Sprzet...

Zatrzymaj się tutaj, jeśli w Sieci lubisz przemieniać się w Mistrza Złodziejskiego Fachu lub Strażnika Miejskich Kosztowności, a zatem jesteś zainteresowany rozgrywką wieloosobową, powiązaną na różne sposoby z Thiefem.

Moderatorzy: Bruce, Bandit

Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: Sprzet...

Post autor: Bandit »

Ja tylko tak się rozmarzyłem, bo wiem, jaką moc ma mieczyk. Nie bierz tego tak na poważnie. ;)
Najwyżej podzielimy się na dwie grupki... :-)
Ostatnio zmieniony 26 lutego 2006, 20:30 przez Bandit, łącznie zmieniany 1 raz.
:chase: :shoot: :guard:
Awatar użytkownika
grim_reaper
Egzekutor
Posty: 1871
Rejestracja: 08 marca 2005, 22:31

Re: Sprzet...

Post autor: grim_reaper »

Bandit pisze:Najwyżej podzielimy się na dwie grupki...
Wcale niegłupi pomysł, zważywszy na Wasze ( tj. Twoje Bandit i Agnara) preferencje, co do stylu grania :) i nasze ( tj. moje i Aziego) - zabójcze połączenie :D My rąbiemy z przyczajki a Wy w tym czasie masakrujecie ludzkich guardów w stylu Kamikaze, z okrzykiem "Banzai!" na ustach :)) , raczej uciążliwe to będzie dla nich, na tyle, żeby nam dać czas na działanie, jak sądzę :)
"And then there's THIS asshole..."
Zobacz, w co jeszcze gram:
•••Mój profil na Steamie!•••
Awatar użytkownika
Azaqi
Skryba
Posty: 278
Rejestracja: 21 marca 2005, 00:05
Lokalizacja: mam to ukraść ?

Re: Sprzet...

Post autor: Azaqi »

Z tego co zauważyłem, granie w ten sposób -gdy czesć druzyny wywabia guardów a pozostała część wykonyje misje, praktycznie zawsze się sprawdza. Jestem jak najbardziej za :twisted: .
Obrazek
Awatar użytkownika
Agnar
Szaman
Posty: 1003
Rejestracja: 02 maja 2005, 14:05
Lokalizacja: Piła

Re: Sprzet...

Post autor: Agnar »

Podoba mi sie ten pomysl... calkiem niezly ;) ale ja osobiscie wole luk od miecza... bo jak walczylem mieczem to mi to za bardzo nie wychodzilo... ale luk jak najbardziej... wiec ja moge byc snajperem... ewentualnie przy stracie strzal moge sie troche poskradac i sprobowac ukrasc "latwy loot"...

P.S. Czy dla mojego lucznika przyda sie jakis sprzet ? bo osobiscie uzywam jednego cracka <w razie pomocy albo w tunelu>, flasha na wypadek bliskiego spotkania i catfalla na wypadek unikow i nieuwaznego upadku albo jako ucieczka... <bo wiele guardow skacze za toba a ty z catfallem... jezeli nawet przezyje upadek to praktycznie jedna strzala go zabije :)) >
Brudna robota, ale czysty zysk!
Awatar użytkownika
marek
Garrett
Posty: 4775
Rejestracja: 09 grudnia 2003, 08:52
Lokalizacja: Poznań
Płeć:
Kontakt:

Re: Sprzet...

Post autor: marek »

Agnar pisze:jezeli nawet przezyje upadek to praktycznie jedna strzala go zabije
a jak ci na głowę upadnie? :)) giniesz
ObrazekObrazek
"No one reads books these days"
Awatar użytkownika
grim_reaper
Egzekutor
Posty: 1871
Rejestracja: 08 marca 2005, 22:31

Re: Sprzet...

Post autor: grim_reaper »

Agnar pisze:jezeli nawet przezyje upadek to praktycznie jedna strzala go zabije
No chyba, że też łyknął catfalla to masz pecha :twisted:
"And then there's THIS asshole..."
Zobacz, w co jeszcze gram:
•••Mój profil na Steamie!•••
Awatar użytkownika
Agnar
Szaman
Posty: 1003
Rejestracja: 02 maja 2005, 14:05
Lokalizacja: Piła

Re: Sprzet...

Post autor: Agnar »

Hmm... mam pewna taktyke... jak jestem guardem to zawsze zostawiam sobie jednego catfalla bo reszta mi sie raczej nie przyda... pozatym po bju zlodziej praktycznie nic nie zyska... a jak jestem zlodziejem to uzywam 2 catfalle.. jeden do invisible a drugi na wszelki wypadek... wiec guard tez wiele ich nie zyska...

odnosnie mojego DM seta... co mi sie przyda ? czy mam miec 35 strzal ? czy moze 30 i lockpicks <chociaz nie wiem na co>... poradzcie cos...

P.S. zlodziej z mieczem powinien miec lockpicks... mimo ze juz mu nie wiele zostanie... to powinien miec..

P.S.2 mam pewien pomysl... moze zrobic 2 thiefow z mieczami... obaj z cracka i potem wyciagaja miecz i wala co ? ;) albo flash...

P.S.3 lekka uwaga... jezeli goscia trafisz z cracka to jesli masz mozliwosc wal go z CIENIA z miecza... bo jak jestes w swietle to doswiadczony guard cie widzi nawet scrakowany... <na przyklad ja widze... i wtedy zlodziej tak czy siak dostaje...>
Brudna robota, ale czysty zysk!
Awatar użytkownika
marek
Garrett
Posty: 4775
Rejestracja: 09 grudnia 2003, 08:52
Lokalizacja: Poznań
Płeć:
Kontakt:

Re: Sprzet...

Post autor: marek »

Agnar pisze:jezeli goscia trafisz z cracka to jesli masz mozliwosc wal go z CIENIA z miecza... bo jak jestes w swietle to doswiadczony guard cie widzi nawet scrakowany... <na przyklad ja widze... i wtedy zlodziej tak czy siak dostaje...>
zwykle skrakowany lub oślepiony skacze, obraca sie i młóci macą lub mieczem na wszystkie strony, więc to nie jest bezpieczny sposób gry
ObrazekObrazek
"No one reads books these days"
Awatar użytkownika
Agnar
Szaman
Posty: 1003
Rejestracja: 02 maja 2005, 14:05
Lokalizacja: Piła

Re: Sprzet...

Post autor: Agnar »

do walki mieczem przydaje sie tez speed... naladowac i w odpowiednim momencie lyknac i uderzyc... albo poprostu do szybkiej ucieczki albo walki...

Marek... Uwierz mi... ze jak widze zlodzieja na craku bo jestem w stanie sie latwo w cracku zorientowac i widze zlodzieja w jasnym miejscu to jestem w stanie go uszkodzic dosc mocno... a jak jest cien to nie wychwyce takich szczegolow jak miecz ktory ledwo w cieniu widac <na cracku>... wiec uwazam ze to dobry pomysl... uwazam ze eq powinno byc takie...

Miecz -250
Flash -100
Speed- 100
crack <albo jeden z lockpicks albo 2 i healing... albo poprostu 3>
Brudna robota, ale czysty zysk!
ODPOWIEDZ