Nocne granie w Thievery

Zatrzymaj się tutaj, jeśli w Sieci lubisz przemieniać się w Mistrza Złodziejskiego Fachu lub Strażnika Miejskich Kosztowności, a zatem jesteś zainteresowany rozgrywką wieloosobową, powiązaną na różne sposoby z Thiefem.

Moderatorzy: Bruce, Bandit

Sniper
Akolita
Posty: 150
Rejestracja: 23 sierpnia 2002, 23:58
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Nocne granie w Thievery

Post autor: Sniper »

Rozmawiałem z Pablem i doszliśmy do wniosku że możnaby w ferie zimowe zorganizować nocne granie w Thievery. Czyli gramy do białego rana :) Co Wy na to :?: Termin jest jeszcze do uzgodnienia ale myślę że najlepszy będzie jakiś piątek albo sobota bo nie idzie się do pracy ani do szkoły wogóle jest looz :) Piszcie możliwie szybko tak abyśmy sie w piątek mogli już konkretnie umówić :) Liczymy na rekordową liczbę graczy i super rozrywkę w ferie :)
GG: 1432377

Sniper
Awatar użytkownika
Vk
Skryba
Posty: 345
Rejestracja: 16 sierpnia 2002, 19:33
Lokalizacja: Kołobrzeg
Kontakt:

Re: Nocne granie w Thievery

Post autor: Vk »

Ja jestem jak najbardzie ZA . Poki co mam raczej plany grania w Wolfa do rana, ale ile mozna tluc tych faszystow? :D Czyli tak -> Wolf 20 - 24 a potem Thievery. Tylko zeby wreszcie przyszlo duzo ludzi bo czesto jest tak ze jest strasznie niemrawo na servku i grac sie nie da bo po prostu nuda panuje. Moim zdaniem tez dobrze by bylo pograc na nowych mapach np. Bafford [ ktory ma moze troche bugow ] ale fajnie sie gra na nim na pewno dlatego ze to mapka z T1.
Poki co podpisuje sie pod postulatem lewa reka i noga ale gdyby cos sie zmienilo z moim miejscem bycia tzn wyjechalbym gdzies czy cos to dam znac ze mnie nie bedzie i przyniose lekarskie usprawiedliwienie.
.netsports.pl
Awatar użytkownika
PiotrS
Złodziej
Posty: 2069
Rejestracja: 11 sierpnia 2002, 22:57
Lokalizacja: Rzeszów
Płeć:

Re: Nocne granie w Thievery

Post autor: PiotrS »

Jestem zainteresowany 8-) , co prawda miałem teraz ciekawy okres [koniec/początek roku], ale już powoli wszystko wraca do normy.
Nie grałem w Thievery ponad miesiąc, stąd pytanie, co się zmieniło, potrzebuje jakiś plików, nowych map, bo wersja obowiązująca to nadal 1.2 [czekamy na 1.3]
Pozdrawiam
PiotrS
Awatar użytkownika
Pablo
Arcykapłan
Posty: 1398
Rejestracja: 13 sierpnia 2002, 11:06
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Nocne granie w Thievery

Post autor: Pablo »

Witam, w Thievery raczej nic się nie zmieniło z wyjątkiem kilku nowych map. Najlepiej ściągnąć sobie wszystkie nowe mapy, tak na wszelki wypadek. Kilka z nich to raczej słabe "przypadki" ale lepiej je mieć wszystkie niż ewentualnie być wywalonym z serwera :wink:. Wszystkie mapy można zassać z działu "Download" strony pod adresem: http://www.tearsofblood.com/. Patch 1.3 raczej nie wyjdzie do tego czasu więc będziemy się musieli bez niego obejść. Szkoda, bo zapowiadają się trzy nowe i za pewne świetne :twisted: mapy!!!

Znając życie, to mam obawy czy będzie wystarczająca liczba ludzi lub czy będą grali całą nockę, ale jestem dobrej myśli. Jeśli plan by się nie powiódł to zawsze możemy poświęcić kilka wieczorków w ferie :).
Pablo
Awatar użytkownika
Bukary
Homo Rhetoricus
Posty: 5569
Rejestracja: 12 sierpnia 2002, 18:15
Lokalizacja: Gildia Topielników (przy tawernie Pod Rozszalałym Wichrem)

Re: Nocne granie w Thievery

Post autor: Bukary »

Naprawdę nie rozumiem tej waszej pasji grania w Thievery... :oops:
Ale życzę powodzenia! :P
Awatar użytkownika
timon
Garrett
Posty: 3883
Rejestracja: 12 sierpnia 2002, 19:07

Re: Nocne granie w Thievery

Post autor: timon »

a kiedy macie ferie ?
Zezwierzęcony, o zdradzieckiej mordzie, umysłowo niestabilny. Kanalia. Patologiczny element czyli OBYWATEL. Nie należący do ich wspólnoty narodowej. Hołota chamska. "Nie kocha Polski i Pana Boga"
Obcy kulturowo prezesowi
Awatar użytkownika
Vk
Skryba
Posty: 345
Rejestracja: 16 sierpnia 2002, 19:33
Lokalizacja: Kołobrzeg
Kontakt:

Re: Nocne granie w Thievery

Post autor: Vk »

Bukary pisze:Naprawdę nie rozumiem tej waszej pasji grania w Thievery... :oops:
Ale życzę powodzenia! :P
Bukary kazda gierka Multipleyerowa jest zawsze lepsza od SInglePlayerowej pod tym wzgledem ze gra sie z zywym graczem. Co innego ogluszyc AI, a co innego Guarda. Albo patrz na taka akcje:
Zostaje powiedzmy minutka do konca. Trzeba zdobyc jeszcze dobrze strzezone oko. No to biore ja sobie Invisiblex1 + CatFallPoition [ slow fall potion ] + speed potion i robie hardcore'owy rush, zgarniam z niewidzialnoscia oko do tego robie to szybko a potem spadam o 2 pietra nizej przy pomocy slow fall potiona, a potem juz tylko do kanalów. Wierz mi takie cos daje frajde bo czasem jest troche wiecej akcji niz tylko wpatrywanie się w ekran i wyczekiwanie az AI przejdzie swoje wyznaczone TrolPT czy tam WayPointy jak kto woli.
Milo jest tez, bedac straznikiem, ramie w ramie walczyc wraz ze swoim kolegą straznikiem przeciwko thiefom. Czasem takie uganianie wyglada troszkę sztucznie, ale to i tak mila zabawa i great fun w/g mnie :shock:
Bukary sprobuj a potem ocen, z botami to nie to samo...
.netsports.pl
Sniper
Akolita
Posty: 150
Rejestracja: 23 sierpnia 2002, 23:58
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Re: Nocne granie w Thievery

Post autor: Sniper »

Ferie są od 25 stycznia do 9 lutego chyba :)

Bukary boty są w Thievery strasznie głupie :) Lepiej pograć z prawdziwymi graczami ;)
GG: 1432377

Sniper
Awatar użytkownika
PiotrS
Złodziej
Posty: 2069
Rejestracja: 11 sierpnia 2002, 22:57
Lokalizacja: Rzeszów
Płeć:

Re: Nocne granie w Thievery

Post autor: PiotrS »

Zgadza się, główną zaletą mpl to "żywy" przeciwnik, jego nieobliczalność i indywidualizm zachowania. To jest przyszłość gier komputerowych, wszystkich gier, Thief 6 :wink: będzie tylko w wersji mpl. :lol:
Ale z drugiej strony charakter gry zmienia się, jest bardziej dynamiczna, rushowa :? a i gracze starając się pochwalić ilością zwycięstw w pojedynkach, często zapominają o zadaniach :cry: , gra staje chaotyczna, każdy myśli tylko o miejscu w podsumowaniu mapy,
gdzieś ginie klimat pierwotnego Thiefa, gra upodobnia się do klasycznych strzelanek. :zly
Pozdrawiam
PiotrS
Awatar użytkownika
Bukary
Homo Rhetoricus
Posty: 5569
Rejestracja: 12 sierpnia 2002, 18:15
Lokalizacja: Gildia Topielników (przy tawernie Pod Rozszalałym Wichrem)

Re: Nocne granie w Thievery

Post autor: Bukary »

Ja zwracam uwagę przede wszystkim na architekturę. A z tym jest marnie w Thievery... :(
Awatar użytkownika
brzeszczot
Młotodzierżca
Posty: 817
Rejestracja: 12 sierpnia 2002, 11:09
Lokalizacja: Wrocław

Re: Nocne granie w Thievery

Post autor: brzeszczot »

PiotrS pisze:Thief 6 :wink: będzie tylko w wersji mpl. :lol:
Piotrze - zachodzi duze prawdopodobienstwo, ze raczej nie doczekamy tej chwili :roll:
Ale nic bede zgrzytal zebami zza grobu....
Awatar użytkownika
Bukary
Homo Rhetoricus
Posty: 5569
Rejestracja: 12 sierpnia 2002, 18:15
Lokalizacja: Gildia Topielników (przy tawernie Pod Rozszalałym Wichrem)

Re: Nocne granie w Thievery

Post autor: Bukary »

brzeszczot pisze:
PiotrS pisze:Thief 6 :wink: będzie tylko w wersji mpl. :lol:
Piotrze - zachodzi duze prawdopodobienstwo, ze raczej nie doczekamy tej chwili :roll:
Ale nic bede zgrzytal zebami zza grobu....
T6 raczej nie będzie. Ale po wydaniu T3 czeka nas istny raj na ziemi! Niemal każdy autor ze starej gwardii wyda nową FM. Sam Purah ma już zaplanowane kilka misji! :) Zresztą i teraz nie możemy narzekać: wciąż ukazują się nowe i dobre FM.
Oby tylko ION Storm nie schrzanił roboty! :evil:
Awatar użytkownika
PiotrS
Złodziej
Posty: 2069
Rejestracja: 11 sierpnia 2002, 22:57
Lokalizacja: Rzeszów
Płeć:

Re: Nocne granie w Thievery

Post autor: PiotrS »

brzeszczot pisze: zachodzi duze prawdopodobienstwo, ze raczej nie doczekamy tej chwili :roll:
Ale nic bede zgrzytal zebami zza grobu....
Ja myślę o swoich dzieciach, im też się coś należy 8-)
Bukary pisze:Ja zwracam uwagę przede wszystkim na architekturę. A z tym jest marnie w Thievery... :(
Jest taka mapa - Th-bafford, jest to przerobiona mapa z T1, co prawda mam zastrzeżenia do tekstur, ale ogólnie daje porównanie miedzy silnikami [T- UT]
Reszta zależy od autora :twisted:
Pozdrawiam
PiotrS
Awatar użytkownika
Vk
Skryba
Posty: 345
Rejestracja: 16 sierpnia 2002, 19:33
Lokalizacja: Kołobrzeg
Kontakt:

Re: Nocne granie w Thievery

Post autor: Vk »

Bukary pisze:Ja zwracam uwagę przede wszystkim na architekturę. A z tym jest marnie w Thievery... :(
Bukary nie szukaj dziury w całym! Owszem są misje w ktorych grafika nie powala na kolana, ale niektore pod wzgledem architektonicznym [ ilosc wielokątów, brushy itp ] przewyzsza thiefa! Nie znam co prawda poszczególnych nazw misji, ale są misje z mrocznymi zamkami + dziedzince, gdzie wszystko wyglada ladnie. Fakt jest czasami przepasc jakosciowa w misjach i to przyznac niestety muszę bo taka jest bolesna prawda. Ale i tak wszystkie plansze sa grywalne i bardzo mi sie podobaja bo sa dosyc zroznicowane i nie zawsze stosuje sie takie same "taktyki". Na niektorych trzeba spokojnie czekac w cieniu, na Aquatone czy misji z w zamku z okiem trzeba czasem Rush zrobic 8-) Gra się w to naprawde miło i przyjemnie, a jak jest juz wiecej osob to moze byc niezla sieka :wink:

Bukary jak bedziesz mial kiedys stale i pograsz w Thievery przez necik to pogadamy :wink:
.netsports.pl
Awatar użytkownika
Pablo
Arcykapłan
Posty: 1398
Rejestracja: 13 sierpnia 2002, 11:06
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Nocne granie w Thievery

Post autor: Pablo »

Gra zapowiada się na przełom Soboty i Niedzieli :P (25-26 Styczeń), choć szczerze wątpię, żeby toczyła się przez całą noc :). Jest jeden mały aczkolwiek przykry fakt, który może to wszystko pogrzebać. Oczywiście jak zwykle problemy z moją siecią, a dokładniej mówiąc ze switchem w mojej klatce. Ostatnio nawala co chwilę i może uniemożliwić nam grę. Trzymajcie kciuki za niego :!: :!: :!:
Pablo
Sniper
Akolita
Posty: 150
Rejestracja: 23 sierpnia 2002, 23:58
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Re: Nocne granie w Thievery

Post autor: Sniper »

Ja myślałem raczej o 31 stycznia bo do tego czasu więcej osób bym załatwił może ale czemu nie - jutro też można pograć :) Tylko że ja mam w niedziele urodziny w domu i chciałbym się wyspać ;)
GG: 1432377

Sniper
Awatar użytkownika
PiotrS
Złodziej
Posty: 2069
Rejestracja: 11 sierpnia 2002, 22:57
Lokalizacja: Rzeszów
Płeć:

Re: Nocne granie w Thievery

Post autor: PiotrS »

Nie ma co kombinować, jeżeli Pablo będzie miał czas i możliwość stawia serwer, podaje informacje przy ikonce GG i wszystko. Grać można wszędzie, chodzi o to, żeby grać w swoim gronie.
A co do terminu? Proponuje wrócić do wypróbowanej metody [piątek, sobota, 22.00 - 24.00] Można teraz w okresie ferii pomyśleć o częstszych spotkaniach, ale bez przesady, niektórzy z nas pracują w dzień.
Ja osobiście w tych godzinach jestem przy kompie.
Pozdrawiam
PiotrS
Awatar użytkownika
Pablo
Arcykapłan
Posty: 1398
Rejestracja: 13 sierpnia 2002, 11:06
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Nocne granie w Thievery

Post autor: Pablo »

Mi prawdę powiedziawszy niebardzo odpowiada całonocna gra jeśli będzie nas tylko kilku. Przy 4 graczach po jakimś czasie nudzi się ta zabawa. Oczywiście jeśli jutro będzie się super grało, to pogramy do oporu, ale nic na siłę. Kto wie, może cała noc przed nami :wink:. Mam złą wiadomość, jeśli chodzi o sobotnie wieczory, bo niestety od Lutego będę je miał zajęte i nie będę miał jak stawiać serwera :(, no ale piątki mogą być. Swoją drogą, może udało by się gdzieś założyć normalny serwer, może znacie kogoś kto ma serwer sieciowy postawiony na windowsie :?:. Szkoda, że ludzie od Thievery nie przewidzieli serwera pod linuxa, to by nam wystarczyło a tak to lipa :(.
Pablo
Sniper
Akolita
Posty: 150
Rejestracja: 23 sierpnia 2002, 23:58
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Re: Nocne granie w Thievery

Post autor: Sniper »

Gramy dzisiaj ?
GG: 1432377

Sniper
Xyś
Bełkotliwiec
Posty: 35
Rejestracja: 06 września 2002, 14:00
Lokalizacja: PL, W-Wa (lewy brzeg)
Kontakt:

Re: Nocne granie w Thievery

Post autor: Xyś »

Ja bym sobie pograł ale unreal://217.96.2.13 chyba wyłączony :(
Tak czy inaczej spróbuję ok. pierwszej w nocy dziś i jutro, i pojutrze...

Nawiasem mówiąc to dopiero stawiam pierwsze kroki w UT:Thievery :)
. .. ...transmission complete... .. .
Awatar użytkownika
Pablo
Arcykapłan
Posty: 1398
Rejestracja: 13 sierpnia 2002, 11:06
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Nocne granie w Thievery

Post autor: Pablo »

Graliśmy od 22:00 do 24:00 więc serwera już nie było koło pierwszej. Będę chciał postawić jeszcze kilka razy w ferie. Może jutro lub w poniedziałek. Jak będę wiedział to dam znać w tym wątku. Zaglądaj to Cię nie ominie :wink:.
Pablo
Xyś
Bełkotliwiec
Posty: 35
Rejestracja: 06 września 2002, 14:00
Lokalizacja: PL, W-Wa (lewy brzeg)
Kontakt:

Re: Nocne granie w Thievery

Post autor: Xyś »

OK, zatem jeśli będzie się szykowała się jakaś sesja to niech ktoś da znać :)
. .. ...transmission complete... .. .
Awatar użytkownika
Pablo
Arcykapłan
Posty: 1398
Rejestracja: 13 sierpnia 2002, 11:06
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Nocne granie w Thievery

Post autor: Pablo »

Jeśli nic nie stanie na przeszkodzie, to jutro (a ściśle mówiąc dzisiaj:P 27 stycznia) postawię serwer o 22:00 :!: :!: :!:
Pablo
Xyś
Bełkotliwiec
Posty: 35
Rejestracja: 06 września 2002, 14:00
Lokalizacja: PL, W-Wa (lewy brzeg)
Kontakt:

Re: Nocne granie w Thievery

Post autor: Xyś »

OK, w takim razie postaram się być jutro (eee... dzisiaj :wink: ) o 22:00...

:idea: Właśnie zakończyłem dziesiejszą sesję Thievery - poznałem już kilka map :D
. .. ...transmission complete... .. .
Awatar użytkownika
jericho
Akolita
Posty: 157
Rejestracja: 24 stycznia 2003, 13:43
Kontakt:

Re: Nocne granie w Thievery

Post autor: jericho »

Powiedzcie, czy to cale Thievery jest fajne i "warte grzechu"? Slyszalem, ale nigdy w to nie gralem, a moze warto sprobowac... Jak to dziala? Trzeba miec oddzielna plytke, czy tez wystarczy plytka Thiefa?

Czy to jest Thief'owy Doom? Jesli tak, to zgodze sie z bukarym... Ale nie widzialem...
ODPOWIEDZ