[PL] - wstąp do naszego klanu!

Zatrzymaj się tutaj, jeśli w Sieci lubisz przemieniać się w Mistrza Złodziejskiego Fachu lub Strażnika Miejskich Kosztowności, a zatem jesteś zainteresowany rozgrywką wieloosobową, powiązaną na różne sposoby z Thiefem.

Moderatorzy: Bruce, Bandit

Awatar użytkownika
Agnar
Szaman
Posty: 1003
Rejestracja: 02 maja 2005, 14:05
Lokalizacja: Piła

Re: [PL] - wstąp do naszego klanu!

Post autor: Agnar »

Przykro mi to mowic :( ale musze cos wyznac... odnoscnie klanu... Prawie wszyscy graja tylko dla zabawy, oczywiscie poczucie zabawy jest zajebiste ale brakuje wam powagi do gry :| z tego co widze to ja intrak i bandit jedynie w miare powaznie podchodzimy do klanu.... jak na TS'ie cos tlumacze to mam wrazenie ze wszyscy mnie olewaja i nie sluchaja "cennych" rad... :placz1: jest mi z tego powodu bardzo przykro :( narazie klan to porazka... puki ludzie nie zaczna powaznie do tego podchodzic :(
Brudna robota, ale czysty zysk!
Intrak
Paser
Posty: 227
Rejestracja: 10 maja 2005, 16:28

Re: [PL] - wstąp do naszego klanu!

Post autor: Intrak »

PEWNIAK chodziło mi o to ze na 100% bede w klanie ...... COS CI SIE POMYLILO . . . . . . . . . . . . . . . :? :? :? :? :? :?

A co do twojego POsta Agnar to powiem Ci ze powoli zaczyna mnie to zdeka denerwowac ze Hmm... no jak to by ujac .... no .. chodzi mi o to ze ...
:roll: no dobra wale prosto z mostu ....
Ludzie denerwuje mnie to ze .. wy gracze postawiacie Temat o KLANIE [PL] <głownie chodiz mi o Bandit'a>
wiem ze to jacys kolesie uznali nas za klan no to co mamy ich pouczyc ze my nie klan zeby sie niebali nas jest tylu i zeby nas usuneli z listy czy co ... chodzi o to ze jak juz nas uznaja za klan to moze go stworzmy troche to oni nam to narzucili prawda ale sam fakt, czy nierozumiece ze nam nie chodzi o to zeby kazdy byl co 2 dni na treinach to niema byc taki klan jak w ET Agnara <bez obrazy Agnar> Wiec pomyslcie tez o plusach takiego oto klanu
ja bede mial wymowke na chacie ze jestem w klanie .. ! :twisted: w Gronie zawsze razniej no i bedziemy grac z jeszce wieksza ochota.

I własnie ja tu nic niekomu nie narzucam myslcie tak jak wy chcecie ale jeszcze raz przemyslcie ta sprawe..
Awatar użytkownika
Agnar
Szaman
Posty: 1003
Rejestracja: 02 maja 2005, 14:05
Lokalizacja: Piła

Re: [PL] - wstąp do naszego klanu!

Post autor: Agnar »

ja niemam zamiaru robic klanu jak et... no ale chyba jakas taktyka musi byc na mapie co nie... nie moze byc tak ze kazdy biega gdzie chce... ja sie taktyka zajac moge, nie ma sprawy, ale musze znac liste graczy tzw ile gra... no chyba ze chcecie grac ffa czyli free for all... pisze teraz z urzadzenia taty wiec ciezko mi byc na bierzaca... jak wroce to na gg ide i obgadamy pewne sprawy...
Brudna robota, ale czysty zysk!
Awatar użytkownika
grim_reaper
Egzekutor
Posty: 1871
Rejestracja: 08 marca 2005, 22:31

Re: [PL] - wstąp do naszego klanu!

Post autor: grim_reaper »

A co oprócz nazwy i ewentualnej taktyki ma wyróżniać nas jako klan? Jakieś zasady w oparciu o które ludzie mogą być do niego przyjęci - myślę, że niekoniecznie, a jeżeli już to niezbyt restrykcyjne, no bo na przykład obowiązek bycia o tej czy o tamtej godzinie w grze może być trudne do wyegzekwowania, w przypadku ludzi którzy pracują, uczą się czy cokolwiek mają innego do roboty...

Przede wszystkim trzeba by się zastanowić co chcemy rozumieć przez "klan".

No i musimy się naprawdę dogadywać ze sobą...pomagać sobie i takie tam bo to chyba na tym polega, a nie że potem bedzie taka sytuacja, że ktoś robi na przekór bo "ma focha" :?

I Agnar - nikt Cie nie olewa, ja chętnie słucham tego co mówisz, to czego się do tej pory nauczyłam od Ciebie przydaje mi się

A co do powagi rozgrywek - to chyba nie musimy się "zabijać", żeby za wszelka cenę wygrać itd. nie zróbmy z tego dramatu, bo stracimy serce do tej gry, a większość z nas chyba tego nie chce :wink:
"And then there's THIS asshole..."
Zobacz, w co jeszcze gram:
•••Mój profil na Steamie!•••
Awatar użytkownika
Azaqi
Skryba
Posty: 278
Rejestracja: 21 marca 2005, 00:05
Lokalizacja: mam to ukraść ?

Re: [PL] - wstąp do naszego klanu!

Post autor: Azaqi »

Agnar pisze:jak na TS'ie cos tlumacze to mam wrazenie ze wszyscy mnie olewaja i nie sluchaja "cennych" rad...
jak słyszę jakąś rade to jej zawsze słucham bo mogę się wtedy zgodzić lub nie
Agnar pisze:narazie klan to porazka... puki ludzie nie zaczna powaznie do tego podchodzic Sad
jeśli o to chodzi to ja narazie i sadze, że nie tylko ja będę zajęty powód - sesja :pff6: więc z części ewentualnych treningów i spotkań klanowych musze zrezygnować :(
Agnar pisze:ale musze znac liste graczy tzw ile gra...
możesz mnie śmiało dopisać do listy, jak będę miał czas z chęcią pogram
Intrak pisze:wiem ze to jacys kolesie uznali nas za klan no to co mamy ich pouczyc ze my nie klan żeby się niebali nas jest tylu i zeby nas usuneli z listy czy co ...
to fakt że śmiesznie trochę z tym wyszło, ale mi się nawet podoba w końcu i tak Polacy to jedni z najlepszych złodziei na świecie to czemu mamy się nie zrzeszyć, a poza tym mamy dzięki temu swój własny język klanowy :wink:
Obrazek
Intrak
Paser
Posty: 227
Rejestracja: 10 maja 2005, 16:28

Re: [PL] - wstąp do naszego klanu!

Post autor: Intrak »

grim_reaper pisze: Przede wszystkim trzeba by się zastanowić co chcemy rozumieć przez "klan".
Ja to rozumiem jako grono kumpli grajacych w jedna gre jak najbardziej czesto wtedy kiedy jest to mozliwe. Jak narazie każdy tak robi. Ale rzeczywiscie brakuje nam wpsolnego jezyka a wydaje mi sie ze w "klanie" to sie powinno poprawic niewiem moze źle myśle możecie mnie poprawić jak coś. <tylko nie ortografy> :-)
Awatar użytkownika
Agnar
Szaman
Posty: 1003
Rejestracja: 02 maja 2005, 14:05
Lokalizacja: Piła

Re: [PL] - wstąp do naszego klanu!

Post autor: Agnar »

Hmm dlatego potrzebne sa treningi... zeby zaczac sie rozumiec bez slow... "czytac" od drugiego gracza co ma na mysli... ale to wymaga czasu... mam na przyklad sytuacje jak: masz nadmiar jakiegos eq i dajesz kumplowi... albo hp jak masz i jak kompel jest ranny... albo "to jest trudne" nalezy sie bawic w wabika... jezed zlodziej zauwazony biegnie a drugi kolo niego oglusza przebiegajacego guarda... oczywiscie jak sie zlodziej pali to nie przebiega kolo drugiego zeby go guard zauwazyl albo co gorsze, zapalil sie :pff6: to sa takie spromne przyjlady jak soe powinno myslec w grupie ;) ja juz z banditem w miare dobrze sie rozumiemy bo troche razem gramy :D zycze wam to samo... kluczem jest wspolna gra... ale nie zawsze ktos moze... wiem ze czesc wiary ma sesje i studia a ja tren w ET :P wiec ze zrobieniem klanu poczekalbym az do wersji 1.5... Acha male pytanko... jaaka bedzie nasza mapa jako zlodzieje ? "klanowa" ja proponuje geromenew bo ona bedzie w 1.5... acha i bandit... ile na ile jest gra na tej mapie ? 3vs3 ? bo ja juz opracuje taktyke a potem ja przedyskutujemy ok ?
Brudna robota, ale czysty zysk!
Intrak
Paser
Posty: 227
Rejestracja: 10 maja 2005, 16:28

Re: [PL] - wstąp do naszego klanu!

Post autor: Intrak »

Hmmm gre na wabika to ja dobrze odgrywam :D tak jak wczoraj z Grim sie dzialo :D ja wabik , a Grim cala plansze zrobiła ,udalo mi sie 2 razy KO Bandit'a zalatwic :-)
Ale to byla w miare dobra taktyka i nawet dobrze sie z Grim porozumiewalismy ale Wiecie co wydaje mi sie ze troszke trzeba w Skype popracowac nad tym zeby np. Guardzi swoj kanal mieli a Thiefowi swoj np. zeby co plansze niezmieniac kanału mozna by sie umowic ze co 3-5 plansz zmiana. Co wy na to :?: :?: :?: :?:
Czekam na wasze propozycje. :wink: :wink:
Awatar użytkownika
grim_reaper
Egzekutor
Posty: 1871
Rejestracja: 08 marca 2005, 22:31

Re: [PL] - wstąp do naszego klanu!

Post autor: grim_reaper »

Z tą zmianą kanału to może być różnie, no racja co 3-5 mapa to jeszcze ale nie co jedna bo niektórym długo zajmuje zminimalizowanie okna gry przełączenie się i potem powrót - co niestety psuje zabawę. Na Skype Intrak? chyba mialeś na myśli Team Speaka? :-)

Klanowa mapka geromenew? Hmm czemu nie? A może jeszcze jakaś inna na zmianę?? Na przykład Grange :diab4: :-) ??

Proponuje konferencję złodziejską na Skype'a :-D żeby to obgadać :wink:
"And then there's THIS asshole..."
Zobacz, w co jeszcze gram:
•••Mój profil na Steamie!•••
Awatar użytkownika
Azaqi
Skryba
Posty: 278
Rejestracja: 21 marca 2005, 00:05
Lokalizacja: mam to ukraść ?

Re: [PL] - wstąp do naszego klanu!

Post autor: Azaqi »

Myślałem trochę nad strategiami gry jeśli byśmy chcieli grać jako klan. Zwłaszcza że często gramy w jednej drużynie na zagranicznych. Oto co wymyśliłem.
Jak gramy złodziejami jeden złodziej (albo więcej w zależności ile osób jest w drużynie) robi za wabia (tak jak pisał Intrak) i jego zadanie polega na jak największym wkurzeniu graczy drużyny przeciwnej tak, żeby za nim biegali, wykombinować wolny czas dla reszty graczy i ogólnie szerzyć totalny chaos. Dlatego w ekwipunku powinien mieć między innymi:
cracki - najlepiej walnąć gdzieś w drzwi wejściowe i zaciągnąć tam parę botów tak, żeby wszystkie wlazły na chmurkę
ostre strzały - nic tak nie wkurza jak strzała w plecy :-) , nie trzeba zabijać wystarczy siać panikę :diab9:
bomby oślepiające - ratują życie i dają trochę czasu
musi być to ktoś, kto naprawdę dobrze gra i nie robi na nim wrażenia szarżujący na niego guard. Przy czym powinien uniknąć ogłuszania (lub zabijania) wszystkich których zwabi, bo jak będzie w tym za dobry to przeciwnicy się zlękną i zaczną znowu stróżować - kampować :-)
Reszta złodziei robi złodziejską robotę - kradną. Ale po cichu bez żadnego ogłuszania, czy robienia niepotrzebnego hałasu. Muszą być szybcy i niewidoczni dlatego w Eq znaleść sie powinny:
napoje niewidoczności
catfalle
speed potiony
moss arrow'y
oraz cracki i vine arrow do blokowania przejść
Natomiast jeśli chodzi o strażników to proponuje podział na patrole (jeju jak to brzmi :-) ) po dwóch. Jeden do wykonywania krwawej roboty czyli zabijania, a drugi do obstawy pierwszego. Ten pierwszy powinien być ciężko uzbrojony - fire arrow i speed potiony. Natomiast drugi przede wszystkim ma strzelać czyli bełty normalne, tagi i paraliże. Szczególnie tagi, gdyż można strzelić tagiem w plecy pierwszego, jak goni on złodzieja lub chce zajrzeć w głęboki cień. Ale musi on na chwile się zatrzymać, na komendę drugiego by tag nie poszedł na marne (myślę, że da się to wyćwiczyć). Jeśli jest trzeci guard - człowiek, może on pilnować lootów i rozstawić w strategicznych miejscach miny, kurze stopki i whispery, a w razie czego wołać resztę.
Co o tym wszystkim myślicie :?:
Obrazek
Awatar użytkownika
Agnar
Szaman
Posty: 1003
Rejestracja: 02 maja 2005, 14:05
Lokalizacja: Piła

Re: [PL] - wstąp do naszego klanu!

Post autor: Agnar »

hmm... tylko moze byc jeden problem grim... nie wiadomo jakie mapy beda w 1.5 bo mamy zamiar rozpoczac klan dopiero na tej wersji...
Brudna robota, ale czysty zysk!
Awatar użytkownika
grim_reaper
Egzekutor
Posty: 1871
Rejestracja: 08 marca 2005, 22:31

Re: [PL] - wstąp do naszego klanu!

Post autor: grim_reaper »

To, co Azi napisał to bardzo dobry pomysł (to nie żadna wazelina, naprawdę tak uważam :wink: ). Rzecz w tym, że trzeba to przećwiczyć . Robienie za wabia to najlepiej ma Intrak wyćwiczone hyhyhyhy, jak raz graliśmy na Theatre, to bardzo dobrze mu to szło, aż się dziwiłam, że mnie nikt nie szukał i mogłam spokojnie łupić :roll: ,a może to były fory, co?? :-D
Coś co także odwraca uwage guardów to otwieranie drzwi i uciekanie spod nich czym prędzej, nie dość, że zostawia się sobie ewnetualną szybszą możliwość wejścia, to nawet gdy nam będą zamykać te drzwi, okne itp. to odwróci to ich uwagę i da nam albo komuś innemu z teamu czas na działanie.

Co do obstawy guardów - jest to dobre tyle, o ile inne miejsca strategiczne na mapie są już obstawione, czy to przez AI, innych graczy lub whistlery, caltropy choćby itd. Bo nie ma chyba sensu żeby dwóch chodziło razem stale, kiedy gdzieś tam nic nie jest pilnowane

W sumie tak naprawdę najważniejsze jest dogadanie się i zrozumienie, bo niedobrze jest kiedy na TSie twój teammate krzyczy: "Złodziej na dole!", ale już nie precyzuje za bardzo gdzie dokładnie jest to "na dole" :? . To oczywiście zachacza też o znajomość mapek, żeby można było szybko i precyzyjnie określić gdzie się znajduje.

Ale dużo by gadać...trzeba trenować!!! :-D
"And then there's THIS asshole..."
Zobacz, w co jeszcze gram:
•••Mój profil na Steamie!•••
Awatar użytkownika
Agnar
Szaman
Posty: 1003
Rejestracja: 02 maja 2005, 14:05
Lokalizacja: Piła

Re: [PL] - wstąp do naszego klanu!

Post autor: Agnar »

Azaqi pisze:musi być to ktoś, kto naprawdę dobrze gra i nie robi na nim wrażenia szarżujący na niego guard. Przy czym powinien uniknąć ogłuszania (lub zabijania) wszystkich których zwabi, bo jak będzie w tym za dobry to przeciwnicy się zlękną i zaczną znowu stróżować - kampować
wiesz... moim zdaniem nic nie wkurwia straznika to ze zostaje ogluszony ::D wiec ogluszanie nie jest takie zle.... wazne jest to zeby zlodziej odciagal uwage od reszty...

grim ma racje... trzeba to przetrenowac... i trzeba wyznaczyc niektore godziny... ;)
Brudna robota, ale czysty zysk!
Awatar użytkownika
Azaqi
Skryba
Posty: 278
Rejestracja: 21 marca 2005, 00:05
Lokalizacja: mam to ukraść ?

Re: [PL] - wstąp do naszego klanu!

Post autor: Azaqi »

Widzisz, czasami nawet Bandit boi się wejść do cienia jak taki np. FatRatHead się za bardzo rozbryka w ogłuszaniu.Trzeba ogłuszać tak by strażnicy uważali, że opłaca im się za złodziejem ganiać. Zbytnia skuteczność w pozbawianiu guardów przytomności może ich zniechęcić i postanowią poczekać tam gdzie jest widno i bezpiecznie :roll:
Obrazek
Awatar użytkownika
Agnar
Szaman
Posty: 1003
Rejestracja: 02 maja 2005, 14:05
Lokalizacja: Piła

Re: [PL] - wstąp do naszego klanu!

Post autor: Agnar »

Tam gdzie ja jestem... to nigdzie nie jest bezpiecznie :-) nalezy tez pamietac ze niektorych cial najlepiej sie jest pozbyc wrzucajac do kominka ::D
Brudna robota, ale czysty zysk!
Intrak
Paser
Posty: 227
Rejestracja: 10 maja 2005, 16:28

Re: [PL] - wstąp do naszego klanu!

Post autor: Intrak »

grim_reaper pisze:Robienie za wabia to najlepiej ma Intrak wyćwiczone hyhyhyhy, jak raz graliśmy na Theatre, to bardzo dobrze mu to szło, aż się dziwiłam, że mnie nikt nie szukał i mogłam spokojnie łupić Rolling Eyes ,a może to były fory, co?? Very Happy
Nom rzeczywiscie sam sie zdziwilem ze zapomnieli o Tobie ale najgorzej ze to mozna szybko sie nauczyc ze ja robie za wabika :P No ale przydaje sie.
Awatar użytkownika
Agnar
Szaman
Posty: 1003
Rejestracja: 02 maja 2005, 14:05
Lokalizacja: Piła

Re: [PL] - wstąp do naszego klanu!

Post autor: Agnar »

Przedewszystkim zeby klan powstal trzeba duzo glowy uzywac... "taki wabik tez troche potrzebuje" :lol: :P narazie zacznijmy wiecej grac w tut a potem sobie pomowimy o klanie :)
Brudna robota, ale czysty zysk!
Awatar użytkownika
marek
Garrett
Posty: 4775
Rejestracja: 09 grudnia 2003, 08:52
Lokalizacja: Poznań
Płeć:
Kontakt:

Re: [PL] - wstąp do naszego klanu!

Post autor: marek »

no więc grajmy!, jakoś nie widzę aby na serwerach ktokolwiek był :roll: oprócz może krótkiego okresu w ciągu dnia(w porywach do 2-3 osób ze mną licząc) :roll:
ObrazekObrazek
"No one reads books these days"
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: [PL] - wstąp do naszego klanu!

Post autor: Bandit »

Mi właśnie myszka siadła... chciałem powiedzieć szczur mi zdechł :lol: to na razie. :-)

P.S. Ciężko pisze się posta bez szczura. :x Ma ktoś może pożyczyć ogon, bo muszę mu wymienić.
:chase: :shoot: :guard:
Awatar użytkownika
Agnar
Szaman
Posty: 1003
Rejestracja: 02 maja 2005, 14:05
Lokalizacja: Piła

Re: [PL] - wstąp do naszego klanu!

Post autor: Agnar »

Kur... szkoda ze teraz tak malo wiary gra w Thievery... ale moze sie wiecej zacznie po wakacjach... chociaz mailem nadzieje ze bedzie na odwrot... niestety kazdy ma tam jakies sprawy i wyjezdza ;) je tez mam zamiar znikan na jakis czas :P <ktos wie gdzie i kiedy> ::D no co ? thief musi byc tajemniczy nie ? ;)
Brudna robota, ale czysty zysk!
Awatar użytkownika
marek
Garrett
Posty: 4775
Rejestracja: 09 grudnia 2003, 08:52
Lokalizacja: Poznań
Płeć:
Kontakt:

Re: [PL] - wstąp do naszego klanu!

Post autor: marek »

i to jest właśnie dziwne - jakby co to ja mam czas od poniedziałku do piątku od 9.00 - 10.30/11.00, ale po wakacjach tylko przez co najwyżej krótki czas będę miał czas aby grać
ObrazekObrazek
"No one reads books these days"
Awatar użytkownika
Agnar
Szaman
Posty: 1003
Rejestracja: 02 maja 2005, 14:05
Lokalizacja: Piła

Re: [PL] - wstąp do naszego klanu!

Post autor: Agnar »

No wlasnie marek... w tym problem ze wiele osob ma tego rodzaju problem... :(
Brudna robota, ale czysty zysk!
Awatar użytkownika
marek
Garrett
Posty: 4775
Rejestracja: 09 grudnia 2003, 08:52
Lokalizacja: Poznań
Płeć:
Kontakt:

Re: [PL] - wstąp do naszego klanu!

Post autor: marek »

aaaa, bym zapomniał dodać, ze zwykle gram na team crackaz serwerze
ObrazekObrazek
"No one reads books these days"
Awatar użytkownika
Agnar
Szaman
Posty: 1003
Rejestracja: 02 maja 2005, 14:05
Lokalizacja: Piła

Re: [PL] - wstąp do naszego klanu!

Post autor: Agnar »

Najlepsze sa servery gdzie sa najnizsze lagi i ping ;) chodziac czasami to moze pomoc w ko... ale zawsze przeszkadza w np luku albo kuszy...
Brudna robota, ale czysty zysk!
ODPOWIEDZ