Co trzeba zrobić by należeć do grupy graczy Thievery

Zatrzymaj się tutaj, jeśli w Sieci lubisz przemieniać się w Mistrza Złodziejskiego Fachu lub Strażnika Miejskich Kosztowności, a zatem jesteś zainteresowany rozgrywką wieloosobową, powiązaną na różne sposoby z Thiefem.

Moderatorzy: Bruce, Bandit

Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Co trzeba zrobić by należeć do grupy graczy Thievery

Post autor: Bandit »

Jeśli ktoś chce przyłączyć się do grupy "Thievery" to niech kliknie tutaj. Następnie należy kliknąć na Zobacz Informacje i na stronie z listą członków grupy kliknąć na Dołącz. Potem należy poczekać aż ja i reszta użytkowników grupy w czasie do jednego tygodnia wyrazi zgodę na wstąpienie nowego użytkownika do grupy. Trzeba zdobyć minimum 75% głosów na TAK.

Jeśli ktoś nie loguje się na forum w ciągu 30 dni po tym czasie zostaje usunięty z grupy i wtedy musi od nowa obiegać się o przystąpienie do niej.

Zaznaczam, że nie będą przyjmowane do grupy osoby bez stażu, czyli takie, które w ogóle jeszcze nie grały w Thievery.
Ostatnio zmieniony 07 marca 2006, 16:42 przez Bandit, łącznie zmieniany 3 razy.
:chase: :shoot: :guard:
Awatar użytkownika
Azaqi
Skryba
Posty: 278
Rejestracja: 21 marca 2005, 00:05
Lokalizacja: mam to ukraść ?

Re: Co trzeba zrobić by należeć do grupy graczy Thievery

Post autor: Azaqi »

Głosowanie wydaje sie być całkiem rozsądnym pomysłem (wreszcie zapanuje demokracja :-)). Natomiast pomysł z usuwaniem z grupy po 30 dniach jest nieco kontrowersyjny. Wydaje sie być niepotrzebnym utrudnieniem. Co okaże sie w najbliższe wakacje, gdy ludzie zaczną wyjeżdżać na dłuższe okresy czasu. Pod koniec wakacji mogło by sie okazać, że praktycznie nie ma kto głosować :wink:
Obrazek
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: Co trzeba zrobić by należeć do grupy graczy Thievery

Post autor: Bandit »

Ja jestem w grupie niezależnie od tego ile czasu by mnie nie było na forum, więc zawsze będzie miał, kto głosować. xD Jeśli ktoś planuje wyjechać na wakacje albo zniknąć na dłużej to powinien napisać o tym. Wtedy możemy nie usuwać takiej osoby z grupy.
:chase: :shoot: :guard:
Intrak
Paser
Posty: 227
Rejestracja: 10 maja 2005, 16:28

Re: Co trzeba zrobić by należeć do grupy graczy Thievery

Post autor: Intrak »

Ja juz nawet nie narzekam ze mnie wywaliliscie .. :? ( poprostu wiem ze to juz moja wina i niegram ... ) :( No ale jak wroci mi chetka na gre to moze wpadne i dolacze sie do was. <MoZe ???, Niee napewno keidys tam wroce> :D :-) :ok Ok ludzie ja pomysle jeszcze nad tym.
Awatar użytkownika
Agnar
Szaman
Posty: 1003
Rejestracja: 02 maja 2005, 14:05
Lokalizacja: Piła

Re: Co trzeba zrobić by należeć do grupy graczy Thievery

Post autor: Agnar »

W sumie nie mam po co nalezec do tej grupy bo i tak jestem malo na forum... i wogle nie gram w TUT...
Brudna robota, ale czysty zysk!
Awatar użytkownika
grim_reaper
Egzekutor
Posty: 1871
Rejestracja: 08 marca 2005, 22:31

Re: Co trzeba zrobić by należeć do grupy graczy Thievery

Post autor: grim_reaper »

Bandit pisze:Jeśli ktoś chce przyłączyć się do grupy "Thievery" to niech kliknie tutaj. Następnie należy kliknąć na Zobacz Informacje i na stronie z listą członków grupy kliknąć na Dołącz. Potem należy poczekać aż ja i reszta użytkowników grupy w czasie do jednego tygodnia wyrazi zgodę na wstąpienie nowego użytkownika do grupy. Trzeba zdobyć minimum 75% głosów na TAK.

Jeśli ktoś nie loguje się na forum w ciągu 30 dni po tym czasie zostaje usunięty z grupy i wtedy musi od nowa obiegać się o przystąpienie do niej.
Bandit pisze:Ja Przema dodałem, bo jest swój ziom i już gra w TUT, więc nie widzę żadnych przeszkód, które przemawiałby za tym żeby nie miał należeć do grupy. Nie zawsze muszę się was pytać o zdanie, jeśli sam wiem jak powinienem postąpić.
Proponuję o tym otwarcie podyskutować, jeśli Bandit nadal ma zamiar upierać się przy swoim postępowaniu, to ja proponuję wyj... te zasady z tego przyklejonego tematu i zostawić gdzieś na pamiątkę "niespełnionych obietnic wyborczych" :twisted: :roll:

PS. Nie mam nic do Przema. Chodzi mi o konsekwentność Bandita.
"And then there's THIS asshole..."
Zobacz, w co jeszcze gram:
•••Mój profil na Steamie!•••
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: Co trzeba zrobić by należeć do grupy graczy Thievery

Post autor: Bandit »

[ Dodano: Pią 09 Gru, 2005 15:56 ]
Nie mam nic do dodania.

[ Dodano: Czw 03 Sty, 2008 18:38 ]
Dostęp do działu Thievery od dzisiaj do zakończenia turnieju będą miały tylko osoby, które zobowiążą się do udziału w turnieju i napiszą do mnie PW w tej sprawie.
:chase: :shoot: :guard:
Awatar użytkownika
grim_reaper
Egzekutor
Posty: 1871
Rejestracja: 08 marca 2005, 22:31

Re: Co trzeba zrobić by należeć do grupy graczy Thievery

Post autor: grim_reaper »

Zobowiązać się, a wziąć w nim udział to rozumiem dwie osobne sprawy? Bo jeśli nie to uważam to za delikatny terroryzm :? . Nie ma sprawy ja mogę już Bio posłać PW, tylko potem mu dupę będę zawracać, że nie mogę grać ( spam spam spam ).
"And then there's THIS asshole..."
Zobacz, w co jeszcze gram:
•••Mój profil na Steamie!•••
Awatar użytkownika
Michal
Poganin
Posty: 729
Rejestracja: 02 listopada 2006, 13:33
Lokalizacja: Tychy

Re: Co trzeba zrobić by należeć do grupy graczy Thievery

Post autor: Michal »

grim_reaper pisze:delikatny terroryzm
No raczej, hehe.
Ja to mam już haxa na to. Wystarczy, że się Przemek zgłosi i będę miał z jego kompa dostęp do ściśle tajnych danych :-D Do 16 stycznia mam już nadzieję coś więcej wiedzieć na temat przyszłości bo trochę głupio tak sie zgłaszać a potem nie mieć czasu grać.
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: Co trzeba zrobić by należeć do grupy graczy Thievery

Post autor: Bandit »

grim_reaper pisze:Zobowiązać się, a wziąć w nim udział to rozumiem dwie osobne sprawy?
Tak.
:chase: :shoot: :guard:
Awatar użytkownika
Przemek557
Kurszok
Posty: 551
Rejestracja: 29 października 2005, 12:00
Lokalizacja: Tychy

Re: Co trzeba zrobić by należeć do grupy graczy Thievery

Post autor: Przemek557 »

Michal pisze:No raczej, hehe.
Ja to mam już haxa na to. Wystarczy, że się Przemek zgłosi i będę miał z jego kompa dostęp do ściśle tajnych danych :-D Do 16 stycznia mam już nadzieję coś więcej wiedzieć na temat przyszłości bo trochę głupio tak sie zgłaszać a potem nie mieć czasu grać.
Jak ci udostępnię hasło którego na razie nie znasz 8-) Za drobną opłatą....
Zagraj z nami w Thievery!
Thievery Server Browser
ODPOWIEDZ