Mamy server TUT!

Zatrzymaj się tutaj, jeśli w Sieci lubisz przemieniać się w Mistrza Złodziejskiego Fachu lub Strażnika Miejskich Kosztowności, a zatem jesteś zainteresowany rozgrywką wieloosobową, powiązaną na różne sposoby z Thiefem.

Moderatorzy: Bruce, Bandit

Awatar użytkownika
Jimmy
Akolita
Posty: 140
Rejestracja: 13 września 2003, 21:35

Re: Mamy server TUT!

Post autor: Jimmy »

Ja was zdradzam na lewo i prawo dla Lineage 2 :). Albo to Lineage 2 zdradzam od czasu do czasu dla Thievery :).
Grove Street 4 life!
Awatar użytkownika
Flack
Szaman
Posty: 1023
Rejestracja: 19 lutego 2003, 13:44
Lokalizacja: Zyc zostalo: 2

Re: Mamy server TUT!

Post autor: Flack »

Bandit pisze:
Flack pisze:Nie będę dawał hasła admina Banditowi, bo będzie summonował różne potwory i bronie, a przecież chcecie się nauczyć normalnie grać.
No tak odezwał się ten, co zna na pamięć wszystkie kody na unrealowe stworki. :pff6:
Poza tym na serwerze miały obowiązywać jakieś zasady a gdyby ktoś je łamał np. przez wpisywanie kodów dostałby bana i tyle! Więc, w czym problem?! :pff6:

Mysle, ze na tyle sie dobrze gra i nikt nic zlego nie robi / zrobi, ze to haslo jest zbedne.
Bandit pisze:
Flack pisze:Willow, to coś u Ciebie, spróbuj ściągnąć Bourgeois jeszcze raz skądś.
Przecież to standardowa mapa :pff6: według Twojej rady musiałby ściągać całe Thievery od nowa. :? Gdzie tu sens?! To jest wina mutatorów a nie jego i tyle.

Hmm moze plik mapy jest uszkodzony na skutek wadliwego dzialania HDD / mutatora / wirusa. Wedlug mojej rady musialby sciagnac mape Bourgeois. Jakby uszkodzony plik mial 1 kb to Ty bys sciagal cale TUT Bandit?
Bandit pisze:
Flack pisze:Hmm FatRat jest ze Słowacji to może jakoś znalazł nasze forum i hasło...
No to na co czekasz?! :pff6: Hasło juz dawno powinno być zmienione!
Roger, haslo zmienione na tuttifrutti
Azaqi pisze:- wyłączone automatyczne przydzielanie graczy do drużyn.
- wyłączona możliwość budzenia ogłuszonych AI.
- automatyczne budzenie się AI ustawione na 10 minut.
- czas rundy ustawiony na 35 minut.
- złodzieje tracą w wyniku śmierci 100% ukradzionej kasy.
- poziom mądrości AI ustawiony na clever.
- brak możliwości zadania obrażeń członkowi swojej drużyny.
Roger. Zrobione.
There are people who reshape the world by force or argument,
but the cat just lies there, dozing; and the world quietly reshapes
itself to suit his comfort and convenience.
- Allen and Ivy Dodd
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: Mamy server TUT!

Post autor: Bandit »

Flack pisze:Myślę, że na tyle się dobrze gra i nikt nic złego nie robi / zrobi, że to hasło jest zbędne.
Nie o to mi chodziło. Nie mam i nie miałem nigdy nawet najmniejszego zamiaru kogoś banować za cokolwiek, bo uważam to za totalną głupotę i brak odpowiedzialności ze strony takiego banującego admina, któremu nawet nie chce się poświęcić chwili czasu, aby spróbować wytłumaczyć i zmienić postępowanie "przestępcy".
Chodziło mi o to żeby zapewnić graczom komfort gry, którzy nieraz nawet na bieżąco domagają się pewnych zmian a przecież Ty na tym serwerze jesteś bardzo rzadko...
Nawet myślałem żeby do każdej mapy/składu graczy przygotować oddzielne ustawienia tak żeby "śpiączka" botów nie była na danej mapie za długa albo za krótka i w przypadku słabszych zespołów ustawienia pomagały słabszym graczom a utrudniały grę tym lepszym...
Flack pisze:Hmm może plik mapy jest uszkodzony na skutek wadliwego działania HDD / mutatora / wirusa. Według mojej rady musiałby ściągnąć mapę Bourgeois. Jakby uszkodzony plik miał 1 kb to Ty byś ściągał cale TUT Bandit?
No tak, ale skąd on ma ściągnąć samą "Bourgeois" skoro ona wchodzi w skład całości. Chyba, że Ty jesteś taki uczynny i Mu ją wyślesz/udostępnisz.
Tak przy okazji. Kiedy wreszcie wywalisz WSZYSTKIE mutatory z serwera? One nam tylko przeszkadzają, bo np. Aziego wywala, co mapę "map-vote", innego gracza po jakimś czasie rozłącza a Willow ma problem z załadowanie mapy "Bourgeois". Winę za taki stan rzeczy ponoszą mutatory!
Flack pisze:Roger, hasło zmienione na tuttifrutti
Hasło pewnie znowu wypłynie. :pff6: Niby FatRatHead umie coś tam po polskiemu, ale zasada jest zasadą. Wstęp na ten serwer mają tylko gracze, którzy umieją biegle posługiwać się językiem polskim.
Flack pisze:Roger. Zrobione.
Normalnie jakiś jechany cyborg "roger, roger..." co w tym kaczym móżdżku może siedzieć... chyba same flaki. :lol: :D
:chase: :shoot: :guard:
Awatar użytkownika
Azaqi
Skryba
Posty: 278
Rejestracja: 21 marca 2005, 00:05
Lokalizacja: mam to ukraść ?

Re: Mamy server TUT!

Post autor: Azaqi »

Agnar wiem że FatRatHead nie powinien wchodzić do naszego prywatnego serwera, ale skądś zdobył hasło i wchodzi i niech nawet sobie wchodzi tylko żeby nie wygadał go innym, a Tobie radzę poskromić zapędy i trzymać język za zębami bo nie jest dobrze robić sobie wrogów na zagranicznych serwerach uwież mi.
Obrazek
Awatar użytkownika
Agnar
Szaman
Posty: 1003
Rejestracja: 02 maja 2005, 14:05
Lokalizacja: Piła

Re: Mamy server TUT!

Post autor: Agnar »

No wiem... Dla jaj se powiedzialem "ahoj ci w dupe"... teraz se zdalem sprawe ze to bylo przegiecie... no ale go przeciez przeprosilem... i wyjasnilem to... No ale jedno jest pewne... Juz nikogo tak zaczepiac nie bede... SORRY !!!! :cry:
Brudna robota, ale czysty zysk!
Awatar użytkownika
grim_reaper
Egzekutor
Posty: 1871
Rejestracja: 08 marca 2005, 22:31

Re: Mamy server TUT!

Post autor: grim_reaper »

Ano właśnie bracie :| to było bardzo nieładne i to wczoraj z bandytą też :!: w momencie kiedy odezwałeś się tak do FatRatHeada to mnie się zrobiło strzasznie głupio :evil: przeprosiłeś go osobiście ? Na pewno? A co do tego z bandytą, to uważam że oboje powinniście dać se oleju do głowy, bo jak rany... dobrze, że ci przykro :roll:
Już cię nie będę biczować tutaj następnym razem (choć mam nadzieję, że takiego nie będzie) nawtykam ci (kulturalnie w miarę możliwości :-) ) na GG :wink:
"And then there's THIS asshole..."
Zobacz, w co jeszcze gram:
•••Mój profil na Steamie!•••
Awatar użytkownika
Agnar
Szaman
Posty: 1003
Rejestracja: 02 maja 2005, 14:05
Lokalizacja: Piła

Re: Mamy server TUT!

Post autor: Agnar »

Czy ktos moze mi wyjasnic.... jakim cudem zagraniczni gracze dostali nasze haslo ??!! przeciez wyraznie na forum pisze zeby nie podawac hasla zagranicznym... chyba ducky podal haslo innym... CHYBA... nikogo nie oskarzam ale pisalo wyraznie !!! nie podawac hasla zagranicznym...
Flack pisze:haslo (nie zdradzajcie NIKOMU na zadnym serverze publicznym, nigdy. Jak chcecie grac z ludzmi poza polska to se grajcie na serverach publicznych, ten server jest tylko dla nas):
Brudna robota, ale czysty zysk!
Awatar użytkownika
grim_reaper
Egzekutor
Posty: 1871
Rejestracja: 08 marca 2005, 22:31

Re: Mamy server TUT!

Post autor: grim_reaper »

Hehe, a czytałeś to? :
Flack pisze:Hmm FatRat jest ze Słowacji to może jakoś znalazł nasze forum i hasło...
, myślisz, że tak trudno sie domyślic o czym my tu piszemy?? :twisted:
"And then there's THIS asshole..."
Zobacz, w co jeszcze gram:
•••Mój profil na Steamie!•••
Awatar użytkownika
Agnar
Szaman
Posty: 1003
Rejestracja: 02 maja 2005, 14:05
Lokalizacja: Piła

Re: Mamy server TUT!

Post autor: Agnar »

No ale zmienilismy przeciez haslo... ktore nie jest na forum podane.... z kad oni je znaja ??!! pozatym to mial byc serv tylko dla polakow...
Brudna robota, ale czysty zysk!
Intrak
Paser
Posty: 227
Rejestracja: 10 maja 2005, 16:28

Re: Mamy server TUT!

Post autor: Intrak »

Hmmm mała propozycja jesli ktos chce wejsc na moj server to zapraszam
Ip: 82.177.66.22 haslo bedzie na GG Bandita zeby zaden zagraniczyny nie wchodzil nieeweiem czy tak moge ale to bylo by najlepsze zero zagraniczniakow :P tak to wam powiem ide grac w TUTa xD ZAPRASZAM
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: Mamy server TUT!

Post autor: Bandit »

Agnar pisze:No, ale zmieniliśmy przecież hasło... które nie jest na forum podane.... skąd oni je znają??!!
Mówiłem, że "wypłynie". Agnar czytaj uważniej. :wink:
Proponuję zrobić głosowanie, kto ma adminować na serwerze i pilnować, aby takie i inne nieprzyjemności więcej się nam nie przydarzały. Należy znowu :pff6: zmienić hasło i tym razem nie podawać go publicznie na forum tylko wysłać je każdemu graczowi na priv'a i g-g.
…poza tym to miał być serv tylko dla polaków...
No właśnie! Grim wiesz, co mam na myśli... :twisted: Oczywiście to tylko taki żart. :P:
:chase: :shoot: :guard:
Awatar użytkownika
grim_reaper
Egzekutor
Posty: 1871
Rejestracja: 08 marca 2005, 22:31

Re: Mamy server TUT!

Post autor: grim_reaper »

Baaaardzo śmieszne :!: :evil: :evil: :twisted: Pach! Fach! Sru! Je.. :-) ! Fatality! :twisted: Grim wins the match! :D :D :D
"And then there's THIS asshole..."
Zobacz, w co jeszcze gram:
•••Mój profil na Steamie!•••
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: Mamy server TUT!

Post autor: Bandit »

No i mamy koniec tygodnia. Trzeba brać się do gry! Tylko gdzie podziały się wszystkie serwery w tym nasz?! :szok2: Chyba wszyscy pojechali na pogrzeb... :(
:chase: :shoot: :guard:
Awatar użytkownika
grim_reaper
Egzekutor
Posty: 1871
Rejestracja: 08 marca 2005, 22:31

Re: Mamy server TUT!

Post autor: grim_reaper »

Kurczę...co tu dodać...tak czasami bywa...to wszystko często jest bardzo niesprawiedliwe... :(
"And then there's THIS asshole..."
Zobacz, w co jeszcze gram:
•••Mój profil na Steamie!•••
Awatar użytkownika
Agnar
Szaman
Posty: 1003
Rejestracja: 02 maja 2005, 14:05
Lokalizacja: Piła

Re: Mamy server TUT!

Post autor: Agnar »

Nie znalem goscia... No ale zal mi... Mam tylko cicha nadzieje ze was takie cos nie spotka :(
Brudna robota, ale czysty zysk!
Intrak
Paser
Posty: 227
Rejestracja: 10 maja 2005, 16:28

Re: Mamy server TUT!

Post autor: Intrak »

Mi tez jest na serio przykro :( nieznalem tej osoby ale sam fakt ze odeszedl gracz ktory gral w TUT jest smutna :(
Awatar użytkownika
Agnar
Szaman
Posty: 1003
Rejestracja: 02 maja 2005, 14:05
Lokalizacja: Piła

Re: Mamy server TUT!

Post autor: Agnar »

Mam pytanie odnoscnie servera... KIEDY ON STANIE NA NOGI ??!! nosz kur... ja mam juz plan jak naszych trenowac a widze ze serv w dalszym ciagu nie ma... ktos mi powie dlaczego serv padl ? :| i czu on nadal bedzie ? :evil: :(
Apropos... nikt nie patrzy na forum czy jak ? :P
Brudna robota, ale czysty zysk!
Awatar użytkownika
marek
Garrett
Posty: 4775
Rejestracja: 09 grudnia 2003, 08:52
Lokalizacja: Poznań
Płeć:
Kontakt:

Re: Mamy server TUT!

Post autor: marek »

patrzymy, patrzymy, a serw mial byc niby do konca maja a go nie ma i musimy grac na serwerach roznych klanow :(
Agnar pisze:ktos mi powie dlaczego serv padl ?
też się nad tym zastanawiam
ObrazekObrazek
"No one reads books these days"
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: Mamy server TUT!

Post autor: Bandit »

Tego nikt nie wie, ale to i tak bez znaczenia, bo już koniec maja. :(
Hehe jak ja nie rozkaże to nikt nie postawi? :roll: Przecież mamy 3 swoje serwery tylko trzeba zagadać z tymi, co je stawiają. Co do trenowania to ja też mam plan 8-) ale będę mógł go zrealizować dopiero po wejściu 1.5. :wink:
:chase: :shoot: :guard:
Awatar użytkownika
Agnar
Szaman
Posty: 1003
Rejestracja: 02 maja 2005, 14:05
Lokalizacja: Piła

Re: Mamy server TUT!

Post autor: Agnar »

mi chodzi o serv "u geroma za piecem"... on był fajny, bo stał całą dobę :|

Bandit: A o czym ja niby piszę? :pff6:
Brudna robota, ale czysty zysk!
Intrak
Paser
Posty: 227
Rejestracja: 10 maja 2005, 16:28

Re: Mamy server TUT!

Post autor: Intrak »

Wiecie co ja wam powiem sprobuje uzgodnic z moimi rodzicami czy dalo by sie w taki sposob ze ja Hostowal bym server ALE UWAGA OD 20 do 24 czasem krocej czasem dluzej jeszcze nic nie jest w 100% pewne ale sprobuje zrobic jak najwiecej :!: :!:
Awatar użytkownika
Agnar
Szaman
Posty: 1003
Rejestracja: 02 maja 2005, 14:05
Lokalizacja: Piła

Re: Mamy server TUT!

Post autor: Agnar »

Ok intrak... postaraj sie to uzgodnic z rodzicami... Jakby co to ci pomoge bo mam nie daleko :bj: :-) :-) :wink: :lol:
Brudna robota, ale czysty zysk!
Awatar użytkownika
grim_reaper
Egzekutor
Posty: 1871
Rejestracja: 08 marca 2005, 22:31

Re: Mamy server TUT!

Post autor: grim_reaper »

:ok :ok oby Ci się powiodło :wink:

Ale to pewnie aż do momentu kiedy wyjedziesz gdzieś :| no trudno w sumie każdy gdzieś tam sobie wyjedzie, wiadomo, że w wakacje spada frekwencja :roll:

Ja mam wolne tak naprawdę dopiero od 13 czerwca, żeby w pełni (jak zdam egzaminy :? ) cieszyć się grą :pff6:
"And then there's THIS asshole..."
Zobacz, w co jeszcze gram:
•••Mój profil na Steamie!•••
Awatar użytkownika
Azaqi
Skryba
Posty: 278
Rejestracja: 21 marca 2005, 00:05
Lokalizacja: mam to ukraść ?

Re: Mamy server TUT!

Post autor: Azaqi »

:ok :-D jeszcze tylko jakieś hasło żeby zbytniego tłoku uniknąć
Obrazek
Awatar użytkownika
Agnar
Szaman
Posty: 1003
Rejestracja: 02 maja 2005, 14:05
Lokalizacja: Piła

Re: Mamy server TUT!

Post autor: Agnar »

juz wiem... nie ma serv ??!! macie all w pierwszym poscie... koniec...
Brudna robota, ale czysty zysk!
ODPOWIEDZ