Zaloguj | Zarejestruj

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Sprzet...
PostNapisane: 24 lut 2006 13:17 
Strażnik Glifów

Ja tylko tak się rozmarzyłem, bo wiem, jaką moc ma mieczyk. Nie bierz tego tak na poważnie. ;)
[spoil]Najwyżej podzielimy się na dwie grupki...[/spoil] :-)

Ostatnio edytowano 26 lut 2006 20:30 przez Bandit, łącznie edytowano 1 raz

PostNapisane: 24 lut 2006 13:56 
Egzekutor

Bandit napisał(a):
[spoil]Najwyżej podzielimy się na dwie grupki... [/spoil]

Wcale niegłupi pomysł, zważywszy na Wasze ( tj. Twoje Bandit i Agnara) preferencje, co do stylu grania :) i nasze ( tj. moje i Aziego) - zabójcze połączenie :D My rąbiemy z przyczajki a Wy w tym czasie masakrujecie ludzkich guardów w stylu Kamikaze, z okrzykiem "Banzai!" na ustach :)) , raczej uciążliwe to będzie dla nich, na tyle, żeby nam dać czas na działanie, jak sądzę :)

PostNapisane: 26 lut 2006 20:19 
Skryba

Z tego co zauważyłem, granie w ten sposób -gdy czesć druzyny wywabia guardów a pozostała część wykonyje misje, praktycznie zawsze się sprawdza. Jestem jak najbardziej za :twisted: .

PostNapisane: 27 lut 2006 17:07 
Szaman

Podoba mi sie ten pomysl... calkiem niezly ;) ale ja osobiscie wole luk od miecza... bo jak walczylem mieczem to mi to za bardzo nie wychodzilo... ale luk jak najbardziej... wiec ja moge byc snajperem... ewentualnie przy stracie strzal moge sie troche poskradac i sprobowac ukrasc "latwy loot"...

P.S. Czy dla mojego lucznika przyda sie jakis sprzet ? bo osobiscie uzywam jednego cracka <w razie pomocy albo w tunelu>, flasha na wypadek bliskiego spotkania i catfalla na wypadek unikow i nieuwaznego upadku albo jako ucieczka... <bo wiele guardow skacze za toba a ty z catfallem... jezeli nawet przezyje upadek to praktycznie jedna strzala go zabije :)) >

PostNapisane: 27 lut 2006 18:02 
Garrett

Agnar napisał(a):
jezeli nawet przezyje upadek to praktycznie jedna strzala go zabije

a jak ci na głowę upadnie? :)) giniesz

PostNapisane: 27 lut 2006 18:51 
Egzekutor

Agnar napisał(a):
jezeli nawet przezyje upadek to praktycznie jedna strzala go zabije

No chyba, że też łyknął catfalla to masz pecha :twisted:

PostNapisane: 28 lut 2006 14:48 
Szaman

Hmm... mam pewna taktyke... jak jestem guardem to zawsze zostawiam sobie jednego catfalla bo reszta mi sie raczej nie przyda... pozatym po bju zlodziej praktycznie nic nie zyska... a jak jestem zlodziejem to uzywam 2 catfalle.. jeden do invisible a drugi na wszelki wypadek... wiec guard tez wiele ich nie zyska...

odnosnie mojego DM seta... co mi sie przyda ? czy mam miec 35 strzal ? czy moze 30 i lockpicks <chociaz nie wiem na co>... poradzcie cos...

P.S. zlodziej z mieczem powinien miec lockpicks... mimo ze juz mu nie wiele zostanie... to powinien miec..

P.S.2 mam pewien pomysl... moze zrobic 2 thiefow z mieczami... obaj z cracka i potem wyciagaja miecz i wala co ? ;) albo flash...

P.S.3 lekka uwaga... jezeli goscia trafisz z cracka to jesli masz mozliwosc wal go z CIENIA z miecza... bo jak jestes w swietle to doswiadczony guard cie widzi nawet scrakowany... <na przyklad ja widze... i wtedy zlodziej tak czy siak dostaje...>

PostNapisane: 28 lut 2006 16:35 
Garrett

Agnar napisał(a):
jezeli goscia trafisz z cracka to jesli masz mozliwosc wal go z CIENIA z miecza... bo jak jestes w swietle to doswiadczony guard cie widzi nawet scrakowany... <na przyklad ja widze... i wtedy zlodziej tak czy siak dostaje...>

zwykle skrakowany lub oślepiony skacze, obraca sie i młóci macą lub mieczem na wszystkie strony, więc to nie jest bezpieczny sposób gry

PostNapisane: 28 lut 2006 18:08 
Szaman

do walki mieczem przydaje sie tez speed... naladowac i w odpowiednim momencie lyknac i uderzyc... albo poprostu do szybkiej ucieczki albo walki...

Marek... Uwierz mi... ze jak widze zlodzieja na craku bo jestem w stanie sie latwo w cracku zorientowac i widze zlodzieja w jasnym miejscu to jestem w stanie go uszkodzic dosc mocno... a jak jest cien to nie wychwyce takich szczegolow jak miecz ktory ledwo w cieniu widac <na cracku>... wiec uwazam ze to dobry pomysl... uwazam ze eq powinno byc takie...

Miecz -250
Flash -100
Speed- 100
crack <albo jeden z lockpicks albo 2 i healing... albo poprostu 3>

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Teraz jest 16 paź 2018 07:33