSOBY JAK:
JA 8-) :lol:
Inconnu - był krótko, ale na początek dobre i to :wink:
Acolithus - nawet przyjemne mi się z nim grało w teamie :wink:
Azaqi - dziś nauczył się tego jak dobrze należy dostać z miecza po plecach żeby szybko zginać :-)
Flack (ducky) - starał się, ale okazało się, że poziom był dla niego za wysoki i uciekł na serwer publiczny :P :lol: :twisted:
Grim Reaper - idzie Ci coraz lepiej :wink: szczególnie z kuszy grrr :twisted:
Willow Ufgood - nie łam się przełam się :wink: ogłuszanie nawet nieźle Ci szło :ok grrr :twisted:
Jimmy - szkoda, że nie zostałeś dłużej :( potem było ciekawiej
Kris - Krisowi chyba przestał działać klawisz z literką "t" bo nic nie pisał :? ale grał! i to się liczy :ok :-D
Mike Coroner - Server Lifter albo Life Thief :lol: ciągle go rozłączało :? ale najpierw zdążał wejść do temu i tym samym po rozłączeniu marnował życie, ale mimo to i tak udało nam się wygrać, gdy razem z Jimmym byliśmy guardami. 8-)
Miko - w tym przypadku sprawa nie jest już tak prosta :? bo nie wiem dokładnie, w którym momencie grał... proszę nie zmieniać ksywek [ZASADY]
Oldskull (Marek) - ah ten brat :lol:
Agnar - a z tym to nigdy nie wiadomo, kiedy wyjdzie a kiedy wróci :lol:
=13 osób :o :szok9: :eek
:ok :-D
Mam nadzieję, że o nikim nie zapomniałem :oops: a jeśli tak to proszę pisać do mnie na g-g zaraz się dopisze. :D
:chase: :shoot: :guard:
Awatar użytkownika
grim_reaper
Egzekutor
Posty: 1871
Rejestracja: 08 marca 2005, 22:31

Re: Mamy server TUT!

Post autor: grim_reaper »

Mimo, że nieco ( :P ) się spóźniłam, to grało się całkiem miło w te parę osób, bo szanse były w miarę wyrównane :-) . Hehe, no z tą kuszą to jest w tym trochę prawdy - mimo pewnych przeszkód percepcyjnych ( grałam z gorączką :pff6: :D ) - Willow stwierdził że czituje (oj nieładnie tak pochopnie posądzać :wink: ) - bo go widzę w ciemności :D , trudno kogoś nie zauwazyć jak się przemieszcza :twisted:
"And then there's THIS asshole..."
Zobacz, w co jeszcze gram:
•••Mój profil na Steamie!•••
Awatar użytkownika
Azaqi
Skryba
Posty: 278
Rejestracja: 21 marca 2005, 00:05
Lokalizacja: mam to ukraść ?

Re: Mamy server TUT!

Post autor: Azaqi »

hehe dostałem parę razy od Bandita po plecach ale i On ode mnie pałką po głowie (do czego oczywiście się nie przyzna :twisted:) Wczoraj miałem imieniny starszej więc nie mogłem być wcześniej, a i grało mi się tak sobie póki nie zmieniliśmy składów :-D . Gramy dziś :?: ja mogę tak po 20 dopiero :?
Obrazek
Awatar użytkownika
Agnar
Szaman
Posty: 1003
Rejestracja: 02 maja 2005, 14:05
Lokalizacja: Piła

Re: Mamy server TUT!

Post autor: Agnar »

Hmmm.... dzisiaj ja mam trening w ET czyli enemy territory o 20... wiec ja nie bede dzisiaj na serv :cry:
Brudna robota, ale czysty zysk!
Awatar użytkownika
willy_poodle
Kurszok
Posty: 530
Rejestracja: 08 marca 2005, 19:51
Lokalizacja: Łódź

Re: Mamy server TUT!

Post autor: willy_poodle »

Na naszym serwerze coś mi się pier... przy ładowaniu Bourgeois.
wyskakuje:
S State=PlayerWaiting Phys=0
i nic nie mogę zrobić:(
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: Mamy server TUT!

Post autor: Bandit »

1. Flaku hasła nie chce dać i nic nie zmienię, ale to i tak nie ma większego sensu, bo serwer mamy "tylko" do końca Maja no nie kaczorku? :pff6:
2. Kto dał hasło graczowi o nicku: FatRatHead_CrkZ :?: :? :evil:
:chase: :shoot: :guard:
Awatar użytkownika
Flack
Szaman
Posty: 1023
Rejestracja: 19 lutego 2003, 13:44
Lokalizacja: Zyc zostalo: 2

Re: Mamy server TUT!

Post autor: Flack »

Hmmmm.....


1. Tak server jest do konca maja, potem papa :( . Jak cos chcecie zmieniac, to dajcie mi info to to zrobie. Nie bede dawal hasla admina Banditowi, bo bedzie summonowal rozne potwory i bronie, a przeciez chcecie sie nauczyc normalnie grac. Willow, to cos u ciebie, sprobuj sciagnac Bourgeois jeszcze raz skads.
2. Hmm FatRat jest ze slowacji to moze jakos znalazl nasze forum i haslo... zna troche jezyk. Ale jak ktos mu dal haslo to niech sie przyzna. Miejmy nadzieje, ze sie nie rozniesie.

Kocham Was wszystkich,
Wasz Kaczorek.
There are people who reshape the world by force or argument,
but the cat just lies there, dozing; and the world quietly reshapes
itself to suit his comfort and convenience.
- Allen and Ivy Dodd
Awatar użytkownika
Azaqi
Skryba
Posty: 278
Rejestracja: 21 marca 2005, 00:05
Lokalizacja: mam to ukraść ?

Re: Mamy server TUT!

Post autor: Azaqi »

Nasze ustawienia:
- wyłączone automatyczne przydzielanie graczy do drużyn.
- wyłączona możliwość budzenia ogłuszonych AI.
- automatyczne budzenie się AI ustawione na 10 minut.
- czas rundy ustawiony na 35 minut.
- złodzieje tracą w wyniku śmierci 100% ukradzionej kasy.
- poziom mądrości AI ustawiony na clever.
- brak możliwości zadania obrażeń członkowi swojej drużyny.
jak gdzieś się pomyliłem to proszę mnie poprawić :wink:
Obrazek
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: Mamy server TUT!

Post autor: Bandit »

Flack pisze:Nie będę dawał hasła admina Banditowi, bo będzie summonował różne potwory i bronie, a przecież chcecie się nauczyć normalnie grać.
No tak odezwał się ten, co zna na pamięć wszystkie kody na unrealowe stworki. :pff6:
Poza tym na serwerze miały obowiązywać jakieś zasady a gdyby ktoś je łamał np. przez wpisywanie kodów dostałby bana i tyle! Więc, w czym problem?! :pff6:
Flack pisze:Willow, to coś u Ciebie, spróbuj ściągnąć Bourgeois jeszcze raz skądś.
Przecież to standardowa mapa :pff6: według Twojej rady musiałby ściągać całe Thievery od nowa. :? Gdzie tu sens?! To jest wina mutatorów a nie jego i tyle.
Flack pisze:Hmm FatRat jest ze Słowacji to może jakoś znalazł nasze forum i hasło...
No to na co czekasz?! :pff6: Hasło juz dawno powinno być zmienione!
Azaqi pisze:- wyłączone automatyczne przydzielanie graczy do drużyn.
- wyłączona możliwość budzenia ogłuszonych AI.
- automatyczne budzenie się AI ustawione na 10 minut.
- czas rundy ustawiony na 35 minut.
- złodzieje tracą w wyniku śmierci 100% ukradzionej kasy.
- poziom mądrości AI ustawiony na clever.
- brak możliwości zadania obrażeń członkowi swojej drużyny.
To powinien być cytat, bo ja to napisałem. :wink:
:chase: :shoot: :guard:
Awatar użytkownika
Azaqi
Skryba
Posty: 278
Rejestracja: 21 marca 2005, 00:05
Lokalizacja: mam to ukraść ?

Re: Mamy server TUT!

Post autor: Azaqi »

Wiem, ale nie umiem cytować :? :oops: na forach (jak się to robi ?), a po za tym Ty zaproponowałeś zasady, a my się zgodziliśmy bo są dobre :ok

Bandit: Po szybkiej nauce cytowania na g-g.
Agnar pisze:Hmmm.... dzisiaj ja mam trening w ET czyli enemy territory o 20... wiec ja nie bede dzisiaj na serv
nie zdradzaj nas dla Enemy Territory :cry: ( w ogóle pod żadnym pozorem nas nie zdradzaj :twisted: )
Obrazek
ODPOWIEDZ