Klan sie sypie...

Zatrzymaj się tutaj, jeśli w Sieci lubisz przemieniać się w Mistrza Złodziejskiego Fachu lub Strażnika Miejskich Kosztowności, a zatem jesteś zainteresowany rozgrywką wieloosobową, powiązaną na różne sposoby z Thiefem.

Moderatorzy: Bruce, Bandit

Awatar użytkownika
Agnar
Szaman
Posty: 1003
Rejestracja: 02 maja 2005, 14:05
Lokalizacja: Piła

Klan sie sypie...

Post autor: Agnar »

Prawde mowiac nie mozna tego nazwac jeszcze klanem... ale nic nie zmierza do jego powstania.... bandit mowi ze chcialby zeby wszystko bylo po staremu czyli zchodza sie ludzie i gramy... pozatym ja osobiscie trace entuzjazm do tej gry :( .... Mozemy probowac zrobic klan ale ja juz widze ze to nie jest latwe przejsc ze slow w czyny :cry: :( napiszcie tutaj swoja opinnie co o tym sadzicie ? :|
Brudna robota, ale czysty zysk!
Awatar użytkownika
grim_reaper
Egzekutor
Posty: 1871
Rejestracja: 08 marca 2005, 22:31

Re: Klan sie sypie...

Post autor: grim_reaper »

No właśnie - jeszcze na dobre nie byliśmy klanem, a jak tak dalej pójdzie to nie będziemy...gdzie leży problem??

Mnie osobiście wczoraj na przykład u Intraka na serwerze śmieszyło wiele rzeczy, bo wygłupy były maksymalne, ale to do niczego nie prowadziło, powygłupialiśmy się, ale straciliśmy okazję pouczenia się czegoś tak na serio, a okazja była dobra, bo sporo ludzi sie zebrało, porównujac do tego jaka ostatnio jest frekwencja w grze :? ... Wiem, że na przykład Azi jeszcze ma egzaminy, Willow pracuje i różnie ma czas, no ale reszta??

Czy nie możemy określić znowu każdy tak jak to było kiedyś - kiedy mamy najbardziej czas grać i przede wszystkim grać kiedy tylko możemy i informować o tym innych? Bo ja juz sobie wyobrażam jak to jest - połowa osób pewnie nawet nie wchodzi na stronkę Bandita i nie patrzy kto jest na serwie, a przecież to jest wygodne!! Co jeszcze musi się stać, żeby sie ludziom zachciało?? Mnie też zniechęca cała ta sytuacja, niczego nowego się nie uczę, może poza momentami kiedy Agnar coś tłumaczy :wink:

Resztę moich odczuć na ten temat zostawie sobie...zobaczymy co z tego będzie...
"And then there's THIS asshole..."
Zobacz, w co jeszcze gram:
•••Mój profil na Steamie!•••
Awatar użytkownika
Azaqi
Skryba
Posty: 278
Rejestracja: 21 marca 2005, 00:05
Lokalizacja: mam to ukraść ?

Re: Klan sie sypie...

Post autor: Azaqi »

Ja wczoraj bardzo chciałem z wami zagrać, ale mój komp mi nie pozwolił :( Doprowadza mnie to czasami do szewskiej pasji jak z niewiadomych przyczyn nie mogę wejść na serwer :x , ale nie zamierzam się poddawać i będę nadal grac jak tylko będę mógł :wink:
Obrazek
Awatar użytkownika
Ivvan
Poganin
Posty: 747
Rejestracja: 27 września 2003, 08:36

Re: Klan sie sypie...

Post autor: Ivvan »

polacy nie mieli klanu :P no chyba jeden =FAG=> ktorego zalozycielem byl Tobias bodajze ( nie polak ) wiecej na ten temat moglby sie wypowiedziec Flack bo ja dobrze go nie znalem :P tylko graz z nim na kamasutrze zagralem i okrasc mnie nie mogl :D co do polskiego klanu to obawiam sie ze nie powstanie tak szybko dopoki ludzie polscy nie zaczna grac lepiej a przeciez do tego jest potrzebny wlasny server prywatny byc moze nawet 24/h open. a ciezko o takie cos
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: Klan sie sypie...

Post autor: Bandit »

Agnarku podchodzić do tej całej sprawy z klanem zbyt poważnie tak jakby to było śmiertelnie ważne i inaczej nie można grać. Zobacz na innych: ToB, .:M. :., TSG, TuF, EDG i inne klany. Pewnie nawet większości wymienionych tam graczy nigdy nie widziałeś na żadnym serwerze. Oni grają mniej od nas i prawdę mówiąc powiem Ci, że gdyby każdy sprawę klanu traktowałby tak jak Ty to te klany już dawno powinny zniknąć, bo aktywnych graczy z nich wszystkich można policzyć na palcach jednej ręki drwala z jednym okiem. :wink: Nie tak dawno nawet ktoś na zagranicznym serwerze stwierdził, że my jesteśmy najaktywniejszym klanem, więc jak spojrzysz na to z tej strony to wychodzi na to, że to my jesteśmy największym klanem! Nie możemy budować czegoś na szybkiego, bo równie szybko się rozpadnie. Dobry klan powinien być zbudowany na mocnej podstawie, którą są doświadczeni gracze a takich jak na razie nam brakuje najbardziej. Tak, więc jedyne, co nam pozostaje to granie, szukanie nowych graczy, szkolenia itd. itd. :wink:
:chase: :shoot: :guard:
Awatar użytkownika
Agnar
Szaman
Posty: 1003
Rejestracja: 02 maja 2005, 14:05
Lokalizacja: Piła

Re: Klan sie sypie...

Post autor: Agnar »

No masz racje :| za bardzo chce upodobnic gre do ET.... sorry :P ale patrzcie na to inaczej... od kad istnieje Tob itp a od kad PL ? oni juz swoje zagrali :P to oczywiste ze kazdemu kiedys ta gra sie znudzi nie ? :?
Brudna robota, ale czysty zysk!
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: Klan sie sypie...

Post autor: Bandit »

Więc my mamy być takimi mięczakami jak oni? :? Ja nie wymiękam tak szybko jak reszta. Dowodem na to jest chociażby te forum. Jak chcesz być miętki to nikt Ci nie broni. :P
:chase: :shoot: :guard:
Awatar użytkownika
marek
Garrett
Posty: 4775
Rejestracja: 09 grudnia 2003, 08:52
Lokalizacja: Poznań
Płeć:
Kontakt:

Re: Klan sie sypie...

Post autor: marek »

Agnar pisze:kazdemu kiedys ta gra sie znudzi nie ?
mi już się nudziła 2 razy i zawsze powracałem :P , jest to gra w którą nie zawsze dostaję baty, a w odróżnieniu od UT można jeszcze pogadać w trakcie i jest mniej serwerów => szybciej się włącza (w UT muszę czekać około minuty :roll: )
ObrazekObrazek
"No one reads books these days"
Awatar użytkownika
Agnar
Szaman
Posty: 1003
Rejestracja: 02 maja 2005, 14:05
Lokalizacja: Piła

Re: Klan sie sypie...

Post autor: Agnar »

hehe Marek... zgadnij co... mi ta gra tez sie znudzala iles tam razy ale po pewnym czasie wracalem do niej :> taka mala uwaga do "nowych" uzywajcie skrotow klawiszowych np na flasha, invisible itp... to jest klucz do szybkiego dzialania i skutecznej ucieczki... lub innych bajerow ::D
Brudna robota, ale czysty zysk!
Awatar użytkownika
marek
Garrett
Posty: 4775
Rejestracja: 09 grudnia 2003, 08:52
Lokalizacja: Poznań
Płeć:
Kontakt:

Re: Klan sie sypie...

Post autor: marek »

ja nie jestem nowy, a nie używam :P , może wreszcie zacznę..... :oops:
ObrazekObrazek
"No one reads books these days"
Awatar użytkownika
Agnar
Szaman
Posty: 1003
Rejestracja: 02 maja 2005, 14:05
Lokalizacja: Piła

Re: Klan sie sypie...

Post autor: Agnar »

Ja mam tak fajnie ustawione ze ma prawym przycisku myszy mam catfall i jak widze ze spadam to jestem w stanie zareagowac na tyle szybko ze go wypije... wiele razy tak dupe uratowalem... mam niezly refleks :-)
Brudna robota, ale czysty zysk!
ODPOWIEDZ