Nocne granie w Thievery

Zatrzymaj się tutaj, jeśli w Sieci lubisz przemieniać się w Mistrza Złodziejskiego Fachu lub Strażnika Miejskich Kosztowności, a zatem jesteś zainteresowany rozgrywką wieloosobową, powiązaną na różne sposoby z Thiefem.

Moderatorzy: Bruce, Bandit

Awatar użytkownika
Vk
Skryba
Posty: 345
Rejestracja: 16 sierpnia 2002, 19:33
Lokalizacja: Kołobrzeg
Kontakt:

Re: Nocne granie w Thievery

Post autor: Vk »

Jericho Thievery to jest mod do Unreal Tournament'a, więc plytka od Thiefa ci w ogole potrzebna nie jest. Potrzebujesz natomiast:
Unreal Tournament + Patch 486 [ chyba taki nr jesli nie pomyslilem, mozesz go sciagnac z http://unreal.pl ]
no i do tego thievery bys musial sciagnac.
Czy jest warte grzechu? No wiesz ogluszanie zywych przeciwnikow, a nie AI to juz duzo inna sprawa :wink: Wedlug mnie jezeli jest duzo osob na serverku to bardzo ciekawie się gra i jest o wiele mniej sztucznie niz w thiefie.
Po prostu posmakuj sobie tą grę i albo ci sie spodoba albo wyplujesz i powiesz ze niestrawne. Gusta sa rozne, mi sie to podoba....
.netsports.pl
Xyś
Bełkotliwiec
Posty: 35
Rejestracja: 06 września 2002, 14:00
Lokalizacja: PL, W-Wa (lewy brzeg)
Kontakt:

Re: Nocne granie w Thievery

Post autor: Xyś »

Na sam początek trzeba zainstalować Unreal Tounamenta (polecam wersję Game of The Year na 2CD), następnie ściągnąć patch 436 i update'ować gierkę. Na sam koniec ściągnąć Thievery i update 1.2b do tegoż moda.

Może doomowate to to nie jest, ale klimatu i tak nie trzyma jak FM do Thiefka... Tyle że to multiplayer więc czasami rzeczywiście są te niepowtarzalne emocje, momenty :D Sam gram od paru dni i nawet mi się podoba. Spróbuj, może się przekonasz :wink:
. .. ...transmission complete... .. .
Awatar użytkownika
PiotrS
Złodziej
Posty: 2069
Rejestracja: 11 sierpnia 2002, 22:57
Lokalizacja: Rzeszów
Płeć:

Re: Nocne granie w Thievery

Post autor: PiotrS »

Pablo oglosił:

Kod: Zaznacz cały

Thievery 217.96.2.13 o 22.00
Pozdrawiam
PiotrS
Awatar użytkownika
Bukary
Homo Rhetoricus
Posty: 5569
Rejestracja: 12 sierpnia 2002, 18:15
Lokalizacja: Gildia Topielników (przy tawernie Pod Rozszalałym Wichrem)

Re: Nocne granie w Thievery

Post autor: Bukary »

Trochę się tutaj smutno robi w godzinach waszego grania (:gra)... :cry: :placz1:
Thief Antologia PL: od 20 X 2006 w sklepach!
Zagraj w FM Old Comrades, Old Debts i zobacz moje zrzuty.
Awatar użytkownika
jericho
Akolita
Posty: 157
Rejestracja: 24 stycznia 2003, 13:43
Kontakt:

Re: Nocne granie w Thievery

Post autor: jericho »

OK, dzieki za wytlumaczenie. Postaram sie w jakims rozsadnym terminie to wszystko zainstalowac. Macie racje, sprobowac trzeba. Raz kozie smierc. :lol: Zobacze, czy mnie to bierze.
Xyś
Bełkotliwiec
Posty: 35
Rejestracja: 06 września 2002, 14:00
Lokalizacja: PL, W-Wa (lewy brzeg)
Kontakt:

Re: Nocne granie w Thievery

Post autor: Xyś »

Właśnie zakończyliśmy sesyjkę... znaczy zakończyli wyjadacze, bo gdzie mi tam do reszty jeśli chodzi o umiejętności :oops:

Ale i tak było dośyć fajnie, klimatycznie, licznymi momentami zabawnie. :D Perspektywa spędzenia w ten sposób jeszcze kilku nocy w ferie wydaje się bardzo przyjemna :o

Tak więc Bukary zamiast zamarwiać się pustkami na forum następnym razem przyłącz się do nas :idea:
. .. ...transmission complete... .. .
Awatar użytkownika
Bukary
Homo Rhetoricus
Posty: 5569
Rejestracja: 12 sierpnia 2002, 18:15
Lokalizacja: Gildia Topielników (przy tawernie Pod Rozszalałym Wichrem)

Re: Nocne granie w Thievery

Post autor: Bukary »

Xyś pisze:Tak więc Bukary zamiast zamarwiać się pustkami na forum następnym razem przyłącz się do nas :idea:
Nie, to nie dla mnie. Ja lubię wspaniałą architekturę, nocne przechadzki ulicami miasta, dziwne dźwięki dochodzące z ciemnych zaułków. Tego nie znajdę w Thievery... :(
Thief Antologia PL: od 20 X 2006 w sklepach!
Zagraj w FM Old Comrades, Old Debts i zobacz moje zrzuty.
Xyś
Bełkotliwiec
Posty: 35
Rejestracja: 06 września 2002, 14:00
Lokalizacja: PL, W-Wa (lewy brzeg)
Kontakt:

Re: Nocne granie w Thievery

Post autor: Xyś »

:arrow: Z architekturą wcale nie jest najgorzej, zresztą mapy są cały czas poprawiane i wzbogacane o nowe szczegóły.

:arrow: Nocne przechadzki - ależ jak najbardziej... Trochę akcji rozgrywa się również na ulicach, a wszystko toczy się w ciemnościach nocy.

:arrow: A co do dziwnych dźwięków - kiedy pierwszy raz usłyszałem głosy strażników i złodzieji to wydały mi się... conajmniej... dziwne :D

Oprócz tego dochodzą pogawędki na żywo, możliwość podążania kamerą za innymi po wykorzystaniu wszystkich żyć i wiele innych "atrakcji" :idea:
. .. ...transmission complete... .. .
Awatar użytkownika
Bukary
Homo Rhetoricus
Posty: 5569
Rejestracja: 12 sierpnia 2002, 18:15
Lokalizacja: Gildia Topielników (przy tawernie Pod Rozszalałym Wichrem)

Re: Nocne granie w Thievery

Post autor: Bukary »

Xyś pisze::arrow: Z architekturą wcale nie jest najgorzej, zresztą mapy są cały czas poprawiane i wzbogacane o nowe szczegóły.

:arrow: Nocne przechadzki - ależ jak najbardziej... Trochę akcji rozgrywa się również na ulicach, a wszystko toczy się w ciemnościach nocy.
Architektura Thievery zupełnie mi nie odpowiada. Wszystko to wygląda bardzo sztucznie, "komputerowo". Trudno mi to opisać nawet... Kwestia gustu. :? Mam nadzieję, że T3 będzie zupełnie inny...
Thief Antologia PL: od 20 X 2006 w sklepach!
Zagraj w FM Old Comrades, Old Debts i zobacz moje zrzuty.
Xyś
Bełkotliwiec
Posty: 35
Rejestracja: 06 września 2002, 14:00
Lokalizacja: PL, W-Wa (lewy brzeg)
Kontakt:

Re: Nocne granie w Thievery

Post autor: Xyś »

Rzeczywiście wygląd budynków w Thievery różni się od tego, do jakiego przyzwyczaił nas DarkEngine, mimo tego iż teoretycznie silnik UT ma większe możliwości...

Patrząc na to z zewnątrz - zniechęcające.

Jednak jest to zrobione w duchu gry wieloosobowej - podczas rozgrywki zapomina się o tym. Bardziej ważne jest wtedy "czy ten strażnik dalej tam stoi", "pójdę sprawdzić tamten zaułek" itp. :wink:
. .. ...transmission complete... .. .
Awatar użytkownika
Bukary
Homo Rhetoricus
Posty: 5569
Rejestracja: 12 sierpnia 2002, 18:15
Lokalizacja: Gildia Topielników (przy tawernie Pod Rozszalałym Wichrem)

Re: Nocne granie w Thievery

Post autor: Bukary »

Xyś pisze:Rzeczywiście wygląd budynków w Thievery różni się od tego, do jakiego przyzwyczaił nas DarkEngine, mimo tego iż teoretycznie silnik UT ma większe możliwości...

Patrząc na to z zewnątrz - zniechęcające.
Właśnie. Gdy pierwszy raz uruchomiłem Thievery, byłem zaszokowany. Spodziewałem się niezwykłych fajerwerków graficznych po wysłuchaniu wszystkich uwag na temat Unreal Engine, a tymczasem wygląd miast, budynków etc. jest w Thievery o niebo gorszy od tego, do czego przywykliśmy grając w Thiefa. Skandal! ;)
Jednak jest to zrobione w duchu gry wieloosobowej - podczas rozgrywki zapomina się o tym. Bardziej ważne jest wtedy "czy ten strażnik dalej tam stoi", "pójdę sprawdzić tamten zaułek" itp. :wink:
Rozumiem. Ale jakoś nie mogę zwalczyć swoich wrażeń estetycznych. U mnie stoją one na pierwszym miejscu... :)
Thief Antologia PL: od 20 X 2006 w sklepach!
Zagraj w FM Old Comrades, Old Debts i zobacz moje zrzuty.
Xyś
Bełkotliwiec
Posty: 35
Rejestracja: 06 września 2002, 14:00
Lokalizacja: PL, W-Wa (lewy brzeg)
Kontakt:

Re: Nocne granie w Thievery

Post autor: Xyś »

No cóż... Jeśli już próbowałeś gry w Thievery i Cię "odrzuciło" to nic na siłę :( Być może któraś-tam wersja zostanie udoskonalona pod względami estetycznymi i wtedy... :wink: Bo narazie poprawiany jest głównie kod moda w celach technicznych, ale potem - kto wie :o

BTW: Niezłego chata z forum sobie urządziliśmy :twisted:
. .. ...transmission complete... .. .
Awatar użytkownika
jericho
Akolita
Posty: 157
Rejestracja: 24 stycznia 2003, 13:43
Kontakt:

Re: Nocne granie w Thievery

Post autor: jericho »

Musze przyznac, ze rozumiem podejscie bukarego. Sprobuje pograc w Thievery, kto wie.... moze mnie to nawet wciagnie.

Powiem szczerze, ze boje sie o T3 i o Unreal Engine. U znajomego widzialem edytor do Unreal'a i wcale mi sie nie podobal. Taki "McDonald" odnosnie gier. Rzeczywiscie prosty w obsludze, wiecej mozliwosci, 16-bitowee tekstury i do tego animowane, szybsze dzialanie. Ale jednak wydal mi sie jakis taki glupawy...

Mam nadzieje, ze nie sknoca T3 i nie skomercjalizuja gry, bo poki co mimo ze Dromed jest takim "dzikim zwierzakiem", to mozna z niego wyciagnac bardzo przyzwoite efekty i architekture.

No nic... pozyjemy, zobaczymy. Poki co Ion Storm wcale sie nie spieszy z T3, odnosze wrazenie, ze nie duzo tam robia, a koncentruja sie na SS.
Awatar użytkownika
Vk
Skryba
Posty: 345
Rejestracja: 16 sierpnia 2002, 19:33
Lokalizacja: Kołobrzeg
Kontakt:

Re: Nocne granie w Thievery

Post autor: Vk »

Thievery to fajny modzik, wczoraj przerzucaliśmy sobie skrzynki na th_district :shock: I bylo bardzo klimatycznie - wesolo :D
Na baffordzie też fajnie się grało, mapa z T1 bardzo dobrze przerobiona do grania w Thievery.
Szkoda Bukary ze nie chcesz w to pograc, jakbys sie namyslił z Jericho to by były jeszcze 2 osoby wiecej, a z tego co pamietam to wczoraj gralismy w 6 czy 7 czyli tak byśmy pograli w 8 czy 9 to by była jazda 8-)
.netsports.pl
Awatar użytkownika
Pablo
Arcykapłan
Posty: 1398
Rejestracja: 13 sierpnia 2002, 11:06
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Nocne granie w Thievery

Post autor: Pablo »

Jak pewnie już część z Was wiem, jestem dysponowany i czekam na propozycje terminów, przypominam, że soboty niestety odpadają.
Pablo
Awatar użytkownika
PiotrS
Złodziej
Posty: 2069
Rejestracja: 11 sierpnia 2002, 22:57
Lokalizacja: Rzeszów
Płeć:

Re: Nocne granie w Thievery

Post autor: PiotrS »

To może w tym tygodniu codziennie o 22.00-24.00
Pozdrawiam
PiotrS
Awatar użytkownika
Pablo
Arcykapłan
Posty: 1398
Rejestracja: 13 sierpnia 2002, 11:06
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Nocne granie w Thievery

Post autor: Pablo »

OK, postaram się stawiać serser codziennie :D.
Pablo
Gość

Re: Nocne granie w Thievery

Post autor: Gość »

Jeśli ktoś nie dostał odemnie wiadomość przez gadulca apropos dzisiajszej gry w thievery, to niech prześle mi swój numerek. Za każdym razem będę wysyłał wszystkim gadulcowe anonse :wink:. Mój numerek to 340764.
Awatar użytkownika
Pablo
Arcykapłan
Posty: 1398
Rejestracja: 13 sierpnia 2002, 11:06
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Nocne granie w Thievery

Post autor: Pablo »

Ten gość powyżej to oczywiście ja :P
Pablo
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: Nocne granie w Thievery

Post autor: Bandit »

:D ja nie dostałem ale to nic bo i tak mam twój numerek w kontaktach Gadu-Gadu.
P.S. To mój pierwszy post od ponad... sam nawet nie wiem od jakiego czasu tu mnie nie było :lol:
:chase: :shoot: :guard:
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: Nocne granie w Thievery

Post autor: Bandit »

Mnie narazie niestety możecie wykreślic z listy. Bo ja conajmniej do wakacji :( niebędę miał czasu na Thievery :( . Jest jeszcze jeden powód. W kafejce, do której chodzę jest 10 kompów, a do neta są podłączone przez jedno SDI :!: Więc grać się nie da :cry:
:chase: :shoot: :guard:
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: Nocne granie w Thievery

Post autor: Bandit »

Albo dupa tam z tym wszystkim. JA CHCE GRAĆ W THIEVERY :!: No to co kiedy gramy :?: Może dziś o 22:00 :?:
:chase: :shoot: :guard:
Awatar użytkownika
Pablo
Arcykapłan
Posty: 1398
Rejestracja: 13 sierpnia 2002, 11:06
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Nocne granie w Thievery

Post autor: Pablo »

Zgadza się dzisiaj (21 luty) o 22:00 stawiam serwer, obecność jak zwykle obowiązkowa :wink:.
Pablo
Awatar użytkownika
Flack
Szaman
Posty: 1023
Rejestracja: 19 lutego 2003, 13:44
Lokalizacja: Zyc zostalo: 2

Re: Nocne granie w Thievery

Post autor: Flack »

ja na razie jestem chory :(
38,2 Celsjuszak, to nawet nie chce mi sie grac i siedziec przy kompe szczegolnie wieczorami, ale i tak prosze informujcie mnie o spotkaniach, moze wreszcie sie pojawie!
Awatar użytkownika
timon
Garrett
Posty: 3883
Rejestracja: 12 sierpnia 2002, 19:07

Re: Nocne granie w Thievery

Post autor: timon »

próbowałem od 21.10 do 21.30 połączyć się z serwerem i tylko oglądałem napisy i intro, czy ja robię coś nie tak ( co mam zrobić ? ) czy serwer 217.96.2.13 nie został postawiony ?
Zezwierzęcony, o zdradzieckiej mordzie, umysłowo niestabilny. Kanalia. Patologiczny element czyli OBYWATEL. Nie należący do ich wspólnoty narodowej. Hołota chamska. "Nie kocha Polski i Pana Boga"
Obcy kulturowo prezesowi
ODPOWIEDZ